Результати проведення міського конкурсу "Збережемо рибні запаси Дніпра!"

В рамках Двомісячника з охорони та відтворення рибних запасів у водоймах міста в нерестовий період 2018 року проведено міський конкурс «Збережемо рибні запаси Дніпра!» (далі - Конкурс) для учнів закладів освіти міста.
Метою та завданнями Конкурсу стали:
- виховання дбайливого ставлення до рибних запасів Херсонщини;
- активізація природоохоронної діяльності учнівської молоді до проблеми збереження рибних ресурсів рідного краю;
- виховання небайдужого ставлення до проблем охорони навколишнього середовища та активної громадської позиції;
- розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління;
- привернення уваги школярів до проблем збереження та охорони рибних запасів.
Конкурсні роботи надіслали представники закладів освіти № 1, 5, 6, 9, 18, 21, 26, 37, 38, 39, 41, 43, 48, 50, ХАЛ.
Конкурс відбувся за двома номінаціями: «Екологічна казка» та «Соціальна агітаційна листівка».

Для участі у номінації «Соціальна агітаційна листівка» надіслали 21 роботу: ЗЗСО № 1, 5 (2 роботи), 9 (4 роботи), 18, 21, 26, 39, 41 (2 роботи), 43, 48 (5 робіт), ХАЛ (2 роботи). Представлені роботи відображали власне ставлення дітей до браконьєрського вилову риби та негативного впливу засмічення берегів річок.
За висновками журі у номінації «Соціальна агітаційна листівка» переможцями стали:
І місце - Досенко Вікторія, учениця 7-Б класу (вчитель – Онопрієнко І.П.) Комишанської загальноосвітньої школи № 26 Херсонської міської ради;

ІІ місце - Замараєв Олексій та Пругло Кирило, учні 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 Херсонської міської ради;
- Мирзолієва Надія, учениця 5 класу (вчитель – Русанова О.М.) Херсонського навчально-виховного комплексу – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Херсонської міської ради;
ІІІ місце - Іванова Діана, учениця 6-б класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;

- Мозжарова Ганна, учениця 5 класу (вчитель – Русанова О.М.) Херсонського навчально-виховного комплексу – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Херсонської міської ради;
- Бабій Платон, учень 8 класу Херсонського академічного ліцею ім. О.В. Мішукова.
Подяками «За творчий підхід» відзначені:
Карпенко Вікторія, учениця 7 класу Сонячного НВК №43 Херсонської міської ради;
Колесніченко Кирило, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5 Херсонської міської ради;
Подогова Анна, учениця 5-а класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;
Назаренко Владислава, учениця 8 класу Херсонського академічного ліцею ім. О.В. Мішукова Херсонської міської ради;
Процюк Вероніка, учениця 4-б класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 39 «Школа-родина» Херсонської міської ради;
Голубанова Анастасія, учениця 7-б класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів НВК № 48 Херсонської міської ради;
Попова Радміла, учениця 7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Херсонської міської ради;
Проковчук Дарина, учениця 7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Херсонської міської ради.

Для участі у номінації «Екологічна казка» надіслано 11 робіт закладів освіти № 1, 5 (2 роботи), 6, 18, 21, 37 (2 роботи), 38, 48, 50. У дитячих казках відчувається хвилювання за долю природних об’єктів, бажання допомогти, захистити, змінити відношення до іхтіофауни нашої річки.
За висновками журі у номінації «Екологічна казка» переможцями стали:
І місце - Дробікова Валерія, учениця 4-а класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради – казка «Діткам про важливе»;
ІІ місце - Бажан Поліна, учениця 4-а класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 ім. Романа Набєгова Херсонської міської ради – казка «Желание человека и золотая рыбка»;
- Андрєєвський Ярослав, учень 2-б класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради – казка «Маленька рибка»;
- Українець Роман, учень 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5 Херсонської міської ради – казка «Чому на Дніпрі вугрів немає».
ІІІ місце - Сафонова Дарина, учениця 2 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради – казка «Пригоди маленької рибки Тен»;
- Бєлова Катерина, учениця 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5 Херсонської міської ради – казка «Пригоди Михайлика»;
- Максимюк Савелій, учень 3-г класу Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради – казка «Іванкова пригода».
Подяками «За творчий підхід» відзначені:
Ткач Андрій, учень 4-а класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім. В. Дробота Херсонської міської ради – казка «Врятована риба»;
Велікоднєв Антон, учень 4-а класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім. В. Дробота Херсонської міської ради – казка «Риба-монстр»;
Купальська Анна, учениця 4-а класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Херсонської міської ради – казка «Рибка Соня»;
Доценко Ельвіра, учениця 4-б класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів НВК № 48 Херсонської міської ради – казка «Подорож до морської затоки».

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87