З кожним роком популяризація спортивного орієнтування серед учнівської молоді набуває обертів. Цьому сприяє й щорічне проведення міських змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти Корабельного району міста.

Про пташині секрети разом з двома папугами гомоніли вихованці гуртка «Юні охоронці природи» (керівник – Костіна Наталя Миколаївна) та учні 2-А класу ЗЗСО № 55 на черговому засіданні дискусійного майданчика «Зелений кінотеатр», присвяченому Міжнародному дню птахів.

Зниження рівня води у Дніпрі навесні виявляє купу сміття серед заростів очерета. Пластикові пляшки та поліетиленові пакети плаватимуть біля берегів, створюючи пригнічуючу картину та забруднюючи навколишнє середовище, яке є домівкою багатьох видів тварин та птахів.

Вже вкотре вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» під керівництвом досвідчених тренерів Щербини Олександра Дмитровича та Васіної Ірини Валентинівни фінішують призерами на Міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування «О-Весна» та Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, що традиційно проходять у м. Трускавець.

Написання науково-дослідницьких робіт – процес довготривалий та поетапний. Поетапно пройшла й навчальна сесія обдарованої молоді учнівського товариства «Логос» МАН (відділення «Біологія», «Екологія та аграрні науки»). Першочергово організатори сесії наголосили на вмінні майбутніх юних дослідників самостійно та аргументовано мислити, що спонукає до пізнання навколишнього середовища та самих себе.

Три дні Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування «Кубок Олешшя», які традиційно проходять на території Раденського лісництва, принесли вихованцям гуртків зі спортивного орієнтування (керівники: Щербина Олександр Дмитрович та Васіна Ірина Валентинівна) чимало перемог. Традиційно у цих змаганнях бере участь значна кількість спортсменів з усієї України. Цього року стартувало понад 200 учасників з Херсона, Олешків, Миколаєва, Запоріжжя, Алчевська, Харкова та інших міст. Й наші вихованці склали їм гідну конкуренцію й кожного змагального дня були в переможцях:

Два призових місця та грамоти «За кращу акторську роботу» – такий результат участі театрального колективу «АртКлас» (керівник – Біневська Світлана Анатоліївна) у міському фестивалі «Театральна весна». Колектив є постійним учасником фестивалю й в цьому році до уваги журі представив одразу дів вистави, з якими двічі став переможцем:

Дитячій фантазії у поєднанні з інноваційними та традиційними техніками декоративно-ужиткового мистецтва немає меж. В цьому можна було переконатися, відвідавши щорічну міську виставку-конкурс «Творчість.Фантазія.Мистецтво» у Херсонському Палаці дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради. Яскраві творчі «фарби» додали й роботи вихованців гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Центру.

… ВОДА. Що ж таке вода? Здається, простішого запитання не можна придумати, бо вода – це звичайна рідина, яка давно всім відома, а навколо стільки води…!!! Але ж якої вона якості? І це ми сміливо можемо заявляти, що навколо її стільки, й можемо витрачати бездумно. Іншим же поталанило менше: її, навіть брудної, дуже мало…

Сторінка 1 із 31

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87