Вихованці народного художнього колективу ансамблю танцю «Едельвейс» (керівники: Якуба С.В., Якуба О.В., Набока О.Д.), вже традиційно, повернулись з м. Миколаєва переможцями IV Відкритого Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Лиманські зорі».

Одразу одинадцять призових місць вибороли вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» під керівництвом тренерів Васіної І.В. та Щербини О.Д. на IV етапі обласних масових змагань «Зелений стадіон» з елементами паркового орієнтування, що пройшли на території ЗЗСО № 50.

Тричі переможцями стали вихованці народного художнього колективу ансамблю танцю «Едельвейс» (керівники: Якуба С.В., Якуба О.В., Набока О.Д.) на Всеукраїнському конкурсі юних та молодих виконавців «Маленькі зірки». У номінації «Сучасний танець» у вікових категоріях: 6-9 років, 10-13 років, 14-17 років колектив посів три І місця.

На справжнє яскраве свято перетворилось відвідування гуртківцями Центру Херсонського академічного обласного театру ляльок. Подібне свято традиційно проводиться до Великодня у рамках спільного благодійного проекту Української православної церкви Київського патріархату, Херсонського державного університету та театру ляльок за підтримки обласної державної адміністрації.

Весняні канікули – чудова нагода відпочити на свіжому повітрі, на лоні природи, що оновлюється щохвилини. Саме такий відпочинок щоразу обирають вихованці еколого-натуралістичного напряму (клуб «Альбіон», гурток «Юні охоронці природи» (керівник – Костіна Н.М.), «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» (керівник – Муржак Р.Г.), «Природа рідного краю» (керівник – Карпій С.З.).

Понад 100 цікавих творчих робіт на Великодню тематику представили вихованці гуртків декоративно-ужиткового напряму на обласній Великодній культурно-мистецькій акції «Писанковий сад», яка відбулась у Потьомкінському сквері нашого міста.

Результативним став виступ вихованців народного художнього колективу ансамблю танцю «Райдуга» (керівник – Добровольська О.В.) на Відкритому конкурсі юних балетмейстерів «Окрилені танцем». У старшій віковій категорії колектив посів І місце, у середній віковій категорії – ІІ місце. З сольним виступом І місце посіла Ларюхіна Ніна, ІІ місцеЖивотовська Сніжана. ВІтаємо керівника та вихованців з перемогами!

Вихованки зразкового художнього колективу театру мод «Class» (керівник – Краліч О.Л.) вже вкотре стають переможцями обласного фестивалю театрів дитячої та юнацької моди «Силует». За підсумками цьогорічного ХІІІ фестивалю, який відбувся 05 квітня 2018 року, в номінації «Спортивна колекція» колектив посів І місце, в номінації «Театральна колекція» - І місце.  Вітаємо керівника та вихованців з перемогою!

 

Театральні колективи Центру знову підкорили сцену всеукраїнського рівня. Цього разу юні театрали брали участь у IV Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Лиманські зорі», що проходив 31 березня 2018 року у м. Миколаєві. За результатами оцінок журі в номінації «Театральне мистецтво/вистава» театральний колектив «АртКлас» (керівник – Біневська С.А.) посів ІІІ місце.

Понад 500 спортсменів-орієнтувальників з усієї України зібрав бальнеологічний курорт Трускавець (Львівська обл.) наприкінці березня, але не для відпочинку, а для участі у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, який проводився під патронатом Міністерства молоді та спорту України.

Сторінка 1 із 27

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87