Заздалегідь, користуючись моментом – теплими осінніми днями, до Дня козацтва вихованці гуртка «Джура» (керівник – Віра Бірзова) здійснили водний похід на байдарках до місць, де розташовувалась Олешківська Січ.

Переможцями Всеукраїнських змагань зі спортивних бальних танців «Z Grand Сup», що проходили у м. Запоріжжя, повернулися з вихованці клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Лілія Логвинченко). Трикратними призерами змагань стала танцювальна пара: Олексійчук Андрій (ЗЗСО № 28) та Тимошенко Єлизавета (Олешківська гімназія), яка у різних категоріях посіла ІІ та два ІІІ місця.

Одразу в трьох вагомих змаганнях здобули перемоги вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» під керівництвом досвідчених тренерів: Ірини Васіної та Олександра Щербини. З 18 по 23 вересня 2019 року в м. Києві проходили: Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, спринтерські дистанції), Кубок України (етапи, спринт, фінал) зі спортивного орієнтування (бігом ІІІ-IV ранг) та рангові змагання IOF (етап Кубку світу).

Щорічно у вересні проходить Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою разом!". В рамках акції вихованці гуртка "Дослідники заповідних стежок Херсонщини" (керівник - Роман Муржак) вирішили прибрати найулюбленіше місце відпочинку херсонців, місцевий Гідропарк. По завершенню купального сезону роботи там було чимало!

Про творчу взаємодію між закладами позашкільної та загальної середньої освіти в процесі екологічного виховання учнівської молоді говорили на однойменному міському семінарі-практикумі фахівці Центру та заступники директора з виховної роботи закладів загальної середньої освіти,

Яке ж воно у вересні? Як завжди – чудове! А ось про узбережжя цього не скажеш: купа сміття після сезону відпочинку, навіть на території дикого пляжу. Тож, юні екологи Центру (керівники: Наталя Козуб, Лариса Василенко, Лариса Борткевич)

Чи не одним зі складних виборів у житті є вибір майбутньої професії: так, щоб і до душі, й успішно! Цей вибір припадає на період навчання у старших класах й, іноді, у вирішенні цього питання не обійтись без допомоги дорослих. Тож, як зорієнтуватися на сучасному ринку праці?

Бути активними у власних екологічних діях щороку закликає центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» й гостинно відчиняє свої двері для все нових своїх «прихильників». Цьогоріч на День відкритих дверей завітали учні Херсонської гімназії № 1, які вже стали вихованцями Центру.

Насичено та яскраво розпочали літні канікули вихованці народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України ансамблю танцю «Едельвейс» (керівник – Якуба Світлана Валентинівна, Заслужений працівник культури України).

Щороку вихованці народного художнього колективу ансамблю танцю «Едельвейс» (керівник – Якуба Світлана Валентинівна, Заслужений працівник культури України)  повертаються переможцями з м. Миколаєва, де проходить Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі».

Сторінка 1 із 32

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87