На порозі свято Нового року та Різдва Христова. Кожний бажає зустріти його зі своїми близькими та друзями вдома, але доля розпоряджається по-різному: є діти, яким доведеться зустріти ці свята у палаті дитячої лікарні, й їм так потрібна наша турбота та підтримка.

Протягом грудня керівником інформаційної еко-студії центру екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»  Романом Муржаком проведено ряд практикумів з навчання активу шкільних екологічних клубів для забезпечення інформаційного супроводу організації екологічної діяльності в закладі.

Напередодні свят нагороди та подарунки знайшли своїх героїв, а саме: вихованців гуртків науково-дослідницького напряму Центру. Херсонська Торгово-промислова палата сумісно з управлінням освіти Херсонської міської ради нагородило грамотами та подарунками вихованців-переможців всеукраїнських конкурсів, організованих як Малою академією наук України, так і Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді,

Напередодні Міжнародного дня прав людини до Центру завітав адвокат, член Кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Херсонської області Блонський Денис Миколайович, який розповів про історію створення Загальної Декларації прав людини та приклади їх реалізації у повсякденному житті. Хто знає свої права - захищений у житті!

Це День пам'яті тисячі відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Це День на честь хоробрих військовослужбовців, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Щиро дякуємо!
Вірш декламує Веселовський Іван, вихованець гуртка "Юні друзі природи" (керівник - Лариса Василенко).

Ангели добра = волонтери = багатство народів. Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також, глибокій повазі до всіх людей. Волонтер — це покликання, спосіб життя.
Слова вдячності декламують: Плигун Софія, Вегерук Ангеліна та  Дудчак Софія, вихованки зразкової студії образотворчого мистецтва "Метелик" (керівники: Олена Ліпшиць, Віта Лисенко, Олеся Фахрадова).

Люди, які бачать цей світ душею та серцем... Своєю цілеспрямованістю, працею та наполегливістю дають нам колосальний заряд енергії та сили, вчать бути незалежними від обставин та не боятися труднощів.

Сторінка 1 із 38

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87