Вже третій рік поспіль вихованці різних напрямів навчання Центру  збираються у дружньому колі для участі у традиційній інтелектуальній національно-патріотичній грі, присвяченій Дню рідної мови. Цьогоріч захід проходив під назвою «Пізнай Україну – пізнаєш і себе!».

На паркеті одного з кращих бальних залів м. Києва зібралися найсильніші українські та зарубіжні пари, світові зірки для змагання у Міжнародному турнірі зі спортивних бальних танців «Star Light 2019» WDC AL Ukraine. Оцінювали танцюристів справжні легенди світового бального танцю, судді світового рівня.

Життя у злагоді з природою та суспільством – складові гармонійного існування та розвитку кожної людини», – саме такий меседж мали намір донести до вихованців гуртка «Юні охоронці природи» його керівник Василенко Лариса Михайлівна та практичний психолог Пенчукова Ольга Олександрівна.

На жаль, але сучасна молодь зовсім не готова до подружнього життя, оскільки більшість батьківських сімей не можуть дати молодому поколінню знання, необхідні для створення і розвитку щасливих відносин у сімейному житті, тому що самі не мають цих знань. Це факт підтверджують й статистичні дані: 65 відсотків пар в Україні розпадається; 50 відсотків дітей живуть у неповних сім`ях.

Одразу 24 вихованці клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Логвинченко Лілія Андріївна) отримали під ялинку справжні «професійні» подарунки – присвоєння спортивних розрядів: 17 – «Кандидат в майстри спорту» та 7 – Перший спортивний розряд!

Сповнені веселощів та подарунків, здійснених мрій та бажань, цікавих зустрічей та нових відкриттів… так можна сказати про зимові канули, які з особливим нетерпінням чекає кожна дитина. І ці очікування намагаються реалізувати педагоги Центру, щороку плануючи нові цікаві заходи для вихованців.

Наприкінці грудня в Києві відбувся Чемпіонат Спілки громадських організацій спортивного танцю України 2018 (СГОСТУ), який охоплює всі регіони України. Херсонщину на даному чемпіонаті представляли вихованці клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Логвинченко Лілія Андріївна), та, як завжди, представили дуже гідно.

Хореографічні колективи взяли участь у Регіональному телевізійному фестивалі «Новорічний зорепад». Виступи вихованців народного художнього колективу ансамблю танцю «Едельвейс» (керівник – Якуба Світлана Валентинівна) посіли два І місця та п’ять ІІ місць, а сольний виступ Красіловської Софії (учениці гімназії № 1) – ІІ місце.

З чималими здобутками повернулися з м. Києва вихованці народного художнього колективу ансамблю танцю «Райдуга» (керівник – Добровольська Олена Василівна) . У новорічному ювілейному Х Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Лавина Талантів» хореографічні постановки ансамблю отримали І, два ІІ та ІІІ місце.

Сторінка 1 із 30

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87