Результативним став виступ вихованців народного художнього колективу ансамблю танцю «Райдуга» (керівник – Добровольська О.В.) на Відкритому конкурсі юних балетмейстерів «Окрилені танцем». У старшій віковій категорії колектив посів І місце, у середній віковій категорії – ІІ місце. З сольним виступом І місце посіла Ларюхіна Ніна, ІІ місцеЖивотовська Сніжана. ВІтаємо керівника та вихованців з перемогами!

Вихованки зразкового художнього колективу театру мод «Class» (керівник – Краліч О.Л.) вже вкотре стають переможцями обласного фестивалю театрів дитячої та юнацької моди «Силует». За підсумками цьогорічного ХІІІ фестивалю, який відбувся 05 квітня 2018 року, в номінації «Спортивна колекція» колектив посів І місце, в номінації «Театральна колекція» - І місце.  Вітаємо керівника та вихованців з перемогою!

 

Театральні колективи Центру знову підкорили сцену всеукраїнського рівня. Цього разу юні театрали брали участь у IV Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Лиманські зорі», що проходив 31 березня 2018 року у м. Миколаєві. За результатами оцінок журі в номінації «Театральне мистецтво/вистава» театральний колектив «АртКлас» (керівник – Біневська С.А.) посів ІІІ місце.

Понад 500 спортсменів-орієнтувальників з усієї України зібрав бальнеологічний курорт Трускавець (Львівська обл.) наприкінці березня, але не для відпочинку, а для участі у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, який проводився під патронатом Міністерства молоді та спорту України.

Вихованці народного художнього колективу ансамблю танцю «Едельвейс» (керівники – Якуба С.В., Якуба О.В., Набока О.Д.) здобули перемоги одразу на двох конкурсах регіонального рівня.
30 березня 2018 року у м. Миколаїв проходив Регіональний конкурс сюжетного танцю та малих форм «Dance Day-2018», в якому колектив посів: І місце в номінації «Народна хореографія» (ІІІ вікова категорія) та ІІ місце в номінації «Дитяча хореографія» (ІІ вікова категорія).

«ЗА» раціональне природокористування» агітували дванадцять колективів екологічної просвіти з різних куточків Херсонщини в рамках обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», який відбувся 30 березня 2018 року в приміщенні актової зали ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

Лідери шкільних екологічних клубів закладів освіти міста Херсона (керівники центру екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»: Петренко Н.М. та Муржак Р.Г.) випробували свої лідерські якості серед дошкільників – вихованців Комишанського ясла-садка № 6.

Засідання дискусійного майданчика «Зелений кінотеатр» завжди сповнене цікавих фактів та креативних форм роботи. Цього разу Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова гостинно відчинила двері для вихованців гуртка «Юні охоронці природи», на базі якого діє майданчик (керівник – Костіна Н.М.), та учнів 1-В класу ЗЗСО № 55.

Незабаром розпочнуться весняні канікули. Кожний проведе їх по-різному: подорожі, екскурсії, походи в кіно, на каток, багато друзів – все це чекає на дітей. А головне, щоб вони були безпечними.

Вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник – Щербина О.Д.) здобули 100% перемогу на змаганнях зі спортивного орієнтування «Відкритий кубок Центру», які проводив КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради.

Сторінка 1 із 27

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87