Кращі з кращих зібралися на творчому конкурсі «Видатна дитина Херсонщини - 2020»! Талановиті юні херсонці та херсонки, котрі протягом минулого року зібрали найбільшу кількість нагород у сфері культури, отримали заслужені нагороди!

Зимові канікули – це два в одному: відпочинок й святкування. Тому вихованці щороку з нетерпінням чекають на святкові емоційні «смаколики»-враження, які підготували їм керівники гуртків. Й святкування в нашому Центрі розпочинаються ще задовго до самих свят.

У наших МАНівців, вихованців наукового учнівського товариства «Логос» (керівник – Наталя Козуб), свої передноворічні «клопоти»: й роботу захистити, й представити її на конференції, ще й позмагатися в інтелектуальному конкурсі. Роботи багато, але справилися!

Передноворічні клопоти, святковий настрій, подарунки… але не у всіх. Є люди, які цього не мають – на жаль, так склалася їх доля. Але є небайдужі люди, які це розуміють й дарують часточку свого тепла, організовуючи благодійні заходи.

Яскраве дійство до Дня Святого Миколая подарували дітям вихованці творчих колективів Центру: театральний колектив «АртКлас» та вокальний гурток «Мелодія» (керівник – Світлана Біневська), народний художній колектив ансамбль танцю «Райдуга» (керівник – Олена Добровольська), хореографічний колектив «Акварель» (керівник – Ольга Саганська).

Сторінка 1 із 34

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87