Хочеш відчувати себе бадьорим протягом всього дня? 

Дівчата з факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету підготували комплекс вправ, щоб правильно розпочати свій ранок! 

Цікаво? Приєднуйтесь за посиланням!

Висадити 1 000 000 дерев за 1 день на всій території країни – реально? Головне: було б бажання! До Всеукраїнського проєкту «Озеленення України 2020», який було перенесено у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, долучилися й здобувачі освіти гуртків еколого-натуралістичного напряму: «Природа рідного краю» (керівник – Станіслава Карпій), «Юні охоронці природи», «Юні квітникарі» (керівник – Марина Романова) та «Еко-стиль» (керівник – Лариса Василенко).

Щороку в жовтні на території Раденського лісництва (Олешківський район) проходять Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Таврійська осінь». Ці змагання користуються популярністю серед орієнтувальників, тому завжди є багаточисельними: три дні змагань на різних дистанціях (за вибором, спринт та середня), у різних вікових категоріях: від дошкільнят (у супроводі дорослих) до ветеранів спортивного орієнтування.

Великі та маленькі пухнастики ..! Та ще й вдома! Яка ж радість! А чи завжди перебування у нас вдома для цих пухнастиків також в радість? Чи правильно ми за ними доглядаємо? Що робити, коли пропав домашній улюбленець? Над цими та іншими питаннями розмірковували учні 4-в класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради, до яких завітав дискусійний майданчик «Зелений кінотеатр» (керівник – Наталя Костіна).

Унікальний досвід візуалізації екологічних проблем в мистецьких інсталяціях отримали вихованці гуртка «Еко-стиль» (керівник – Лариса Василенко), відвідавши інтерактивну екологічну виставку «Ucen Ukraine», що проходила в приміщенні ТРЦ «Фабрика».

«Нові виклики – нові рішення» – під такою назвою відбувся традиційний міський установчий семінар для відповідальних за організацію екологічного напряму виховної роботи в закладах загальної середньої освіти. Лейтмотивом сьогодення стали зміни, тому змінено й формат проведення семінару, а саме: дистанційно в асинхронному режимі за допомогою онлайн-сервісу Google Forms.

Інформаційна еко-студія (керівник – Роман Муржак) центру екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» продовжує свою роботу в новому навчальному році й пропонує взяти участь у практикумах, програма яких передбачає формування вмінь та навичок активних школярів, які забезпечуватимуть інформаційний супровід організації екологічної діяльності в закладах загальної середньої освіти, що стане неабиякою допомогою вчителям, які відповідають за цей напрям виховної роботи.

Вже багато років поспіль на початку осені Комунальним закладом «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проводиться Відкритий зліт гуртківців з туризму. Всього у заході взяли участь 105 вихованців, 13 з яких вихованці гуртка «Джура» (керівник – Віра Бірзова).

Під впливом потужної сили слів Михайла Геніна: "Шануй старість, це - твоє майбутнє!", приєднуємося до відзначення Міжнародного дня людей похилого віку
Вітання від вихованок гуртка "Мелодія" (керівник - Ольга Гуцало).

Сторінка 1 із 37

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87