Вони так сумували за великою сценою… На жаль, карантинні умови, в яких ми живемо вже тривалий час, обмежили можливість хореографічних колективів виступати на великих сценах. Адже хореографія призначена для сцени! Наші колективи сумували, удосконалювали свою майстерність… й «видали»!

Напередодні Всесвітнього дня води юні відвідувачі дискусійного майданчика «Зелений кінотеатр» (керівник – Наталя Костіна), учні 4-а класу Херсонської гімназії № 1, дослідили воду, як кажуть, «вздовж та поперек»! Переливали, перевертали, додавали сіль та рідке мило, власноруч перевіряли дію сили Архімеда, навіть, боролися з мікробами!

«Коронавірус» – найуживаніше слово сьогодення… й цьогорічних виступів колективів-учасників міського етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти і позашкільних навчальних закладів «Земля – наш спільний дім» (далі - Конкурс).

Кому свято, а кому – подвійне свято! Мова йде про вихованок гуртків «Спортивне орієнтування» (керівники: Ірина Васіна, Олександр Щербина), які напередодні та саме в святковий день Восьмого березня брали участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування «Олешківська весна», що проходили на території Раденського лісництва, й фінішували переможцями. Компанію їм склали, як і годиться, хлопці. Тож, разом – до перемог:

З настанням весни у вихованців гуртків туристсько-краєзнавчого напряму відновлюються «активності» й розпочинаються вони з обласних масових змагань з елементами паркового орієнтування «Зелений стадіон». Так, у ІІ етапі змагань, що проходили на території ЗЗСО № 48, взяли участь вихованці гуртків «Джура», «Водний туризм», «Пішохідний туризм», «Спортивне орієнтування», «Юні туристи» (керівники: Віра Бірзова, Ірина Васіна, Олександр Щербина, Олена Побіреська). Чотири І, одне ІІ та одне ІІІ місце – результати ІІ етапу змагань:

Ґудзики … звичайні, різнокольорові! Що нам відомо про призначення ґудзиків? Ґудзики на одязі людини виконують дві важливі функції: по-перше, ґудзики – це найважливіший елемент декору будь-якої моделі одягу, по-друге, вони несуть функціональне навантаження, утримуючи деталі одягу на своїх місцях і не даючи їм розповзатися в різні боки. Нібито все! Але, ні!

Ні, не зарано! Подібні слова - слова вдячності своїй найрідніший людині, матусі 💖 -  необхідно говорити щодня !!!
Тож, ми розпочинаємо вітати найрідніших зі святом весни 🌷!
Й відкриває вітальний марафон Катерина Бєлова, вихованка театрального гуртка "АртКлас" (керівник - Світлана Біневська) - "Спасибі, мамо!".

Сторінка 1 із 41

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87