Дискусійний майданчик «Зелений кінотеатр» (керівник – Наталя Костіна) поновив свою роботу оффлайн! Приводом для такої довгоочікуваної зустрічі «face to face» став Всесвітній день водно-болотних угідь. Цього разу майданчик розширив свою географію й попрямував до учнів 5 класу ЗЗСО № 34.

З кожним роком Інтернет все глибше проникає в наше життя, а в карантинних умовах – тим паче, ми дистанційно навчалися, працювали, навіть, святкували дні народження. Про особисте життя багатьох можна з легкістю дізнатися зі сторінок соціальних мереж. Людство «пірнає в Інтернет» все глибше й глибше. Головне, щоб це «пірнання» було безпечним!

Що таке болото? Похмура трясовина? Сумне місце? Непридатні землі, «не пройдеш, не проїдеш»..? Спростовував негативне уявлення вихованців гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» про болота та заболочені території керівник Роман Муржак.

А ви правильно пришиваєте ґудзики?
Нібито звичайна буденна дія..., але навіть в цій справі є свої нюанси, якими залюбки поділиться Олена Краліч, керівниця зразкового художнього колективу театру мод "Class".

Сторінка 1 із 40

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87