Традиційно на початку жовтня Центр проводить міський установчий семінар для відповідальних за екологічну роботу в закладах освіти міста для окреслення головних векторів формування екологічної компетентності підростаючого покоління у поточному навчальному році. Цьогоріч семінар відвідали 43 представника закладів освіти міста.

Синьо-жовті прапори майоріли серед переможців істинно англійських турнірів зі спортивних бальних танців: Imperial Championship та International Championships, які традиційно проходять в Англії (м. Гетвук та м. Брентвуд). Саме ці змагання збирають шанувальників бального танцю з усього світу. Цьогоріч під звуки латиноамериканської музики 153 пари з Англії, Америки, Франції, Китаю, Ізраїлю та багатьох інших країн світу боролися за звання Чемпіонів світу,

Щороку на початку жовтня на території Раденського лісництва (Олешківський район) проходять Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Таврійська осінь». Ці змагання користуються популярністю серед орієнтувальників, тому завжди є багаточисельними. Понад 300 учасників стартувало цьогоріч, серед яких й 32 вихованці гуртків туристсько-краєзнавчого напряму

У будь-якій науково-дослідницькій діяльності головною є мотивація. Саме тому вихованці-слухачі наукового учнівського товариства «Логос» (керівник – Козуб Н.М.)  є постійними учасниками студентських науково-практичних конференцій, які проводить факультет фізичного виховання Херсонського державного університету.

Національний молодіжний центр «Екологічні ініціативи», Всеукраїнська екологічна ліга (м. Київ), за сприяння Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації 25 вересня 2018 року організували громадські консультації щодо приєднання України до Мінаматської конвенції.

Юні орієнтувальники  Центру продовжують перемагати, незважаючи на осінні погодні примхи. На території Олешківського лісництва відбувся Чемпіонат області зі спортивного орієнтування на скорочених дистанціях. Вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» та керівник гуртка-методист Щербина Олександр Дмитрович вибороли сім призових місць:

Комунікація з питань формування екологічної компетентності підростаючого покоління між закладом позашкільної освіти та закладом загальної середньої освіти відбувається через вчителя природничих наук, відповідального за проведення роботи з питань екологічного виховання у закладі. Але не менш важливу, переважно контролюючу, функцію виконують заступники директора з виховної роботи.

З початком нового навчального року продовжив свою роботу центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт», який щороку гостинно відкриває двері для юних любителів природи. Цього року на день відкритих дверей до центру «Дивосвіт» завітали учні закладів освіти № 1 та № 55. Що новенького пропонує «Дивосвіт» на сьогодні?

Кажуть: «Один у полі не воїн?!». Відповімо: «Од ин в полі ще й який воїн!». І цим «воїном» виявився керівник гуртка «Спортивне орієнтування» Щербина Олександр Дмитрович, який одноосібно представляв Херсонщину на Міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування «Майстер 2018», що наприкінці вересня відбулися на Полтавщині.

Сторінка 1 із 29

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87