Перемогу з Буковини, й не одну, привезли вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» під керівництвом тренера Ірини Васіної. З 29 по 31 жовтня 2021 року в буковинських лісах проходив Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь понад 160 спортсменів з 15 областей України.

Передостанній день жовтня подарував Макару Хохлову, вихованцю вокального гуртка «Мелодія» (керівник – Ольга Якубова), учню 3-А класу Херсонської гімназії № 1, перемогу міжнародного рівня – І місце на Міжнародному фестивалі «The Challenge», що відбувся в м. Києві.
Вітаємо юне дарування та його керівника з перемогою такого рівня! Пишаємося вами!

26 жовтня 2021 року проведено районний етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна» (дистанційно), в якому взяли участь відеороботи 54 учасників з 16 закладів освіти Корабельного району: ЗЗСО № 57, 46, 54, 55, 8, 26, 25, НВК № 51, 9, 11 «Хабад», Херсонська гімназія № 1, 3, 14, 5, Ліцей журналістики, економіки та правознавства.
Учасники продемонстрували гідний рівень виконання та високий творчий підхід їх керівників до оформлення конкурсних відеоробіт.

 - ПІЗНАВАЛЬНА 😲!
А чи знали ви, які художні фільми було знято в нашому місті? Якщо "Ні" або "Важко відповісти", то мерщій до перегляду разом з вихованцями гуртка "Історичне краєзнавство" (керівник - Оксана Побіреська). Ну, як: знайомі місця на світлинах?

До Дня захисників та захисниць України був приурочений Всеукраїнський конкурс «За нашу свободу», що пройшов дистанційно 14 жовтня 2021 року. Результати конкурсу стали відомими лише 25 жовтня – й є радісні новини!

 -  МАЙСТЕР-КЛАСНА 🍂! 
Нудьгуєте на "дистанційці"? Під рукою є шишки? Якщо немає - гайда до лісу й долучайтесь до майстер-класу, який підготувала для своїх "еколендівців" керівник гуртка-методист Наталя Костіна. Й не забуваймо про фантазію та уяву - без них буде не так цікаво 😉!

Сторінка 1 із 43

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87