Вперше в м. Олешки відбувся Всеукраїнський хореографічний конкурс «Танцювальне джерело Олешшя»: авторитетна команда журі, понад 750 учасників, 12 хореографічних колективів. Й серед цих дванадцяти володарем Гран-прі став народний художній колектив Міністерства освіти та науки України хореографічний ансамбль «Радість» (керівники: Наталя Луньова та Віроніка Розсуждай). Окрім найвищої нагороди колектив також отримав грошовий приз.

Двадцять років – це багато чи мало? Якщо говорити про вік людини, звісно, що мало, а якщо про колектив, який живе бурхливим творчим життям, де кожна дитина – окрема особистість – це, мабуть, вік зрілості. Двадцятирічний творчий ювілей урочисто відсвяткував народний художній колектив системи Міністерства освіти і науки України хореографічний ансамбль танцю «Радість», керівники: Наталя Луньова та Віроніка Розсуждай.

Творчі колективи Центру – переможці Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв «STARS WAVES 2021»:
- хореографічний колектив «Акварель» (керівник – Ольга Саганська) посів два І та три ІІ місця;

Кремниста, зубовидна, лопається, крохмалиста і цукрова… і це все тільки підвиди, а сортів – в рази більше: «Добриня», «Лакомка», «Трофі», «Санданс», «Спірит», «Джубілі», «Світстар», «Брусниця», Жемчуг», «Русалка», «Золоте руно»… Здогадалися про що йде мова?

У мікрорайоні "Корабел" серед зелені дерев височіє сірий меморіал... з зіркою, закам'янілими обличчями та надписом "Во имя живущих сегодня, ради грядущих поколений отдали жизни воины-земляки".
Щороку до пам'ятної дати сірий меморіальний пам'ятник невідомому солдату додає барв... від квітів, що принесли "живущие сегодня". Серед них були й вихованці гуртків "Спортивне орієнтування", які разом з керівником Олександром Щербиною прийшли віддати шану й низько вклонити голову за... можливість жити! Жити всім нам й "грядущим поколениям"!

Як говорить китайське прислів'я: "Кращий час для посадки дерева - двадцять років тому. А якщо не тоді, то зараз!" Тож, зараз! І побільше!
Висаджувати дерева на сьогодні не тільки необхідно, але й модно! Все більше і більше людей долучається до цієї корисної справи. Впевнені, що ви це зробили, і не раз) Принаймні, наші вихованці - так точно!

- УСПІШНА 👏!
108 дипломів переможців для закладу позашкільної освіти – це багато чи мало? Мабуть, дивлячись від чого відштовхуватись: якщо за навчальний рік – то це дуже мало, а якщо це дипломи за участь у двох конкурсах, та ще й під час освітнього процесу у дистанційному режимі, то це багато! Саме таку кількість дипломів отримали вихованці гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва (керівники: Олена Ліпшиць, Віта Лисенко, Олеся Фахрадова, Світлана Бандурська, Наталя Липа).

Впевнено йдуть до своєї мети вихованці клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Лілія Логвинченко), які вкотре підтвердили, що навчання у дистанційному режимі їм не перешкода, а навпаки, добра нагода відпрацювати техніку виконання фігур самостійно й продемонструвати їх тренеру при онлайн-зустрічі.

Вихованці театрального колективу «АртКлас» (керівник – Світлана Біневська) взяли участь, звісно ж дистанційно, у Всеукраїнському театральному конкурсі імені Марка Ентіна «Лимонад» (м. Харків). Соціальна вистава «Новий формат» старших учасників колективу отримала високу нагороду – І місце.

Сторінка 1 із 42

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87