Триває навчальна сесія обдарованої учнівської молоді, слухачів наукового учнівського товариства «Логос» (керівник – Наталя Козуб) Малої академії наук м. Херсона (відділення «Хімія та біологія» та «Екологія та аграрні науки»), в рамках якої відбувся виїзд до ботанічного саду ХДУ.

Вихованці гуртка «Юні охоронці природи» (керівник – Лариса Василенко) вирішили поспілкуватися з отаманом Херсонського обласного товариства Соборного козацтва України «Січ» Колісниченко Валерієм Семеновичем у більш тісному колі й запросили його до себе на заняття.

Справжні козацькі випробування чекали на учасників, вихованців гуртків усіх напрямів Центру, під час святкового заходу «Слава козацька не вмре, не загине» з нагоди свят Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України.

Звідки беруться бездомні домашні тварини? З якої хати вони туди потрапляють? Як їм після цього вижити на вулицях міста? Дякувати, що є небайдужі люди, які організовують притулки для бездомних тварин, та ще на волонтерських засадах.

Після відвідування підприємства з виробництва безфосфатних миючих засобів у багатьох вихованців наукового товариства «Логос» (керівник – Наталя Козуб) виникло бажання стати справжніми підприємцями, розвивати економіку України, сплачувати податки та робити добрі справи не тільки на користь людям, а й навколишньому середовищу.

Щорічно наукове учнівське товариство «Логос» (керівник – Наталя Козуб) Херсонського відділення МАН запрошує до світу цікавих досліджень нових бажаючих та знайомить їх зі своєю роботою під час Дня відкритих дверей.

Про тепле ставлення до своїх домашніх улюбленців й не тільки говорили вихованці гуртка «Юні охоронці природи» (керівник – Лариса Василенко) під час Всеукраїнського уроку доброти, приуроченого до Всесвітнього дня захисту тварин, який відмічається 4 жовтня.

«Пластикова папка та файли – не мій вибір!» – саме з пропозиції долучитися до екологічної акції під такою назвою розпочався міський установчий семінар для відповідальних за екологічний напрям виховної роботи у закладах загальної середньої освіти міста.

А вихованці гуртків «Лікарські рослини», учні ЗЗСО № 4 (керівник – Роман Муржак) та «Юні охоронці природи», учні гімназії № 1 (керівник – Лариса Василенко) мали змогу це зробити під час практикуму «Відкрий можливості свого смартфона»,

Вихованці гуртків «Дослідники заповідних стежок Херсонщини», «Природа і фантазія», «Природа рідного краю» разом керівником Станіславою Карпій ніколи не нудьгують: завжди знайдуть собі заняття до смаку.

Сторінка 1 із 33

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87