З 19 перемогами повернулися з Олешківького лісництва вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» та «Водний туризм» під керівництвом тренера Щербини Олександра Дмитровича, де взяли участь у чотирьохденних змаганнях зі спортивного орієнтування «Відкритий Кубок Херсонської області». Кожен день змагань - з перемогою:

В приміщенні Херсонського національного технічного університету відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців. Клуб спортивного танцю «Латинос» (керівник – Логвінченко Лілія Анатоліївна), як завжди, був найкращим на паркеті серед багатьох учасників змагань з різних куточків України.

02-03 листопада театральні колективи «АртКлас» (керівник – Біневська Світлана Анатоліївна) та «Ідея» (керівник – Вовк Валентина Анатоліївна)  взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячих та молодіжних театральних колективів «Лимонад» ім. Марка Ентіна, що проходив у м. Харків.

Свято Хелловіна стало чудовою нагодою весело розпочати канікули. Вихованці клубу «Альбіон» та гуртків «Юні охоронці природи», «Природа рідного краю» (керівник – Костіна Н.М.) завітали до Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім Б. Лавреньова на веселу тематичну «тусу».

Проведено районний етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», у якому взяли участь 82 учня із 17 закладів загальної середньої освіти Корабельного району. За результатами оцінки виступів переможцями стали:

Вихованці гуртків "Природа і фантазія", "Природа рідного краю" та "Дослідники заповідних стежок Херсонщини" під керівництвом Карпій С.З. цієї теплої пори не сидять, як то кажуть, "без діла":

Традиційно на початку жовтня Центр проводить міський установчий семінар для відповідальних за екологічну роботу в закладах освіти міста для окреслення головних векторів формування екологічної компетентності підростаючого покоління у поточному навчальному році. Цьогоріч семінар відвідали 43 представника закладів освіти міста.

Синьо-жовті прапори майоріли серед переможців істинно англійських турнірів зі спортивних бальних танців: Imperial Championship та International Championships, які традиційно проходять в Англії (м. Гетвук та м. Брентвуд). Саме ці змагання збирають шанувальників бального танцю з усього світу. Цьогоріч під звуки латиноамериканської музики 153 пари з Англії, Америки, Франції, Китаю, Ізраїлю та багатьох інших країн світу боролися за звання Чемпіонів світу,

Щороку на початку жовтня на території Раденського лісництва (Олешківський район) проходять Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Таврійська осінь». Ці змагання користуються популярністю серед орієнтувальників, тому завжди є багаточисельними. Понад 300 учасників стартувало цьогоріч, серед яких й 32 вихованці гуртків туристсько-краєзнавчого напряму

Сторінка 1 із 29

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87