Напередодні свят в нашому місті відбувся Чемпіонат України серед школярів та студентів та Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців. Найкращі результати та чемпіонські титули вже вкотре завоювали вихованці клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Логвинченко Лілія Андріївна). Як завжди, «Латинос» продемонстрував не тільки якісну підготовку спортсменів, а й дружність та підтримку в колективі, високий професіоналізм тренерів.

Щороку найкращі танцюристи з усього світу збираються у шикарному холі 5-зіркового готелю, що знаходиться в Диснейленді (м. Париж, Франція), для участі у Відкритому Чемпіонаті світу зі спортивних бальних танців (WDC AL Open World Championship 2018), що об’єднує змагання Відкритого Чемпіонату Світу в аматорських категоріях по латиноамериканській програмі (стандарт) та змагання за Кубок Fred Astaire серед професіоналів і аматорів.

Розпочалася активна підготовка команд закладів загальної середньої освіти міста до участі у міському етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів «Земля – наш спільний дім».

Протягом двох днів визначали найкращих виконавців естрадної пісні серед учнів закладів загальної середньої освіти Корабельного району міста під час районного етапу міського конкурсу "Кришталеві нотки". Всього взяло участь 114 учнів з 15 закладів (ЗЗСО № 57, 14, 47, 46, 5, 54, 55, 26, НВК № 11, 9, 51,«Хабад», гімназії № 1, 3, ЛЖЕП). Переможцями, які будуть представляти район на міському етапі конкурсу, стали:

На спражніх юних грунтознавців перетворилися вихованці гуртка "Природа рідного краю" (керівник - Костіна Наталя Миколаївна) та учні 1-Б класу гімназії № 1 під час чергового заняття в рамках проекту "Еко - Всезнайка". Розгляаючи тему "Грунт", учні провели цікаві досліди, доповнили вже отримані знання переглядом відеоматеріалів та мультфільмів, активно відповідали на питання вікторини. На згадку про зустріч кожний мав нагоду власноруч виготовити амулети.

В рамках VIIІ Міжнародного Екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» 21 листопада 2018 року у приміщені Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара відбулася мікс-конференція «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України».

У простір інформаційно-просвітницьких публікацій занурився актив шкільного екологічного клубу ЗЗСО № 55 під час практикуму, який проводив керівник інформаційної еко-студії  центру екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» Муржак Роман Геннадійович. "Як створити інформаційну публікацію?", "У чому різниця між флаєром, буклетом та листівкою?"

Понад 200 вихованців хореографічних колективів художньо-естетичного відділу  взяли участь у Всеукраїнському благодійному фестивалі-конкурсі «UniverStart», який відбувся у Херсонському державному університеті. За результатами конкурсу: 
- народний художній колектив ансамбль танцю «Едельвейс» (керівник – Якуба Світлана Валентинівна) посів І та ІІІ місця;
- народний художній колектив хореографічний ансамбль «Радість» (керівник – Луньова Наталя Олексіївна) – І, ІІ та ІІІ місця;

Сім виступів та сім перемог – результат участі народного художнього колективу ансамблю танцю «Едельвейс» (керівник – Якуба Світлана Валентинівна) у Регіональному дитячому конкурсі «STAR TALANTS».
Два І місця колектив отримав за танці «Жу-жа» та «Великий вальс». Хореографічні композиції «Кольоровий метелик» та «Ноктюрн» посіли ІІ місця, «Троянди» - ІІІ місце. Сольні виступи «Човен» та «Ганця» отримали ІІІ місця.

Сторінка 1 із 29

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87