"Ми на карантині не нудьгуємо,
Вмикаємо музику й танцюємо!"
Цікаво? Відповідь у відеозвіті народного художнього хореографічного ансамблю "Радість", керівники: Наталя Луньова, Віроніка Розсуждай.

Карантин - не перешкода для тих, хто по-справжньому займається улюбленою справою! Це доводить "карантинне" життя хореграфічного колективу "Акварель" під керівництвом Ольги Саганської. Зі світлин видно, що вихованці перебувають у гарній фізичній формі, що підтримується щоденними тренуваннями, й дуже... дуже сумують за своїм колективом офлайн!

Онлайн навчання вже майже стало звичкою.., але онлайн тренування зі спортивного орієнтування за комп’ютером – це вже занадто! Що ж робити тим, хто не уявляє своє життя без… щоденних тренувань на відкритих дистанціях. Мова йде про наших юних спортсменів-орієнтувальників, життя яких неможливо обмежити чотирма стінами та монітором комп’ютера. Вони прагнуть простору!

Приватний будинок чи квартира в багатоповерхівці? Карантин, безсумнівно, «обрав» свого фаворита, й вплинув на переконання більшості людей, що мати приватний будинок з присадибною ділянкою – це класно! В цьому переконалися й вихованці гуртків «Дослідники заповідних стежок Херсонщини», «Природа і фантазія» та «Природа рідного краю» (керівник – Станіслава Карпій), які переважно мешкають у смт. Комишани та приватному секторі мікрорайону «Житлоселище».

Ми приєднуємося до всеукраїнського флешмобу з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (детальніше - за посиланням).
З цієї нагоди вихованці зразкової студії образотворчого мистецтва "Метелик" (керівники: Олена Ліпшиць, Віта Лисенко, Олеся Фахрадова) підготували малюнки, вшановуючи пам'ять тих, хто знав та знає справжню ціну війни! 

МИ ПЛЕКАЄМО МИР!

Карантин змінив наше життя… Деякі речі ми почали робити по-новому). Наприклад, здобувачі освіти зразкової студії образотворчого мистецтва «Метелик» (керівники: Олена Ліпшиць, Віта Лисенко, Олеся Фахрадова) та гуртка «Флористика та живопис» (керівник – Наталя Липа) готували конкурсні роботи дистанційно: в онлайн режимі з керівниками гуртків.

Що як найкраще підкреслює природну вроду дівчат? Звісно ж, прикраси! Саме виготовленням таких і зайнялися красуні зразкового театру мод "Class" під керівництвом Олени Краліч. Тож, долучайтесь і ви)

А ви знаєте: «Хто такий юннат?». Підтвердити або спростувати свої думки ви можете, переглянувши відеороботу Межуєвої Дар’ї, вихованки гуртка «Дебати» (керівник – Наталя Костіна). До речі, ця робота посіла І місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста», присвяченому 75-річчю юннатівського руху на Україні. Тож, щиро вітаємо Дар’ю та Наталю з перемогою!

Сторінка 1 із 36

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87