Шановні колеги!

Всеукраїнський челендж “Навчай українською” до Дня писемності та мови Напередодні Дня української писемності та мови Ініціатива “Навчай українською” (надалі – Ініціатива) оголошує ІІІ Всеукраїнський челендж “Навчай українською” для популяризації викладання державною мовою у сфері позашкільної освіти.

До участі запрошуються викладачі гуртків та спортивних секцій усіх напрямків (спортивних, музичних, театральних, хореографічних, танцювальних, мистецьких, STEM, робототехніки тощо). Челендж проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Уповноваженого із захисту державної мови.

Початок челенджу – 5 листопада 2021 року, тривалість – три тижні.

Для участі у челенджі “Навчай українською” потрібно до 3 листопада 2021 року заповнити реєстраційну форму за посиланням.

9 листопада, у День української писемності та мови, в рамках челенджу усі учасники матимуть змогу поспілкуватись у форматі онлайн-зустрічі з відомими українцями та зірками спорту, які у прямому ефірі розкажуть свої історії переходу на українську та надихнуть викладачів позашкілля.

Докладніше - ПРЕС-РЕЛІЗ.

Шановні учасники освітнього процесу!

На підставі рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.10.21 № 29 
з 01 по 07 листопада 2021 року освітній процес реалізовуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання. 

Будьмо здорові! Бережімо себе та своїх близьких!


НАКАЗ

 для педагогів  ОЗНАЙОМЛЕНИЙ/ОЗНАЙОМЛЕНА обов'язково!


 

Шановні учасники освітнього процесу!

На виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради від 23.10.21 № 194-Т "Про впровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів в закладах загальної середньої та позашкільної освіти Херсонської міської територіальної громади" з 25 по 31 жовтня 2021 року освітній процес реалізовуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання. 

Будьмо здорові! Бережімо себе та своїх близьких!


НАКАЗ

 для педагогів  ОЗНАЙОМЛЕНИЙ/ОЗНАЙОМЛЕНА обов'язково!


 

Шановні учасники освітнього процесу!

У зв’язку зі встановленням з 15 жовтня 2021 року червоного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Херсонської області із застосуванням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для червоного рівня епідемічної небезпеки, повідомляємо про наступне:

- з 15 по 17 жовтня 2021 року освітній процес реалізовуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання - НАКАЗ;

- з 18 по 24 жовтня 2021 року – осінні канікули – виховні заходи адаптуються до дистанційного формату - НАКАЗ.

 До уваги педагогів!

ОЗНАЙОМЛЕНИЙ / ОЗНАЙОМЛЕНА ОБОВ'ЯЗКОВО!


 

В рамках реалізації Загальнонаціональної програми "Здорова Україна", з нагоди Дня позашкілля 24 вересня 2021 року за вектором V "Моделі неформальної освіти для здорового майбутнього Європи" відбудеться Всеукраїнський крос-форум з обговорення внеску позашкільної освіти як невід'ємного складника освіти в цілому і закладів позашкільної освіти зокрема.
В межах крос-форуму відбудуться панельні дискусії за такими напрямами: "Позашкільна освіта на сторожі здоров'я майбутнього'", "Психічне і ментальне здоров'я - з малечі в доросле життя", "Від екологічного здоров'я до гармонійної особистості", "Соціальне здоров'я: від синергії до симфонії".

Лист МОН від 15.09.2021 р. № 4/764-21

Зареєструватися на форум ! до 18.00 22 вересня 2021 ! (відповідну інформацію ми отримали 21 вересня 2021 року)

Підтвердження участі разом із посиланням на дані про відповідну Zoom-конференцію з трансляцією Форуму будуть надіслані відібраним учасникам за адресою, вказаною під час реєстрації електронної пошти.

Карантин не має бути завадою для діяльності, тим паче, екологічної!
Це доводять підсумкові результати роботи закладів загальної середньої освіти міста з екологічного напряму виховної роботи за 2020/2021 навчальний рік. Зазвичай, ми підбивали підсумки на міській дитячій екологічній конференції, тобто збирали вчителів та учнівську молодь у залі, ділилися найкращим досвідом роботи. Але 2020 рік перевернув наше життя та вніс в нього безліч нових правил та, на жаль, обмежень…
Проте, варто змінюватись і шукати нові формати! Бути креативними!
Екологічний стиль життя не має стояти на паузі! Тож, ми знайшли спосіб провести таку звичну конференцію у досить незвичному форматі.
Цікаво? Долучайтесь!

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради "Про дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти м. Херсона" від 06.05.21 року № 91-Т з 11 травня 2021 року відновлюється освітній процес у приміщеннях з дотриманням протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 23.04.2021 № 4.

З довгоочікуваним поверненням 🙂 всіх нас! 

 

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради від 29 квітня 2021 року № 85-Т "Про продовження додаткових обмежувальних заходів у закладах освіти м. Херсон" до 10 травня (включно) 2021 року продовжується  освітній процес  з використанням технологій дистанційного навчання та на відкритому повітрі.

 

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради від 29 березня 2021 року № 59-Т "Про протиепідемічні заходи у закладах освіти м. Херсон щодо попередження розповсюдження коронавірусної інфекції" з 05 по 17 квітня 2021 року освітній процес у гуртках та творчих об'єднаннях відбуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

 

Для ознайомлення педагогічних працівників:

Наказ від 02.04.21 р. № 34
"Про роботу Центру у період обмежувальних протиепідемічних заходів"

 

Наказ від 02.04.21 р. № 35
"Про організацію освітнього процесу з використанням дистанційних технологій на період дії обмежувальних протиепідемічних заходів"

 

ОЗНАЙОМЛЕНИЙ (-НА) ОБОВ'ЯЗКОВО! 

 

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №5 від 18.03.2021) у місті запроваджено додаткові протиепідемічних заходи.
Відповідно з 19 по 26 березня 2021 року:
- освітній процес у гуртках з контингентом вихованців 1-4 класів відбуватиметься ОЧНО на базах колективів та базах ЗЗСО;
- освітній процес у гуртках з контингентом вихованців 5-11 класів відбуватиметься з використанням технологій ДИСТАНЦІЙНОГО навчання.

З 29 березня по 04 квітня 2021 року – весняні канікули з урахуванням обмежень «помаранчевої» зони! 

 

Для ознайомлення педагогічних працівників:

Наказ від 19.03.21 р. № 25 "Про роботу Центру у період додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів"
Наказ від 19.03.21 р. № 26 "Про організацію освітнього процесу з використанням дистанційних технологій на період обмежувальних протиепідемічних заходів"

ОЗНАЙОМЛЕНИЙ (-НА) ОБОВ'ЯЗКОВО!

ВІТАЄМО З ВИХОДОМ З ONLINE! 

 Висловлюємо щиру вдячність педагогічному колективу, який забезпечив стовідсоткову роботу гуртків у дистанційному форматі! Дякуємо за Ваше бажання змінюватися та працювати по-новому, Вашу креативність та натхнення!

Дякуємо нашим вихованцям за те, що не втратили жагу до творчості, не дивлячись на завантаженість шкільними завданнями!

Дякуємо батькам за розуміння та підтримку!

 МИ ЗРОБИЛИ ЦЮ "ДИСТАНЦІЙКУ" РАЗОМ!

З ПОВЕРНЕННЯМ ДО ЗВИЧНОГО РЕЖИМУ РОБОТИ! 

 

        З вдячністю адміністрація Центру.

З 11 по 24 січня 2021 року,

у період дії обмежувальних протиепідеміологічних заходів,

освітній процес здійснюватиметься з використанням

технологій дистанційного навчання.

 

Наказ про роботу Центру у період обмежувальних протиепідеміологічних заходів

Наказ про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання

 

Любі колеги, вихованці, випускники й просто небайдужі херсонці!

Нашої ДОПОМОГИ потребує ГАЛИНА ОЛЕКСІЇВНА МАЛЬЧЕВСЬКА
- людина з великої літери, відмінник освіти України, кавалер нагрудного знака «Софія Русова», педагог-хореограф, яка майже все своє життя присвятила дітям, понад 35 років прищеплювала їм любов до мистецтва танцю й виховала не одне покоління талановитої молоді, яка пов'язала своє життя з народним художнім колективом ансамблем танцю "РАЙДУГА"!

Наразі Галина Олексіївна перебуває у важкому стані (інсульт) у лікарні.

Не залишаймося осторонь - допоможемо разом!

Карта Приватбанку: 4149 4991 4747 9719
отримувач: Валентина Орлова

Сторінка 1 із 3

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87