#"Дистанційка":підгледіли

ДЖУРівці, вихованці гуртка "Джура", разом з керівником Вірою Бірзовою розпочали навчання з повторення славетних подій минулого.
А вам під силу вікторина про історію Херсонщини?

#"Дистанційка":підгледіли

Людина і природа. Саме про зв'язок людини і природи йдеться у навчальному занятті гуртка "ЕкоLand" (керівник - Наталя Костіна). 
Є шанс проаналізувати свою поведінку щодо природи й зробити правильний висновок.

#для_керівників_гуртків

Платформа "Навчайте, де б ви не були" - це про те, як з інструментами Google навчати онлайн простіше.
Дізнайтесь їхні особливості та створіть власний онлайн-простір для цікавого та безперервного навчання.

#для_здобувачів_освіти

Спробуйте онлайн-гру "Interland: Безпека дітей в Інтернеті".
Завдяки цій грі діти в інтерактивному форматі розвивають корисні практичні навички і вчаться захищати свою особисту інформацію і конфіденційність, а також підтримувати позитивну репутацію в Інтернеті.

#"Дистанційка":підгледіли

"Соняшники перемоги" - таку назву мало Перше заняття в народному художньому колективі системи Міністерства освіти і науки України ансамблю танцю "Райдуга", керівник - Олена Добровольська.

#"Дистанційка":підгледіли

Минув перший навчальний тиждень... Тиждень, сповнений довгоочікуваними онлайн-зустрічами та переписками, що починались з такої цінної фрази для кожного з нас: "Як ти?", "А як Ви?"; приємними спогадами минулих, "мирних", навчальних років; обміном фотографіями з коментаріями: "Як ти виріс!", "А ти якою красунею стала!", "І Ви така ж сама гарна!"... і звісно ж, сповнений цікавими завданнями з улюбленого заняття!

ВАЖЛИВО!
У новому 2022/23 навчальному році освітню діяльність у закладах позашкільної освіти МОН рекомендує розпочати 1 вересня 2022 року.

Маючи певні технічні проблеми, ми не мали змоги раніше поділитися цими радісними новинами, на які з нетерпінням чекали наші герої освітнього фронту – вихованці-слухачі секцій МАН наукового учнівського товариства «Логос» та їх наукові керівники.

Сьогодні, 28.07.2022 р., в День Української Державності на засіданні Президії НАПН України відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Національною академією педагогічних наук України та Міжнародною асоціацією позашкільної освіти - МАПО.

Цифрова трансформація освіти: прийнято Закон про функціонування інтегрованої інформаційної системи, відповідно до якого в Україні започатковується цифрова взаємодія між органами управління освітою всіх рівнів, закладами, установами та учасниками освітнього процесу,

Досліди з фізики, хімії, біології, географії, математики та астрономії креативно оформлені в доповненій 3D-реальності!
Компанія «Flexreality» офіційно презентувала глобальне оновлення мобільного застосунку «AR_Book» – інтерактивного помічника для дистанційного навчання.