- УСПІШНА 👏!
108 дипломів переможців для закладу позашкільної освіти – це багато чи мало? Мабуть, дивлячись від чого відштовхуватись: якщо за навчальний рік – то це дуже мало, а якщо це дипломи за участь у двох конкурсах, та ще й під час освітнього процесу у дистанційному режимі, то це багато! Саме таку кількість дипломів отримали вихованці гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва (керівники: Олена Ліпшиць, Віта Лисенко, Олеся Фахрадова, Світлана Бандурська, Наталя Липа).

Впевнено йдуть до своєї мети вихованці клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Лілія Логвинченко), які вкотре підтвердили, що навчання у дистанційному режимі їм не перешкода, а навпаки, добра нагода відпрацювати техніку виконання фігур самостійно й продемонструвати їх тренеру при онлайн-зустрічі.

Вихованці театрального колективу «АртКлас» (керівник – Світлана Біневська) взяли участь, звісно ж дистанційно, у Всеукраїнському театральному конкурсі імені Марка Ентіна «Лимонад» (м. Харків). Соціальна вистава «Новий формат» старших учасників колективу отримала високу нагороду – І місце.

 - ЕКО-СТИЛЬНА!
Еко-стиль - це не тренд, а вже вимога сьогодення! Тому вихованці однойменного гуртка разом з керівником Ларисою Василенко розглядали дуже актуальну проблему, яка з приходом весни...(а вона вже скоро, судячи з попередньої публікації😉🤣)... набуде ще більшої масштабності.

Сторінка 1 із 41

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87