- ВЕСНЯНА!
А вам також вже набридла холоднеча🥶? Так давайте разом наблизимо прихід справжньої🌷 весни... Як? Дуже просто!
Пам'ятаєте прислів'я: "Ластівка на своїх крилах нам весну з вирію несе". А таку: "Одна ластівка весни не несе"? Тож, нам потрібно побільше ластівок!
Приєднуємося до вихованців Станіслави Карпій та наближаємо весну разом😉!

- ПЛАСТИЧНА!
Вихованці вищого рівня зразкової студії образотворчого мистецтва "Метелик" разом з керівником Вітою Лисенко розпочали опановувати скульптуру...й "припало" це саме на період "дистанційки". Складно?! Так, але вони справляються 😉. Тож, пропонуємо й вам долучитися до опанування цього виду образотворчого мистецтва.

Підведено підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» за темою «Атака вірусів. Врятуй планету!». Дві з трьох команд нашого міста стали призерами обласного етапу, одна – серед номінантів.

На Херсонщині «народився» ліс… й до цього стали причетними вихованці гуртка «Природа рідного краю» (керівник – Наталя Козуб), які долучились до акції «Створюємо ліси разом!», ініційованої ДП «Олешківське лісомисливське господарство».

Понад 150 учнів з 12 закладів освіти Корабельного району (№ 1, 3, 5, 11, 26, 51, 57, «Хабад», ЛЖЕП, ХЦДЮТ) взяли участь у районному відбірковому етапі міського дистанційного фестивалю дитячих театральних колективів «Театральна весна», що пройшов на базі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості.
Переможцями стали:

Вихідними у м. Нова Каховка відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «NK DANCE FEST». Серед переможців – вихованці хореографічного колективу «Акварель» (керівник – Ольга Саганська), які стали володарями двох І місць! Вітаємо колектив та керівника з подвійною перемогою!

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді підведено підсумки всеукраїнського етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста 2021». Цього року в об’єктив фото- та відеокамер потрапило біорізноманіття – «Збережемо біорізноманіття!». В фотооб’єктив Межуєвої Дар’ї, вихованки клубу «Дебати» (керівник – Наталя Костіна) потрапили херсонські плавні, їх унікальність. В номінації «Кращий слайд-фільм» її робота посіла І місце!

Вони так сумували за великою сценою… На жаль, карантинні умови, в яких ми живемо вже тривалий час, обмежили можливість хореографічних колективів виступати на великих сценах. Адже хореографія призначена для сцени! Наші колективи сумували, удосконалювали свою майстерність… й «видали»!

Сторінка 1 із 41

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87