Ми вже вітали Альону Оттєву, вихованку секції МАН «Біологія та валеологія» (керівниця – Наталя Козуб), здобувачку освіти 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46, із ІІ місцем у   фінальному етапі Всеукраїнської  інтернет-олімпіади «Крок до знань 2024» в категорії «Біологія» (10 клас) (допис за посиланням: http://surl.li/uamnt).

#творчі_проєкти
#екологічне_виховання

Подорожуйте світом цікавих справ разом з «ЕКОвалізкою»!
Дев'ята захоплююча подорож вже чекає на тебе! Але цього разу вона дуже незвична, але від цього не менш корисна :) Тому що "ЕКОвалізка" відправляється на канікули! 
для перегляду - тисніть на зображення

#керівникам_гуртків
#здобувачам_освіти

Із нагоди відзначення Дня охорони праці Державна служба України з питань праці анонсувала проведення онлайн конкурсу «Мистецтво, що рятує життя», участь у якому можуть брати всі охочі без обмеження за віком.
До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали (малюнки, постери, фотографії, колажі, графічні зображення, відеоролики тощо), які відображають безпеку на роботі. Роботи мають бути створені учасниками особисто та відповідати темі охорони праці.

#художньо-естетичне_виховання

Укладач: Олена Ліпшиць, методист художньо-естетичного напряму.

Впевнені, що більшість з вас не чули. Ми також серед них. Перед тим, як познайомитися з ним детальніше, можемо лише наголосити, що своєю появою поняття "пльонталізм" завдячує українцю! Унікальному українському генію! Застереження: матеріал викликає гостре почуття гордості за рідну країну :)
 

#дистанційка:підгледіли

Йой, най буде! Ми стали свідками чарівного дійства: звичайний гофро-папір петерворився на... троянду!

І відбулося це на заняттях зразкового художнього колективу театру мод "Class" під керівництвом справжньої чарівниці Олени Краліч.

Ви це маєте побачити! Ви це маєте зробити!

Ну, що готові чаклувати?

#дистанційка:підгледіли

Зізнавайтесь, чи розглядали ви коли-небудь хмаринки у небі, відшукуючи схожість з якоюсь тваринкою чи предметом? Впевнені, що "так" :)

Так ось, керівниця зразкового художнього колективу театру мод "Class" Олена Краліч пропонує за цим же принципом віднайти мешканців підводного світу. Але для цього необхідно глибоко зануритись у воду. Звісно ж, що уявно :)

Ну що, пірнаємо разом?!

#розумове_виховання

Укладач: Анна Наумович, заступник директора з навчально-виховної роботи

Мабуть, важко знайти людину, яка б не чула нічого про нього, але є факти, які відомі не всім... Час дізнаватися більше!