#День_Конституції_України

Укладач: Анна Наумович, заступник директора з навчально-виховної роботи

Конституція – це не просто набір правил про державу, про вибори, права і обов'язки суспільства та кожного громадянина. Це найвищий закон, який встановлює та визначає державний устрій, контролює владу, нагадує про повагу і який наче компас, дозволяє тобі почуватися у безпеці та здійснювати усі свої мрії.

А якщо мова йде про гуртки "Фотонатуралісти" під керівництвом Наталі Величко, то організовують крутезні фотовиставки :) І повірте: там є що показати! Найрезультативніший гурток року! Серед численних робіт юних фотографів – переможці конкурсів та фестивалей як міського та обласного рівнів, так і всеукраїнського!Скоріше поринаймо у світ, на який діти поглянули через фотооб'єктив! 

#екологічне_виховання

Укладач: Лариса Василенко, методист еколого-натуралістичного напряму

І знову на міжнародному рівні привертається увага людей до навколишнього середовища. І недаремно... дуже недаремно!

#національно-патріотичне_виховання

Укладач: Лариса Василенко, методист еколого-натуралістичного напряму

Саме той випадок, коли немає слів, щоб прокоментувати наступний матеріал ... 

#День_захисту_дітей

ВИВЧАЙМО КОНВЕНЦІЮ ООН ПРО ПРАВА ДІТИНИ РАЗОМ!
Відкривайте на повний екран, наводьте курсором чи тицяйте пальчиком на будь-яку ячейку та дізнавайтесь, які права ви маєте :)

#День_захисту_дітей

Укладач: Олена Краліч, керівниця зразкового художнього колективу театру мод "Class"


Жовто-блакитне серце і плаче, і сміється! Жовто-блакитне серце ніколи не здається! 
Нехай в нашій країні б'ється якомога більше маленьких жовто-блакитних серденьок та великих, які їх захищяють! Дякуємо ЗСУ за захист наших дітей!

#День_захисту_дітей

Укладач : Наталя Костіна, керівник гуртка - методист

У всі часи діти були дітьми! І коли, як не у День захисту дітей, атмосферніше зануритися у світ минулого народної іграшки? Бо діти та іграшки – нероздільні, як літо та канікули :) 

#День_захисту_дітей
#медіаграмотність

Щасливе дитинство в сучасних умовах – це, насамперед, захищене дитинство! До Дня захисту дітей керівником гуртка "Екологія у форматі ІКТ" Романом Муржаком проведено тематичну онлайн-зустріч із здобувачами освіти. Головною темою для обговорення стали: дезінформація, маніпуляція та фейки. 

Конкретно у цьому випадку – це подяка за активну інформаційно-просвітницьку онлайн-кампанію з медіаграмотності серед здобувачів ЗЗСО міста, зокрема, й серед учнівських лідерів медіаклубу "Народжені перемагати" міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради.