Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради "Про дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти м. Херсона" від 06.05.21 року № 91-Т з 11 травня 2021 року відновлюється освітній процес у приміщеннях з дотриманням протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 23.04.2021 № 4.

З довгоочікуваним поверненням 🙂 всіх нас! 

 

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради від 29 квітня 2021 року № 85-Т "Про продовження додаткових обмежувальних заходів у закладах освіти м. Херсон" до 10 травня (включно) 2021 року продовжується  освітній процес  з використанням технологій дистанційного навчання та на відкритому повітрі.

 

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради від 29 березня 2021 року № 59-Т "Про протиепідемічні заходи у закладах освіти м. Херсон щодо попередження розповсюдження коронавірусної інфекції" з 05 по 17 квітня 2021 року освітній процес у гуртках та творчих об'єднаннях відбуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

 

Для ознайомлення педагогічних працівників:

Наказ від 02.04.21 р. № 34
"Про роботу Центру у період обмежувальних протиепідемічних заходів"

 

Наказ від 02.04.21 р. № 35
"Про організацію освітнього процесу з використанням дистанційних технологій на період дії обмежувальних протиепідемічних заходів"

 

ОЗНАЙОМЛЕНИЙ (-НА) ОБОВ'ЯЗКОВО! 

 

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №5 від 18.03.2021) у місті запроваджено додаткові протиепідемічних заходи.
Відповідно з 19 по 26 березня 2021 року:
- освітній процес у гуртках з контингентом вихованців 1-4 класів відбуватиметься ОЧНО на базах колективів та базах ЗЗСО;
- освітній процес у гуртках з контингентом вихованців 5-11 класів відбуватиметься з використанням технологій ДИСТАНЦІЙНОГО навчання.

З 29 березня по 04 квітня 2021 року – весняні канікули з урахуванням обмежень «помаранчевої» зони! 

 

Для ознайомлення педагогічних працівників:

Наказ від 19.03.21 р. № 25 "Про роботу Центру у період додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів"
Наказ від 19.03.21 р. № 26 "Про організацію освітнього процесу з використанням дистанційних технологій на період обмежувальних протиепідемічних заходів"

ОЗНАЙОМЛЕНИЙ (-НА) ОБОВ'ЯЗКОВО!

ВІТАЄМО З ВИХОДОМ З ONLINE! 

 Висловлюємо щиру вдячність педагогічному колективу, який забезпечив стовідсоткову роботу гуртків у дистанційному форматі! Дякуємо за Ваше бажання змінюватися та працювати по-новому, Вашу креативність та натхнення!

Дякуємо нашим вихованцям за те, що не втратили жагу до творчості, не дивлячись на завантаженість шкільними завданнями!

Дякуємо батькам за розуміння та підтримку!

 МИ ЗРОБИЛИ ЦЮ "ДИСТАНЦІЙКУ" РАЗОМ!

З ПОВЕРНЕННЯМ ДО ЗВИЧНОГО РЕЖИМУ РОБОТИ! 

 

        З вдячністю адміністрація Центру.

З 11 по 24 січня 2021 року,

у період дії обмежувальних протиепідеміологічних заходів,

освітній процес здійснюватиметься з використанням

технологій дистанційного навчання.

 

Наказ про роботу Центру у період обмежувальних протиепідеміологічних заходів

Наказ про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання

 

Любі колеги, вихованці, випускники й просто небайдужі херсонці!

Нашої ДОПОМОГИ потребує ГАЛИНА ОЛЕКСІЇВНА МАЛЬЧЕВСЬКА
- людина з великої літери, відмінник освіти України, кавалер нагрудного знака «Софія Русова», педагог-хореограф, яка майже все своє життя присвятила дітям, понад 35 років прищеплювала їм любов до мистецтва танцю й виховала не одне покоління талановитої молоді, яка пов'язала своє життя з народним художнім колективом ансамблем танцю "РАЙДУГА"!

Наразі Галина Олексіївна перебуває у важкому стані (інсульт) у лікарні.

Не залишаймося осторонь - допоможемо разом!

Карта Приватбанку: 4149 4991 4747 9719
отримувач: Валентина Орлова

Прийміть вітання з Днем Святого Миколая!
З нагоди свята, спеціально для нашого Центру, Ольга Лазарівна Шаваріна  написала вірш, який продекламував Даніїл Мустафа, вихованець гуртка "Юні охоронці природи" (керівник - Марина Романова).

 

Напередодні свят ловіть мистецькі "смаколики"! Запрошуємо поринути у світ фантазії та майстерності вихованців Віти Лисенко зразкової студії образотворчого мистецтва "Метелик". Обирайте своїх фаворитів та ставте їм лайки! Також будемо вдячні за коментарі!

Сделано на Padlet

Зі святом, наші найдорожчі!

Наш Центр долучається до проекту "Позашкілля заради майбутнього" в рамках Міжнародної акції "Світ позашкілля" \ International action "Word of after-school education" й представляє своє найдорожче - вас, любі наші вихованці - наголошуючи, що кожен з вас має свій неповторний відтінок творчості, який разом з іншими створює яскраве позашкільне життя... заради майбутнього! Пишаємося вами! Ви - найкращі! 

Наш творчий проєкт наразі бере участь у  Міжнародному проєкті "Дистанційне навчання в позашкільній освіті", який триватиме до 14 травня 2020 року.Наш проєкт: 

В той час, коли кінотеатри зачинено, наш дискусійний майданчик "Зелений кінотеатр" працює в режимі  ОНЛАЙН! Тож, запасайтесь поп-корном) Приємного перегляду!

Для зручного перегляду перейдіть у режим повного екрану (у нижньому кутку справа)

 

 

 

 

Сторінка 1 із 2

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87