№ |
Дата |
Час |
Місце проведення |
Захід |
Учасники |
Відповідальний |
1. |
26.12 |
12.00 |
Херсонський обласний музичний драматичний театр ім. М. Куліша |
Новорічна вистава
|
Гурток «Дивосвіт» |
Петренко Н.М. |
2. |
27-28.12 |
16.00 |
Зала ПрАТ «ХерсонЛіфт» Карбишева,11 |
Новорічне свято для гуртківців |
Хореографічний колектив «Акварель» |
Саганська О.О. |
3. |
28.12 |
15.00 |
РЦ «Old street» |
Новорічне свято |
Театральний колектив «АртКлас», вокальна студія «Унісон», вокальний гурток «Мелодія» |
Біневська С.А. Усатюк Г.Є. |
4. |
28.12- 04.01 |
|
Львів - смт. Ворохта |
Оздоровчо-пізнавальна подорож |
Гурток «Джура», секція МАН |
Бірзова В.Ф. Козуб Н. М. |
5. |
28.12.18 |
16.00-17.30 |
Бібліотека ім. Б.Лавреньова |
Новорічне свято |
Гуртківці декоративно-прикладного напрямку |
Ліпшиць О.Е. Лисенко В.М. Фахрадова О.О. Ліпшиць О.В. Сізьоміна К.О.Липа Н.В. |
6. |
28.12
|
11.30 13.30 |
ЗЗСО №46 |
Майстер-класи „Новорічні прикраси” |
«Природа і фантазія» «Природа і фантазія» |
Карпій С.З. |
7. |
29.12 |
16.00 |
Філія ХЦДЮТ №1 |
Новорічне свято для гуртківців |
Народний ансамбль танцю «Райдуга» |
Добровольська О.В. |
8. |
29.12 |
11.00 |
ККЗ «Ювілейний» |
Вистава Мінського театру ростових ляльок «Задзеркалля» «Щенячий патруль» |
Вокальна студія «Унісон» |
Усатюк Г.Є. |
9. |
29.12 |
12.00-16.00 |
Херсон |
Екскурсія містом до новорічної ялинки |
Гурток «Пішохідний туризм» |
Побіреська О.М. |
10. |
29.12 |
9.00 |
Ляльковий театр |
Новорічна вистава |
«Природа рідного краю» |
Карпій С.З. |
11. |
31.12
|
10.00 |
Херсонський обласний театр ляльок |
Вистава «Білосніжка диво зимової казки» |
Театральні колективи «АртКлас», «Ідея» народний ансамбль танцю «Райдуга» |
Біневська С.А. Вовк В.А. Добровольська О.В. |
12. |
02-07.01 |
|
м. Львів |
Пізнавально-розважальна екскурсія |
Народний ансамбль танцю «Едельвейс» |
Якуба С.В, Якуба О.В. |
13. |
02.01 |
10.00 |
Обласна дитяча клінічна лікарня, неврологічне відділення |
Майстер-клас „Новорічні прикраси” |
«Дослідники заповідних стежок Херсонщини» |
Карпій С.З. |
14. |
02.01 |
12.00 |
ЗЗСО №50 |
Заняття за програмою |
«Людина і довкілля» |
Лиманська А. А. |
15. |
02.01-07.01 |
9.00-17.00 |
м. Львів |
Етнографічна експедиція |
«Основи інформаційних технологій», «Дослідники заповідних стежок Херсонщини», «Дебати» |
Муржак Р.Г. Костіна Н.М. |
16. |
03.01 |
10.00-14.00 |
Херсон |
Прогулянка зимовим містом до Новорічної ялинки |
Гурток «Юні туристи-краєзнаві». «Спортивне орієнтування» |
Васіна І.В. Щербина О.Д. |
17. |
03.01.19 |
10.00-13.00 |
ЗЗСО №27, каб. 206 |
Майстер- клас «Новорічний подарунок» |
Гурток «Народна творчість» |
Бандурська С.В. |
18. |
03.01.19 |
10.30-12.30 |
Філія ХЦДЮТ |
Майстер-клас «Новорічна сувенір» |
Зразкова студія образотворчого мистецтва, гурток «Декоративно-образотворчого мистецтва» |
Лисенко В.М. Фахрадова О.О. Ліпшиць О.В. |
19. |
03.01 |
12.00 |
ЗЗСО №46 |
Майстер-клас „Сніговичок” |
«Природа і фантазія» |
Карпій С.З. |
20
|
03.01 |
12.00
|
Центр „Дивосвіт” |
Майстер-клас „Різдвяна зірка” |
„Юні охоронці природи” |
Василенко Л.М. |
21 |
3.01 |
14.00 |
Обласна дитяча клінічна лікарня |
Святкуємо в колі друзів. Ігрова зустріч |
«Моя майбутня професія» |
Петренко Н.М |
22 |
03.01 |
12.00 |
ХДАУ |
Екскурсія до анатомічного музею аграрного університету. |
«Природа рідного краю» |
Мазурок І.Г. |
23 |
04.01 |
12.00-16.00 |
ТРЦ «Фабрика» |
Перегляд фільму та відвідування «Джамп-парку» |
Гурток «Географічне краєзнавство» |
Янчук Н.Г. |
24 |
04.01.19. |
10.00 11.30 |
ЗЗСО №54 |
Майстер-клас «Новорічний сувенір» |
Учні молодших класів |
Ліпшиць О.Е. Фахрадова О.О. |
25 |
04.01.19. |
10.30-12.30 |
Філія ХЦДЮТ |
Майстер-клас «Новорічна фантазія» |
Зразкова студія образотворчого мистецтва, гурток «Декоративно-образотворчого мистецтва» |
Лисенко В.М. Фахрадова О.О. Ліпшиць О.В. |
26 |
04.01.19. |
10.00-13.00 |
ЗЗСО №47, ігрова кімната |
Майстер-клас «Новорічний подарунок» |
«Студія образотворчого мистецтва» |
Бандурська С.В. |
27 |
04.01 |
10.00 |
Комишанська бібліотека |
Святковий захід «Різдвяний переполох» |
«Дослідники заповідних стежок Херсонщини» |
Карпій С.З. |
28 |
5.01 |
13.00 |
Херсонський обласний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша |
Вистава «Лускунчик» |
Народний ансамбль танцю «Райдуга» |
Добровольська О.В. |
29 |
5.01 |
|
м. Олешки |
Участь у навчально-тренувальних зборах Федерації спортивного орієнтування Чемпіонат України на нічних дистанціях |
Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм» |
Васіна І.В. Щербина О.Д. |
30 |
05.01.19 |
14.00 – 17.00 |
ТРЦ Фабрика |
Участь в святі дитинства. Театр ляльок дарує дітям казку. |
Гурток «Народна творчість» |
Бандурська С.В. |
31 |
06.01 |
16.00
|
Центр «Дивосвіт» |
Різдвяний вертеп |
„Екологічне краєзнавство” |
Бірзова в.Ф. |
32 |
06.01 |
|
м. Олешки |
Різдвяні старти «Кубок України на середніх дистанціях» |
Гуртки «Спортивне орієнтування», Водний туризм» |
Васіна І.В. Щербина О.Д. |
33 |
07.01 |
|
м. Олешки |
Змагання з орієнтування «Кубок України на подовжених дистанціях» |
Гуртки «Спортивне орієнтування», Водний туризм» |
Васіна І.В. Щербина О.Д. |
34 |
07-14.01 |
|
м. Трускавець |
IX Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна» в Трускавці – 2019» |
Народний хореографічний ансамбль «Радість» |
Луньова Н.О. |
35 |
4.01 |
12.00 |
ККЗ «Ювілейний» |
Новорічне фікси-шоу «Розбуди Діда Мороза» |
Вокальна студія «Унісон» хореографічний колектив «Акварель» |
Усатюк Г.Є. Саганська О.О. |
36 |
08.01 |
09.00 |
ЗЗСО № 4, Парк Таврійський |
Акція „Допоможемо зимуючим птахам”. Виготовлення та розвішання годівниць, годівля птахів. |
«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»
|
Муржак Р.Г. |
37 |
8.01- 12.01 |
|
м. Львів |
Оздоровчо-пізнавальна подорож |
Гурток «Географічне краєзнавство» |
Янчук Н.Г. |
38 |
8.01 |
11.00-15.00 |
ТРЦ «Фабрика» |
Відвідування «Джамп-парку» |
Гурток «Джура» |
Бірзова В.Ф. |
39 |
08.01 |
12.00 |
ХДАУ |
Вихід до аграрного університету. Практична робота в теплиці, пересадка квітів. |
«Природа рідного краю» |
Мазурок І.Г. |
40 |
8.01.19 |
10.00-13.00 |
ЗЗСО №47, ігрова кімната
|
Майстер-клас «Новорічна казка» |
«Студія образотворчого мистецтва» |
Бандурська С.В. |
41 |
08.01 |
12.00 |
Гімназія №1, каб. 220 |
Заняття за розкладом |
„ Юні екологи” |
Гусєва Л.А. |
42 |
08.01 |
13.00 |
ТРЦ Мультіплекс |
Лускунчик та чотири королівства |
Зразковий театр моди «Клас» |
Краліч О.Л. |
43 |
08.01 |
12.00 |
Літературний музей |
Пізнавальна екскурсія, участь у заході «Театр, ти мені потрібен!» (театральне життя Херсона ХІХ – початку ХХ століть) |
Театральний колектив «АртКлас» |
Біневська С.А. |
44 |
09.01
|
11.00
|
Кімната школяра |
Майстер класи «Зроби собі свято» |
«Юні охоронці природи» |
Костіна Н.М. |
45 |
09.01 |
12.00 |
ЗЗСО №50 |
Заняття за програмою |
«Людина і довкілля» |
Лиманська А. А.
|
46 |
09.01 |
11.30 |
Краєзнавчий музей |
Пізнавально-розважальний захід «Різдвяна подорож світом» |
Хореографічний колектив «Акварель» |
Саганська О.О. |
47 |
09.01.19 |
15.00-17.00 |
Філія ХЦДЮТ |
Майстер-клас «Різдвяне диво» |
Зразкова студія образотворчого мистецтва, гурток «Декоративно-образотворчого мистецтва» |
Лисенко В.М. Фахрадова О.О. Ліпшиць О.В. |
48 |
9.01.19 |
10.00-13.00 |
ЗОШ №47, ігрова кімната
|
Майстер-клас «Різдвяний віночок» |
«Студія образотворчого мистецтва» |
Бандурська С.В. |
49 |
9.01.19 |
10.30-12.00 |
Філія ХЦДЮТ |
Майстер-клас «Глиняний подарунок» |
Гурток «Гончарство» Зразкова студія образотворчого мистецтва |
Сізьоміна К.О. Фахрадова О.О. |
50 |
9.01 |
10.00 |
Філіал дитячої бібліотеки №3 |
Пізнавально-розважальний захід «Різдвяна зустріч» |
«Дивосвіт» |
Петренко Н.М |
51 |
10.01
|
11.00
|
Кімната школяра |
Майстер класи «Зроби собі свято» |
«Юні охоронці природи» |
Костіна Н.М. |
52 |
10.01 |
10.00 |
Обласна дитяча клінічна лікарня, гастроентерологічне відділення |
Майстер-клас „Веселе поросятко” |
«Природа рідного краю» |
Карпій С.З. |
53 |
10.01 |
14.00 |
Бібліотека ім. Б.Лавреньова |
Святкове засідання клубу «Камея» |
«Моя майбутня професія» |
Петренко Н.М |
54 |
10.01.19 |
10.00-11.30;
|
ХЗНВК№11 |
Майстер-клас «Різдвяний сувенір» |
Учні молодших класів |
Ліпшиць О.Е. Сізьоміна К.О. Фахрадова О.О. |
55 |
10.01.19 |
10.00-13.00 |
ЗЗСО №47, ігрова кімната
|
Майстер-клас «Новорічний маскарад» |
«Студія образотворчого мистецтва» |
Бандурська С.В. |
56 |
10.01.19 |
15.00-17.00 |
Філія ХЦДЮТ |
Майстер-клас «Зимова казка» |
Зразкова студія образотворчого мистецтва |
Лисенко В.М. Фахрадова О.О. Ліпшиць О.В. |
57 |
10.01 |
12.00 |
Парк „Димитрова” |
Акція „Допоможемо зимуючим птахам” |
„Юні охоронці природи” |
Василенко Л.М. |
58 |
10.01-11.01 |
|
Олешки -Херсон |
Участь у навчально-тренувальних зборах Федерації спортивного орієнтування Підготовка та участь у змаганнях зі спортивного орієнтування «Кубок ночі» |
Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм» |
Васіна І.В. Щербина О.Д. |
59 |
11.01.19 |
15.00-17.00 |
Філія ХЦДЮТ |
Майстер-клас «Зимова казка» |
Зразкова студія образотворчого мистецтва |
Ліпшиць О.В.Фахрадова О.О. Лисенко В.М. |
60 |
11.01 |
10.00 |
Комишанська бібліотека, територія парку с. Комишани |
Акція „Допоможемо зимуючим птахам”. Виготовлення та розвішування годівниць |
«Дослідники заповідних стежок Херсонщини» |
Карпій С.З. |
61 |
11.01 |
11.00-14.00 |
КЗ ОЦТКТУМ |
Різдвяний захід «Вечорниці у світлиці» |
Гуртки «Пішохідний туризм», «Джура» ,„Екологічне краєзнавство” |
Бірзова В.Ф. Побіреська О.М. |
62 |
12.01 |
09.00
|
ЗЗСО № 4 |
Індивідуальне заняття за планом |
«Основи інформаційних технологій» |
Муржак Р.Г. |
63 |
12.01 |
|
Парк «Дубки» |
Практичні заняття на місцевості |
Гуртки «Спортивне орієнтування» та «Юні туристи-краєзнавці» |
Васіна І.В. Щербина О.Д. |
64 |
12.01 |
13.00
|
ЗЗСО № 45, Парк Таврійський |
Акція „Допоможемо зимуючим птахам”. Виготовлення та розвішування годівниць, годівля птахів. |
«Дослідники заповідних стежок Херсонщини» |
Муржак Р.Г. |
65 |
12.01 |
15.00 |
ТРЦ «Фабрика» |
Розважальна програма у Джамп-парку |
Народний ансамбль танцю «Едельвейс» |
Набока О.Д. |
66 |
13.01 |
12.00 |
ККЗ «Ювілейний» |
Магік-шоу «Магічні пригоди в країні фонтанів» |
театральний колектив «АртКлас» |
Біневська С.А. |
67 |
13.01 |
14.30 |
Центр «Дивосвіт» |
Народознавчий захід «Вечорниці» |
„Екологічне краєзнавство”, «Юні охоронці природи» |
Бірзова В.Ф. Василенко Л.М. |
68 |
14.01.19 |
12.00-14.00 |
Херсонський театр ім. М. Куліша |
12-й Християнський міський фестиваль дитячої творчості «Острів Різдва» |
Роботи вихованців гуртків декоративно-прикладного напрямку. |
Ліпшиць О.Е. Фахрадова О.О. Лисенко В.М. Ліпшиць О.В.Бандурська С.В. Сізьоміна К.О.Липа Н.В. |