Як ми провели зимові канікули...

Традиційно з приходом зимових канікул для вихованців Центру настає час веселого та змістовного дозвілля. Справжніми гастролями в два тижні виявились для вихованців театрального гуртка «Ідея» (керівник – Вовк В.А.) передноворічні виступи з театралізовано-ігровою програмою «Аліса в країні чудес».

Вже стало доброю традицією вітати творчі колективи Центру святковою новорічною програмою: святкова, тепла, новорічна атмосфера, веселі конкурси та захоплюючі флешмоби, солодощі та подарунки сприймаються дітьми як чарівна, захоплююча казка. Юні новорічні «гастролери» встигли привітати вихованців еколого-натуралістичного напряму, хореографічно-естетичного комплексу «Едельвейс», зразкової студії образотворчого мистецтва «Метелик». Окрім цього, отримавши запрошення від своїх однолітків, з радістю виступили перед учнями ЗЗСО № 41, № 46 та вихованцями школи Айкідо «Хікарі».

Тож, зустріли Новий рік в приємних святкових клопотах з безліччю друзів, щирих посмішок та глядацької вдячності – що ж може бути приємнішим для справжніх артистів, аніж тепло сердець та щира вдячність!
Вихованці гуртків «Природа і фантазія», «Природа рідного краю» та «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» (керівник – Карпій С.З.), також за доброю традицією, провели благодійні майстер-класи для однолітків, які перебувають на лікуванні в офтальмологічному та отоларингічному відділеннях Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні. Разом з понад 50 однолітками вихованці виготовляли сніжинки, новорічні символи цього року – песиків й інші атрибути новорічно-різдвяних свят.
Незабутні враження отримані й від святкування Нового року на Західній Україні. Вихованці гуртків «Екологічне краєзнавство» (керівник – Борткевич Л.В.) та секцій МАН (керівник – Козуб Н.М.) відвідали колоритні міста: Львів, Яремче, Ворохту, Кваси. Екскурсія до Карпатського біосферного заповідника, до місцевих водоспадів, катання на льодянках з гори, відвідування сауни зі снігом, прогулянка верхи до лісу, спілкування з місцевими жителями, знайомство з їх колоритною культурою – ось далеко не весь перелік різнопланового відпочинку юних херсонців. Найяскравішими спогадами, в прямому сенсі слова, стали новорічні феєрверки Буковелю.

Всі бажаючі провести свій вільний час в теплій та дружній атмосфері долучилися до заходів центру дозвілля «Асорті». Справжнє новорічне асорті запропонували організатори центру дозвілля: «Казкову країну новорічних див», майстер-клас з оригамі «Символ року», майстер-клас з акторської майстерності «Уміння бути різним», виготовлення та розвішування годівничок. Найактивніші прихильники центру дозвілля «Асорті» відвідали Херсонський музей природи, де ознайомилися з унікальною колекцією флори та фауни Херсонщини, створеною наприкінці ХІХ ст. відомим вченим-біологом Й.К. Пачоським.

Дехто з вихованців секції МАН оригінально підійшли до вирішення питання проведення свого дозвілля – долучилися до Всеукраїнської акції «Приведи бабусю до кіно». П’ятеро вихованців запросили сімох бабусь для перегляду мультфільму «Фердинанд» у кінотеатрі ТРЦ «Фабрика».

Дехто працював й під час канікул. Вихованка секції МАН в рамках роботи над проблемою «Вплив прізвиська на психологічний стан підлітків» провела годину спілкування «Сенс мого ім’я» для учнів 9 класу ЗЗСО № 52. Під час заходу юною дослідницею визначено ставлення підлітків до присвоєння їм призвіськ, проведено анкетування, обговорено випадки негативного відношення до свого прізвиська та шляхи їх подолання.

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87