Колектив, який вражає!

Одразу 13 призових місць вибороли вихованці клубу спортивного танцю «Латинос» (керівник – Логвинченко Л.А.) у Відкритих Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «Кубок Південного регіону 2017», що відбулися в м. Миколаєві 24 грудня 2017 року. «Латинос» став справжньою зіркою змагань, виборовши найбільшу кількість перших місць та вразивши усіх присутніх високою виконавчою майстерністю.

Танцювальна пара Александров Вадим та Новіцька Дар’я з латиноамериканською програмою посіли два І місця в категорії «Молодь І» та «Молодь RS».
Також, два І місця в категорії «Юніори ІД» та «Юніори 2Д» вибороли Гусарчук Антон та Маценко Арина.
Овчинніков Дмитро та Перепелиця Діана в категорії «Супер Дебют 2» посіли два І місця.
Володарями двох І місць з європейською та латиноамериканською програмами стала танцювальна пара Масалітін Нікіта та Зганяйко Софія.
І місце в категорії «Супер Дебют» та ІІ місце в категорії «Діти» отримали Олексійчук Андрій та Тимощук Поліна.

Серед сольних виступів найкращими в категорії «Золотий фінал Соло 2» стали: Олексійчук АндрійІ та ІІ місце, Овчинніков ДмитроІ місце.