№ |
Дата |
Час |
Місце проведення |
Захід |
Учасники |
Відповідальний |
1. |
04.11 11.11 18.11 25.11 |
16.00 |
Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» |
On-line консультації по написанню контрольних робіт з біології |
Учасники МАН пошукового товариства «Логос» |
Козуб Н. М. |
2.
|
07.11 |
14.10 |
Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» |
Виховний захід до Міжнародного дня попередження експлуатації навколишнього середовища під час війни та військових конфліктів |
«Юні охоронці природи» |
Василенко Л.М. |
3. |
01.11 |
11.00 |
Антонівський ліс |
Спортивно-розважальна програма «День здоров’я» |
Вокальна студія «Унісон» |
Усатюк Г.Є. |
4. |
02.11 |
10.00 |
ХДУ |
Регіональний конкурс дитячих талантів «Star talant`s» |
Народний ансамбль танцю «Едельвейс», |
Якуба С.В. Саганська О.О |
5. |
03.11 |
11.00 |
Зала ПрАТ «ХерсонЛіфт»
|
Свято для дітей та батьків «Золота осінь» |
Хореографічний гурток «Акварель» |
Саганська О.О. |
6. |
03.11 |
11.00 |
ХОАМДТ ім. Миколи Куліша |
Перегляд вистави « Кукли LOL» |
Народний театр-студія танцю «Віночок» |
Орлова В.В |
7. |
06.11 |
14.00 |
Палац дитячої та юнацької творчості |
Міський етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна» |
Театральний колектив «АртКлас» |
Біневська С.А. |
8. |
08.11 |
15.00 |
Обласна дитяча клінічна лікарня |
Майстер-клас «Будинок моєї мрії» |
«Дослідники заповідних стежок Херсонщини» |
Карпій С.З. |
9. |
09.11 |
09.00 |
Комишанська бібліотека |
Майстер-клас «Мій домашній улюбленець» |
«Дослідники заповідних стежок Херсонщини» |
Карпій С.З. |
10. |
09.11 |
|
Олешківський район |
Чемпіонат області на спринтерських дистанціях |
Гуртки «Спортивне орієнтування» |
Васіна І.В. Щербина О.Д. |
11. |
09.11 |
11.00 |
Палац молоді та студентів |
Міський дитячий фестиваль «Я- майбутнє Херсонщини» |
Народний ансамбль танцю «Едельвейс», Зразковий театр мод «Клас», народний ансамбль танцю «Райдуга» |
Якуба С.В. Якуба О.В. Набока О.Д. Краліч О.Л. Добровольська О.В. |
12. |
10.11 |
|
Станція Олешки |
Участь у відкритих змаганнях КЗ ОЦТКТУМ зі спортивного орієнтування |
Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм», «Джура» |
Щербина О.Д. Васіна І.В. Бірзова В.Ф. |
13. |
12.11 |
15.15 |
ХОДА |
Екскурсія в рамках проекту «Ми -майбутні державотворці» |
«Юні екологи» |
Гусєва Л.А. |
14. |
13.11 |
11.00 |
Палац молоді та студентів |
I відбірковий тур XVI Всеукраїнського конкурсу юних та молодих виконавців «Маленькі зірки». |
Народний хореографічний ансамбль «Радість» |
Луньова Н.О. |
15. |
14.11 |
18.15 |
Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» |
Бесіда «Екологія - це наша совість» |
Клуб «Дебати» |
Костіна Н.М. |
16.
|
15.11 |
11.40
13.15 |
ЗЗСО №46 |
Майстер-клас «Виготовлення лисички» |
«Природа і фантазія» |
Карпій С.З. |
17. |
15.11 |
15.00 |
Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» |
Бесіда –гра «Любування осінню» |
«Любування природою» |
Костіна Н.М. |
18. |
17.11 |
|
М. Херсон |
Участь у змаганнях зі спортивного орієнтування «Зелений стадіон» |
|
Щербина О.Д. Васіна І.В. Побіреська О.М. |
19.
|
18.11 |
13.05 |
ЗЗСО №54 |
Майстер-клас «Виготовлення рухомих іграшок тварин» |
«Природа рідного краю» |
Карпій С.З. |
20. |
20.11 |
|
Херсон |
Екскурсія в краєзнавчий музей |
Гурток «Географічне краєзнавство» |
Янчук Н.Г. |
21.
|
20.11 |
13.00 |
Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» |
Еко-Всезнайка на тему: «Безпритульні тварини» |
«Природа рідного краю» |
Костіна Н.М. |
22.
|
22.11 |
18.15 |
Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» |
Бесіда «Здорова їжа» |
Клуб «Дебати» |
Костіна Н.М. |
23. |
23.11 |
14.00 |
ХЦДЮТ |
Виховний захід до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій «Свічка пам’яті» |
Театральний гурток «АртКлас» Вокальний гурток «Мелодія» |
Біневська С.А.
|
24. |
27.11 |
12.00 |
Обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова |
засідання дискусійного майданчика «Зелений кінотеатр» на тему: «Зоопарки: За і проти» |
Клуб «Дебати» |
Костіна Н.М. |
25. |
Впродовж місяця |
|
ХДУ ХДАУ ХЦДЮТ |
Заходи щодо виконання науково-дослідних робіт |
Учасники МАН ЗЗСО міста |
Голяка С. К. Ладичук О. Д. Маляренко І. В. Сушинська Н. І. Козуб Н. М. |
26. |
Впродовж місяця |
|
КЗ «МАН» |
Консультації по написанню науково-дослідних робіт МАН |
Учасники МАН ЗЗСО міста |
Голяка С. К. Ладичук О. Д. Маляренко І. В. Сушинська Н. І. Козуб Н. М. |
27. |
листопад |
|
ХМЦНТТУМ |
Міський етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Космічні фантазії» |
Гуртківці декоративно-прикладного напряму |
Ліпшиць О.Е. |