Наші ультрапереможці!

Надрукувати

Трикратними переможцями триденного Зимового Чемпіонату України зі спортивного орієнтування, що пройшов на території Олешківського лісництва, стали троє вихованців гуртка «Спортивне орієнтування» (тренер – Ірина Васіна). Справжні «ультрапереможці»!

В перший день змагань на ультракоротких дистанціях першими фінішували: в групі Ч-18 – Скворцов Юрій, учень 11 класу ЗЗСО № 41, в групі Ж-18 – Остапенко Єлизавета, студентка І курсу ХДУ; в групі Ч-20 другим фінішував Кражев Ігор, студент ІІ курсу Херсонського вищого професійного комерційного училища; п’ятою на фініші в групі Ж-14 стала Мітрофанова Вероніка, учениця 8-а класу ЗЗСО № 27.
Другий день чемпіонату – ультрадовгі дистанції – І місце в групі Ч-18 – Скворцов Юрій, І місце в групі Ж-18 – Остапенко Єлизавета, ІІ місце в групі Ч-20 – Кражев Ігор.
Третій день змагань на ультрасередніх дистанціях – результати точнісінько такі самі, як у перший та другий день змагань.
Тож, троє вихованців по три перемоги на триденних змаганнях з ультрадистанціями – неперевершений ультрастабільний результат! Вітаємо! Нашій ультрагордості немає меж!