План масових заходів на зимові канікули 2018-2019 рр.

 

Дата

Час

Місце

проведення

Захід

Учасники

Відповідальний

1.                  

26.12

12.00

Херсонський обласний музичний драматичний театр ім. М. Куліша

Новорічна вистава

 

Гурток «Дивосвіт»

Петренко Н.М.

2.                  

27-28.12

16.00

Зала

ПрАТ «ХерсонЛіфт»

Карбишева,11

Новорічне свято для гуртківців

Хореографічний колектив «Акварель»

Саганська О.О.

3.                  

28.12

15.00

РЦ «Old street»

Новорічне свято

Театральний колектив «АртКлас», вокальна студія «Унісон», вокальний гурток «Мелодія»

Біневська С.А.

Усатюк Г.Є.

4.                  

28.12- 04.01

 

Львів - смт. Ворохта

Оздоровчо-пізнавальна подорож

Гурток «Джура», секція МАН

Бірзова В.Ф.

Козуб Н. М.

5.                  

28.12.18

16.00-17.30

Бібліотека ім. Б.Лавреньова

Новорічне свято

Гуртківці декоративно-прикладного напрямку

Ліпшиць О.Е. Лисенко В.М. Фахрадова О.О. Ліпшиць О.В. Сізьоміна К.О.Липа Н.В.

6.                  

28.12

 

11.30

13.30

ЗЗСО №46

Майстер-класи „Новорічні прикраси”

«Природа і фантазія»

«Природа і фантазія»

Карпій С.З.

7.                  

29.12

16.00

Філія ХЦДЮТ №1

Новорічне свято для гуртківців

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

Добровольська О.В.

8.                  

29.12

11.00

ККЗ «Ювілейний»

Вистава Мінського театру ростових ляльок «Задзеркалля»

 «Щенячий патруль»

Вокальна студія «Унісон»

Усатюк Г.Є.

9.                  

29.12

12.00-16.00

Херсон

Екскурсія містом до новорічної  ялинки

Гурток «Пішохідний туризм»

Побіреська О.М.

10.              

29.12

9.00

Ляльковий театр

Новорічна вистава

«Природа рідного краю»

Карпій С.З.

11.              

31.12

 

10.00

Херсонський обласний театр ляльок

Вистава

«Білосніжка диво зимової казки»

Театральні колективи «АртКлас», «Ідея»

народний ансамбль танцю «Райдуга»

Біневська С.А.

Вовк В.А.

Добровольська О.В.

12.              

02-07.01

 

м. Львів

Пізнавально-розважальна екскурсія

Народний ансамбль танцю «Едельвейс»

Якуба С.В,

Якуба О.В.

13.              

02.01

10.00

Обласна дитяча клінічна лікарня, неврологічне відділення

Майстер-клас „Новорічні прикраси”

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

Карпій С.З.

14.              

02.01

12.00

ЗЗСО №50

Заняття за програмою

«Людина і довкілля»

Лиманська  А. А.

15.              

02.01-07.01

9.00-17.00

м. Львів

Етнографічна експедиція

«Основи інформаційних технологій», «Дослідники заповідних стежок Херсонщини», «Дебати»

Муржак Р.Г.

Костіна Н.М.

16.              

03.01

10.00-14.00

Херсон

Прогулянка зимовим містом до Новорічної ялинки

Гурток «Юні туристи-краєзнаві». «Спортивне орієнтування»

Васіна І.В.

Щербина О.Д.

17.              

03.01.19

10.00-13.00

ЗЗСО №27, каб. 206

Майстер- клас «Новорічний подарунок»

Гурток «Народна творчість»

Бандурська С.В.

18.              

03.01.19

10.30-12.30

Філія ХЦДЮТ

Майстер-клас «Новорічна сувенір»

Зразкова студія образотворчого мистецтва, гурток «Декоративно-образотворчого мистецтва»

Лисенко В.М. Фахрадова О.О. Ліпшиць О.В.

19.              

 

03.01

12.00

ЗЗСО №46

Майстер-клас

„Сніговичок”

«Природа і фантазія»

Карпій С.З.

20

 

03.01

12.00

 

Центр „Дивосвіт”

Майстер-клас „Різдвяна зірка”

„Юні охоронці природи”

Василенко Л.М.

21

3.01

14.00

Обласна дитяча клінічна лікарня

Святкуємо в колі друзів. Ігрова зустріч

«Моя майбутня професія»

Петренко Н.М

22

03.01

12.00

ХДАУ

Екскурсія до анатомічного музею аграрного університету.

«Природа рідного краю»

Мазурок І.Г.

23

04.01

12.00-16.00

 ТРЦ «Фабрика»

Перегляд фільму та відвідування «Джамп-парку»

Гурток «Географічне краєзнавство»

Янчук Н.Г.

24

04.01.19.

10.00

11.30

ЗЗСО №54

Майстер-клас «Новорічний сувенір»

Учні молодших класів

Ліпшиць О.Е.

Фахрадова О.О.

25

04.01.19.

10.30-12.30

Філія ХЦДЮТ

Майстер-клас «Новорічна фантазія»

Зразкова студія образотворчого мистецтва, гурток «Декоративно-образотворчого мистецтва»

Лисенко В.М. Фахрадова О.О. Ліпшиць О.В.

26

04.01.19.

10.00-13.00

ЗЗСО №47, ігрова кімната

Майстер-клас «Новорічний подарунок»

«Студія образотворчого мистецтва»

Бандурська С.В.

27

04.01

10.00

Комишанська бібліотека

Святковий захід «Різдвяний переполох»

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

Карпій С.З.

28

5.01

13.00

Херсонський обласний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша

Вистава «Лускунчик»

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

Добровольська

О.В.

29

5.01

 

м. Олешки

Участь у навчально-тренувальних зборах Федерації спортивного орієнтування

Чемпіонат України на нічних дистанціях

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм»

Васіна І.В.

Щербина О.Д.

30

05.01.19

14.00 – 17.00

ТРЦ Фабрика

Участь в святі дитинства. Театр  ляльок дарує дітям казку.

Гурток «Народна творчість»

Бандурська С.В.

31

06.01

16.00

 

Центр  «Дивосвіт»

Різдвяний вертеп

„Екологічне краєзнавство”

Бірзова в.Ф.

32

06.01

 

м. Олешки

Різдвяні старти «Кубок України на середніх дистанціях»

Гуртки «Спортивне орієнтування», Водний туризм»

Васіна І.В.

Щербина О.Д.

33

07.01

 

м. Олешки

Змагання з орієнтування «Кубок України на подовжених дистанціях»

Гуртки «Спортивне орієнтування», Водний туризм»

Васіна І.В.

Щербина О.Д.

34

07-14.01

 

м. Трускавець

IX Всеукраїнський  відкритий фестиваль-конкурс  дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна» в Трускавці – 2019»

Народний хореографічний ансамбль «Радість»

Луньова Н.О.

35

4.01

12.00

ККЗ «Ювілейний»

Новорічне фікси-шоу

«Розбуди Діда Мороза»

Вокальна студія «Унісон»

хореографічний колектив «Акварель»

Усатюк Г.Є.

Саганська О.О.

36

08.01

09.00

ЗЗСО № 4, Парк Таврійський

Акція „Допоможемо зимуючим птахам”. Виготовлення та розвішання годівниць, годівля птахів.

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

 

 Муржак Р.Г.

37

8.01- 12.01

 

м. Львів

Оздоровчо-пізнавальна подорож

Гурток «Географічне краєзнавство»

Янчук Н.Г.

38

8.01

11.00-15.00

ТРЦ «Фабрика»

Відвідування «Джамп-парку»

Гурток «Джура»

Бірзова В.Ф.

39

08.01

12.00

ХДАУ

Вихід до аграрного університету. Практична робота в теплиці, пересадка квітів.

«Природа рідного краю»

Мазурок І.Г.

40

8.01.19

10.00-13.00

ЗЗСО №47, ігрова кімната

 

Майстер-клас «Новорічна казка»

«Студія образотворчого мистецтва»

Бандурська С.В.

41

08.01

12.00

Гімназія №1, каб. 220

Заняття за розкладом

„ Юні екологи”

Гусєва Л.А.

42

08.01

13.00

ТРЦ Мультіплекс

Лускунчик та чотири королівства

Зразковий театр моди «Клас»

Краліч О.Л.

43

08.01

12.00

Літературний музей

Пізнавальна екскурсія, участь у заході

 «Театр, ти мені потрібен!» (театральне життя Херсона ХІХ – початку ХХ століть)

Театральний колектив «АртКлас»

Біневська С.А.

44

09.01

 

 

11.00

 

Кімната школяра

Майстер класи «Зроби собі свято»

«Юні охоронці природи»

Костіна Н.М.

45

09.01

12.00

ЗЗСО №50

Заняття за програмою

«Людина і довкілля»

Лиманська  А. А.

 

46

09.01

11.30

Краєзнавчий музей

Пізнавально-розважальний захід

«Різдвяна подорож світом»

Хореографічний колектив «Акварель»

Саганська О.О.

47

09.01.19

15.00-17.00

Філія ХЦДЮТ

Майстер-клас «Різдвяне диво»

Зразкова студія образотворчого мистецтва, гурток «Декоративно-образотворчого мистецтва»

Лисенко В.М. Фахрадова О.О. Ліпшиць О.В.

48

9.01.19

10.00-13.00

ЗОШ №47, ігрова кімната

 

Майстер-клас «Різдвяний віночок»

«Студія образотворчого мистецтва»

Бандурська С.В.

49

9.01.19

10.30-12.00

Філія ХЦДЮТ

Майстер-клас «Глиняний подарунок»

Гурток «Гончарство» Зразкова студія образотворчого мистецтва

Сізьоміна К.О. Фахрадова О.О.

50

9.01

10.00

Філіал дитячої бібліотеки  №3

Пізнавально-розважальний захід «Різдвяна зустріч»

«Дивосвіт»

Петренко Н.М

51

10.01

 

11.00

 

Кімната школяра

Майстер класи «Зроби собі свято»

«Юні охоронці природи»

Костіна Н.М.

52

10.01

10.00

Обласна дитяча клінічна лікарня, гастроентерологічне відділення

Майстер-клас „Веселе поросятко”

«Природа рідного краю»

Карпій С.З.

53

10.01

14.00

Бібліотека ім. Б.Лавреньова

Святкове засідання клубу «Камея»

«Моя майбутня професія»

Петренко Н.М

54

10.01.19

10.00-11.30;

 

ХЗНВК№11

Майстер-клас «Різдвяний сувенір»

Учні молодших класів

Ліпшиць О.Е. Сізьоміна К.О. Фахрадова О.О.

55

10.01.19

10.00-13.00

ЗЗСО №47, ігрова кімната

 

Майстер-клас «Новорічний маскарад»

«Студія образотворчого мистецтва»

Бандурська С.В.

56

10.01.19

15.00-17.00

Філія ХЦДЮТ

Майстер-клас «Зимова казка»

Зразкова студія образотворчого мистецтва

Лисенко В.М. Фахрадова О.О. Ліпшиць О.В.

57

10.01

12.00

Парк „Димитрова”

Акція „Допоможемо зимуючим птахам”

„Юні охоронці природи”

Василенко Л.М.

58

10.01-11.01

 

Олешки -Херсон

Участь у навчально-тренувальних зборах Федерації спортивного орієнтування

Підготовка та участь у змаганнях зі спортивного орієнтування «Кубок ночі»

Гуртки  «Спортивне орієнтування», «Водний туризм»

Васіна І.В.

Щербина О.Д.

59

11.01.19

15.00-17.00

Філія ХЦДЮТ

Майстер-клас «Зимова казка»

Зразкова студія образотворчого мистецтва

Ліпшиць О.В.Фахрадова О.О. Лисенко В.М.

60

11.01

10.00

Комишанська бібліотека, територія парку с. Комишани

Акція „Допоможемо зимуючим птахам”. Виготовлення та розвішування годівниць

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

Карпій С.З.

61

11.01

11.00-14.00

КЗ ОЦТКТУМ

Різдвяний  захід «Вечорниці у світлиці»

Гуртки «Пішохідний туризм», «Джура» ,„Екологічне краєзнавство”

Бірзова В.Ф.

Побіреська О.М.

62

12.01

09.00

 

ЗЗСО № 4

Індивідуальне заняття за планом

«Основи інформаційних технологій»

 Муржак Р.Г.

63

12.01

 

Парк «Дубки»

Практичні заняття на місцевості

Гуртки «Спортивне орієнтування» та «Юні туристи-краєзнавці»

Васіна І.В.

Щербина О.Д.

64

12.01

13.00

 

ЗЗСО № 45, Парк Таврійський

Акція „Допоможемо зимуючим птахам”. Виготовлення та розвішування годівниць, годівля птахів.

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

Муржак Р.Г.

65

12.01

15.00

ТРЦ «Фабрика»

Розважальна програма у Джамп-парку

Народний ансамбль танцю «Едельвейс»

Набока О.Д.

66

13.01

12.00

ККЗ «Ювілейний»

Магік-шоу

«Магічні пригоди в країні фонтанів»

театральний колектив «АртКлас»

Біневська С.А.

67

13.01

14.30

Центр «Дивосвіт»

Народознавчий захід «Вечорниці»

„Екологічне краєзнавство”,

«Юні охоронці природи»

Бірзова В.Ф.

Василенко Л.М.

68

14.01.19

12.00-14.00

Херсонський театр ім. М. Куліша

12-й Християнський міський фестиваль дитячої творчості «Острів Різдва»

Роботи вихованців гуртків декоративно-прикладного напрямку.

Ліпшиць О.Е. Фахрадова О.О. Лисенко В.М. Ліпшиць О.В.Бандурська С.В. Сізьоміна К.О.Липа Н.В.

 

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87