План масових заходів на грудень 2018 року

 

Дата

Час

Місце

проведення

Захід

Учасники

Відповідальний

1.                

01.12

13.00

ЗЗСО №57

Районний етап міського конкурсу виконавців естрадної пісні «Кришталеві нотки»

ЗЗСО №57, НВК №9, гімназія №3, ЗЗСО №14, 25, 2

Біневська С.А.

2.                  

01.12

10.00

Херсонський державний будинок художньої творчості

Обласний конкурс малих форм хореографії «Зимова казка» 

Народний ансамбль танцю «Райдуга»,

Народний хореограф. ансамбль «Радість»,

Народний театр –студія нар. танцю «Віночок»,

Народний ансамбль танцю «Едельвейс»,

Хореографічний колектив «Акварель»

Добровольська О.В.

Луньова Н.О.

Орлова В.В.

Якуба С.В.

Саганська О.О.

3.                  

01.12

10.00

Херсонський обласний Палац молоді та студентів

V Регіональний дитячий фестиваль «Я – майбутнє Херсонщини»

Народний ансамбль танцю «Райдуга»,

Народний хореограф. ансамбль «Радість»,

Народний театр –студія нар. танцю «Віночок»,

Народний ансамбль танцю «Едельвейс»,

Хореогр.  колектив «Акварель»

Добровольська О.В.

Луньова Н.О.

Орлова В.В.

Якуба С.В.

Саганська О.О.

4.                  

02.12

10.30

Парки Херсона

Кубок області з паркового орієнтування

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм», «Юні туристи-краєзнавці»

Щербина О.Д.

Васіна І.В.

5.                  

06.12

13.00

Херсонська гімназія №1

Відбірковий етап Міського християнського фестивалю «Острів  Різдва»

Загальноосвітні заклади Корабельного району

Біневська С.А.

6.                  

09.12

10.00

Територія ХДОЦ «Юнга»

Відкриті традиційні масові змагання зі спортивного орієнтування «Острів-2018»

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм», «Юні туристи-краєзнавці», «Джура»

Бірзова В.Ф.

Щербина О.Д.

Васіна І.В.

7.                  

06.12

14.00

Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Семінар  щодо підготовки  до міського етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти  “Земля – наш спільний дім” на тему «Моя мала Батьківщина»

ЗЗСО міста Херсона

Крючкова Т.М. Петренко Н.М

8.

06.12

14.35

ЗЗСО№54

Бесіда До дня збройних сил України

Гурток «Моя майбутня професія»

Петренко Н.М..

9.

07.12

10.00

Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Підведення підсумків міського етапу обласної виставки «Букет замість ялинки» 

ЗЗСО міста Херсона

Крючкова Т.М. Петренко Н.М

10.

10.12

15.30

ЗЗСО№5

Бесіда на тему: «Дітям про права»

Гурток «Дивосвіт»

Петренко Н.М..

11.

11.12

14.10

Гімназія  №1

Захід до Дня прав людини: «Права дітей в Україні»

Гурток «Юні охоронці природи»

 

Василенко Л.М.

12.

11-12

16.00

Філія ХЦДЮТ №1

Відкриті заняття для батьків

Посвята в гуртківці.

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

Добровольська О.В.

13.

12.12

14.00

ЗЗСО № 4

 Бесіда  приурочена захисту домашніх тварин

Гурток «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

Муржак Р.Г.

14.

 

13.12

 

  14.00

Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Міські благодійні акції «Діти – дітям» та «Діти – захисникам України».  

Вихованці гуртків, обласна дитяча клінічна лікарня

Василенко Л.М.

15.

13.12.18

15.00

Дивосвіт

Пр. Кирила та Мефодія 19а

МАН-ЮНІОР ЕКОЛОГ ЕРУДИТ

Учні 5-11 класів ЗНЗ м. Херсона та вихованці наукового товариства «Логос» ХЦДЮТ

Козуб Н.М.

16.

15.12

14.00

ЗЗСО № 45

 Бесіда  приурочена захисту домашніх тварин

Гурток «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

Муржак Р.Г.

17.

15.12

10.00

Херсонський обласний Палац молоді та студентів

Фестиваль аматорського мистецтва «Україна барвінкова»

Народний театр –студія народного танцю «Віночок»

народний ансамбль танцю «Едельвейс»

 

Орлова В.В.

Якуба С.В.

 

18.

15.12

12.00

ХДУ

І  тур XІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної Інтернет-конференції

Вихованці наукового товариства «Логос» ХЦДЮТ

Голяка С.К.

Маляренко І.В.

Козуб Н.М.

19.

16.12

10.00

Херсонський державний університет

Концерт творчих колективів  обласного осередку Національної хореографічної спілки України  «Зимова заметіль»

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

народний хореографічний ансамбль «Радість»

народний театр –студія народного танцю «Віночок»

народний ансамбль танцю «Едельвейс»

Добровольська О.В.

Луньова Н.О.

Орлова В.В.

Якуба С.В.

 

20.

18.12

13.00

ЗОСШ №46

Майстер- клас «Миколай іде до нас»

Гурток «Природа і фантазія»

Карпій С.З.

21.

18.12

8.00

Гімназія №1

Майстер-клас у стилі «грін- арт» на тему: «Букет замість ялинки»

Гурток « Юні охоронці природи», учні

гімназії №1, 2-В кл.

Костіна Н.М.

22.

18.12

16.30

Церква християн

День Св. Миколая

Гуртківці мол. категорії

Ліпшиць О.Е.

23.

18.12

14.00

Церква християн

Виховний захід до Дня святого Миколая

ЗОШ №5

Біневська С.А.

16.00

 

 

Творчі колект. Центру

 

24.

19.12

12.00

ХЦДЮТ

Свято Миколая

ЗОШ №5

Біневська С.А.

13.00

 

 

ЗОШ №46

 

14.00

 

 

Театр «АртКлас»

 

25.

19.12

17.30

Філія ХЦДЮТ №2

Свято Миколая

Театральний колектив «АртКлас»

Хореографічно-естетичний комплекс «Едельвейс»

Біневська С.А.

Якуба С.В.

 

26..

 

20.12

14.00

Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Міські благодійні акції «Діти – захисникам України» та «Діти – дітям»

Вихованці гуртків,   КЗ «Дитячий будинок для дітей з ураженням ЦНС»,    волонтери   

Василенко Л.М.

27.

20.12

 

ХДБХТ

Щорічний обласний конкурс-виставка новорічних та різдвяних композицій «Альтернативна ялинка»

Гуртківці напрямку

Ліпшиць О.Е.

28.

20.12

13.00

Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості

Міський Християнський фестиваль «Острів Різдва»

Театральний колектив «АртКлас»

Вокальна студія «Унісон»

Біневська С.А.

Усатюк Г.Є.

29.

21.12

18.15

Кімната школяра

Бесіда «Конфлікти в родині та шляхи їх вирішення»

Гурток «Дебати» 

Костіна Н.М.

30.

22.12

10.00

Херсонський обласний Палац молоді та студентів

Телевізійний регіональний  фестиваль «Новорічний зорепад»

Народний ансамбль танцю «Едельвейс»

зразковий театр моди «Клас»

Якуба С.В.

Краліч О.Л.

31.

22.12

 

м. Київ

Новорічний ювілейний 
Х Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Лавина Талантів»

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

Добровольська О.В.

32.

22.12

12.00-16.00

Гімназія № 3

Проведення та участь у заході відділу , присвяченому Новому року «Новорічне орієнт – Шоу»

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм», «Юні туристи-краєзнавці», «Джура», «Пішохідний туризм»

Щербина О.Д.

Васіна І.В.

Бірзова В.Ф.

Янчук Н.Г.

Побіреська О.М.

33.

22-23.12

16.00

БК селища «Приозерне»

Новорічне свято для гуртківців

Народний хореографічний ансамбль «Радість»

Луньова Н.О.

34.

23.12

10.00-

Дитяча обласна клінічна лікарня

Майстер- клас: «Новорічні прикраси»

гурток «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

Карпій С.З.

35.

23.12

10.30

Парки Херсона

Кубок області з паркового орієнтування «Приз Святого Миколая»

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм», «Юні туристи-краєзнавці»

Щербина О.Д.

Васіна І.В.

36.

26.12

11.00

Обласна бібліотека для  юнацтва ім. Б. Лавреньова

Засідання дискусійного майданчика «Зелений Кінотеатр» на тему: «Традиції святкування Різдва та Нового року»

гурток « Юні охоронці природи»

 

Костіна Н.М.

37.

27-28.

12

16.00

Зала

ПрАТ «ХерсонЛіфт»

Карбишева,11

 

Новорічне свято для гуртківців

Хореографічний колектив «Акварель»

Саганська О.О.

38.

28.12

16.00

Бібліотека ім.Б.Лавреньова

Свято Нового року

Гуртківці напрямку

Ліпшиць О.Е.

39.

28.12

16.00

ЦР «Моцарт»

Новорічне свято для гуртківців Центру

Вихованці гуртків Центру

Вовк В.А.

40.

Грудень

 

ХДУ, ХДАУ,

І етап  захисту науково-дослідницьких робіт МАН

учні ЗНЗ м. Херсона та вихованці наукового товариства «Логос» ХЦДЮТ

Маляренко І.В.

Голяка С.К.

Борткевич Л.В.

Ладичук Д.О

Берднікова О.Г.

Козуб Н.М.

41.

Грудень-січень

-

ОЦНТТУМ

Обласний конкурс декоративно-прикладного та образотворчого мис-ва «Космічні фантазії»

Гуртківці напрямку

Ліпшиць О.Е.

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87