План масових заходів на листопад 2018 року

Дата

Час

Місце

проведення

Захід

Учасники

Відповідальний

1.                

31.10-04.11

 

м. Харків

Всеукраїнський театральний фестиваль ім. М.Ентіна «ЛИМОНАД»

Театральний гурток «АртКлас», театральний гурток «Ідея»

Біневська С.А.

Вовк В.А.

2.

01.11

11.00

Зала ПрАТ «ХерсонЛіфт»

Свято для дітей та батьків «Золота осінь»

Хореографічний гурток «Акварель»

Саганська О.О.

3.

01.11

12.00

ЗОШ № 26

Майстер-клас з сучасного танцю А. Самойлик

Народний хореографічний ансамбль «Радість»

Луньова Н.О.

Шперун О.С.

4.

02.11

10.00

Херсонський державний агарний університет

Обласний зліт аграрно-виробничих бригад  

ХЦДЮТ,   ЗЗСО №26

Карпій С.З.

Петренко Н.М.

Онопрієнко І.П.  (ЗЗСО №26)

5.

02.11

12.00

ТРЦ «Фабрика»

Розважальна програма

Зразковий театр мод «Клас»

Краліч О.Л.

6.

02.11

11.00

ТРЦ Мультиплекс

Перегляд фільму «Хоробре серце. Змова в королівстві»

Народний ансамбль танцю «Едельвейс»

Набока О.Д.

7.

03.11

13.00

Виставковий зал «Синій кіт»

Пізнавально-розважальна екскурсія

Народний театр-студія танцю «Віночок»

Орлова В.В

8.

04.11

 

ПДЮТ

Участь у міському  конкурсі малюнків «Барви рідного міста»

Гуртки декоративно-прикладного напрямку

Ліпшиць О. Е

Фахрадова О. О.

Лисенко В. М.

9.

06.11

13.00

ЗЗСО № 46

Майстер клас “Золота осінь”

«Природа і фантазія»

Карпій С.З.

10.

10.11

 

Станція Цюрупинськ

Відкриті змагання зі спортивного орієнтування КЗ ОЦТКТУМ

Гурток «Джура»

Бірзова В.Ф.

11.

11.11

 

Олешківське лісництво

Чемпіонат області зі спортивного орієнтування на середніх дистанціях

Гуртки «Спортивне орієнтування»  «Юні туристи - краєзнавці»

Щербина О.Д.

Васіна І.В.

12.

13.11

12:00

 Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Практикум на тему: «Грунт та його збереження», врамках проекту «Еко- всезнайка»

«Природа рідного краю»

Костіна Н.М.

13.

14.11

9.00-13.00

ТОВ «Данон-Дніпро»

Екскурсія на підприємство

Гурток «Пішохідний туризм»

Побіреська О.М.

14.

14-15.

11

 

м. Київ

IV Міжнародний фестваль-конкурс талантів  “Gold  Star fest”

Вокальна студія «Унісон»

Усатюк Г.Є.

15.

15.11

18:15

  Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді Кімната школяра

Бесіда на тему:  «Екологія - це наша совість»

Гурток «Дебати»

Костіна Н.М.

16.

15.11

14.10

  Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Відео-урок до Всесвітнього   Дня  боротьби з палінням на тему: «Здоров`я – безцінне  багатство»

« Юні охоронці природи»

Василенко Л.М.

17.

16.11

14.35

Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

«Тренінг толерантності»

«Моя майбутня професія»

Петренко Н.М.

18.

17.11

11.00

Комишанська селищна бібліотека

Майстер клас «Жабка ловить комара»

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

Карпій С.З.

19.

18.11

 

Олешківське лісництво

Чемпіонат області по спортивному орієнтуванню на марафонських дистанціях

Гуртки «Спортивне орієнтування». «Водний туризм»

Щербина О.Д.

Васіна І.В.

20.

18.11

14.00

ХЦДЮТ

Виховний захід до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій «Свічка пам’яті»

Театральний гурток «АртКлас»

Вокальний гурток «Мелодія»

Біневська С.А.

 

21.

21.11

8:00

Гімназія №1

Грін- арт на тему: «Глина –таємничий матеріал»

« Юні охоронці природи»

Костіна Н.М.

22.

 

21.11

14.00

Філія ХЦДЮТ №1

Виховний захід до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій «Запали свічку»

Театральний гурток «Ідея»

Вовк В.А.

23.

22.11

18:15

Кімната школяра

Бесіда  на тему:«Здорова їжа»

Гурток «Дебати»

Костіна Н.М.

24.

22.11

14.35

Гідромеліоративний технікум

Професіографічна  екскурсія

«Моя майбутня професія»

Петренко Н.М

25.

24.11

14.00

ЗЗСО № 45

Бесіда  до всесвітнього дня захисту домашніх тварин

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

Муржак Р.Г.

 

26.

25.11

11.00

Палац молоді та студентів

Міський дитячий фестиваль «Я- майбутнє Херсонщини»

Народний ансамбль танцю «Едельвейс»

Якуба С.В.

Якуба О.В.

Набока О.Д.

Краліч О.Л.

27.

28.11

13:00

Обласна бібліотека для  юнацтва 
ім. Б. Лавреньова

Дискусійний майданчик «Зелений кінотеатр». Захід на тему: «Зоопарки: За і проти»

« Юні охоронці природи»

Костіна Н.М.

28.

30.11

14.00

ХЦДЮТ

Філія ХЦДЮТ №1

Районний етап Міського конкурсу виконавців естрадної пісні «Кришталеві нотки»

Загальноосвітні заклади Корабельного району

Біневська С.А.

Вовк В.А.

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87