План масових заходів на осінні канікули 2018 року

Дата

Час

Місце проведення

Захід

Учасники

Відповідальний

1.      

27.10

9.00

Цюрупинський ліс

Виїзд до лісу, фенологічні спостереження, екологічний суботник, ігри та конкурси на природі

« Юні охоронці природи», секції МАН

Василенко Л.М.

Козуб Н.М.

2.      

27.10

 

Станція «Експрес» Пролетарське лісництво

Учбовій виїзд

Гурток «Спортивне орієнтування»

Щербина О.Д.

3.      

27.10

11.00

Гідропарк

Акція «Допоможи тваринам зоопарку»

«Юні екологи»

Гусєва Л.А.

 

4.      

28.10

16.00

РЦ  «Моцарт»

Розважальна програма «Посмішки осені»

Театральний гурток «АртКлас», вокальний гурток «Мелодія»

Вокальний гурток «Унісон»

Театральний гурток «Ідея»

Хореографічний гурток «Акварель»

Біневська С.А.

Усатюк Г.Є.

Вовк В.А.

Саганська О.О.

5.      

29.10

17.00

Філія ХЦДЮТ №1

Театральна майстерня для батьків та вихованців «За лаштунками»

Театральний гурток «Ідея»

Вовк В.А.

6.      

29.10

15.00

Дитяча обласна лікарня

Виготовлення лисички  в техніці  оригамі

«Природа рідного краю»

Карпій С.З.

7.      

29.10-31.11

 

С. Саги Олешківського району

Навчально-тренувальні збори

Гурток «Джура»

Бірзова В.Ф.

8.      

29.10-4.11

 

М. Трускавець

Навчально-тренувальні збори

Гуртки «Спортивне орієнтування»

Васіна І.В.

9.      

29.10, 31.10

15.30

16.25

ЗЗСО №50

ЗЗСО № 32

Заняття гуртка

«Людина і довкілля»

Лиманська А.О.,

 

10.  

29.10, 30.10

16.00

16.00

Гімназія № 1

Заняття гуртка

«Юні екологи»

Гусєва Л.А.

 

11.  

30.10

9.00

м. Миколаїв

Відвідання аквапарку «Водолій», екскурсія містом, Поляна казок

« Юні охоронці природи», секції МАН«Дебати» 

Василенко Л.М.

Козуб Н.М.

Костіна Н.М.

12.  

30.10

11.00

Антонівський ліс

Спортивно-розважальна програма «День здоров’я»

Вокальна студія «Унісон»

Усатюк Г.Є.

13.  

30.10

12.00

ТРЦ «Фабрика»

Розважальна програма

Народний театр-студія танцю «Віночок»

Орлова В.В.

14.  

30.10

16.00

Благодійний захід

«Чужих дітей не буває»

Обласна дитяча лікарня

Театральний гурток «АртКлас»

Театральний гурток «Ідея»

Вокальна студія «Унісон»

Біневська С.А.

Вовк В.А.

Усатюк Г.Є.

15.  

30.10.

09.00

м. Миколаїв

Аквапарк «Водолей», Поляна  казок

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»,  « Юні охоронці природи», 

«Дебати», «Природа рідного краю»,

Костіна Н.М.

Муржак Р.Г.

16.  

30.10

15.00

ХДАУ

Екскурсія дендропарком

«Природа рідного краю»

 

Мазурок І.Г.

17.  

30.10

10.30

ЗЗСО № 54

Майстер-клас «Об`емне  совенятко»

Учні 2-3класів

Лисенко В.М.

18.  

31.10

10.00

Херсонський краєзнавчий музей

Пізнавально-розважальна екскурсія

Народний хореографічний ансамбль «Радість»

Шперун О.С.

19.  

31.10-4.11

 

Олешківський район

Відкритий Чемпіонат Херсонської області зі спортивного орієнтування «Олешківські канікули»«

Гуртки «Спортивне орієнтування». «Водний туризм»

Щербина О.Д.

20.  

31.10-04.11

 

м. Харків

Всеукраїнський театральний фестиваль ім. М.Ентіна «ЛИМОНАД»

Театральний гурток «АртКлас», театральний гурток «Ідея»

Біневська С.А.

Вовк В.А.

21.  

31.10

10.30;

12.00;

15.30

Філія ХЦДЮТ № 1,

ЗЗСО № 54

 Філія ХЦДЮТ № 1

Майстер-клас «Осіння феєрія»

Учні 2-4 класів

Фахрадова О.О.

 

22.  

31.10

08.00

м. Миколаїв

Екскурсія в Аквапарк

«Природа і фантазія», «Дослідники заповідних стежок Херсонщини», «Природа рідного краю»

Карпій С.З.

23.  

31.10

09.00

Цюрупинський ліс

База зеленого туризму «Чумацька криниця»

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини» 

Костіна Н.М.

Муржак Р.Г.

24.  

31.10

12.00

Філіал, бібліотека № 3

Екскурсія “Осіння палітра”

«Дивосівт»

Петренко Н.М.

25.  

01.11

11.00

Зала ПрАТ «ХерсонЛіфт»

 

Свято для дітей та батьків «Золота осінь»

Хореографічний гурток «Акварель»

Саганська О.О.

26.  

01.11

12.00

ЗОШ № 26

Майстер-клас з сучасного танцю А. Самойлик

Народний хореографічний ансамбль «Радість»

Луньова Н.О.

Шперун О.С.

27.  

01.11

11.00

Комишанська селищна бібліотека

Майстер клас “Кораблі Чорного моря”, присвячені дню Чорного моря

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

Карпій С.З.

28.  

02.11

 

Олешківський район

Виїзд на базу зеленого туризму «Чумацька криниця»

Гуртки «Пішохідний туризм», «Географічне краєзнавство»

Побіреська О.М.

Янчук Н.Г.

29.  

02.11

12.00

ТРЦ «Фабрика»

Розважальна програма

Зразковий театр мод «Клас»

Краліч О.Л.

30.  

02.11

11.00

ТРЦ Мультиплекс

Перегляд фільму «Хоробре серце. Змова в королівстві»

Народний ансамбль танцю «Едельвейс»

Набока О.Д.

31.  

02.11

09.00

ЗЗСО № 4

Індивідуальне заняття

«Основи інформаційних технологій»

Муржак Р.Г.

32.  

02.11

10.00

Херсонський державний агарний університет

Обласний зліт аграрно-виробничих бригад  

ХЦДЮТ,   ЗЗСО №26

Карпій С.З.

Петренко Н.М.

Онопрієнко І.П.  (ЗЗСО №26)

33.  

02.11

09.00

ХАУ

Зліт аграрних виробничих бригад

«Моя майбутня професія»

Петренко Н.М.

34.  

01.11-02.11

9.00

М. Умань

Екскурсія в Софіївський парк

«Екологічне краєзнавство»

Бірзова В.Ф.

35.  

03.11

13.00

Виставковий зал «Синій кіт»

Пізнавально-розважальна екскурсія

Народний театр-студія танцю «Віночок»

Орлова В.В

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87