План масових заходів на період весняних канікул 2018 року

Дата

Час

Місце проведення

Захід

Учасники

1.      

28.03-02.04

 

м. Трускавець

Участь у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед ДЮСШ та позашкільних закладів освіти

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм»

2.      

30.03

8.00

м.Нова Каховка

Екскурсія в Корсунський монастир та парк «Казкова діброва»

Гуртки «Пішохідний туризм», «Екологічне краєзнавство»

3.      

31.03

10.00

Бібліотека с. Комишани

Майстер-клас «Пасхальний сувенір»

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

4.      

01.04

10.30

Парк «Херсонська фортеця»

Участь у відкритих змаганнях КЗ ОЦТКТУМ з техніки пішохідного туризму «Кубок Центру»

Гурток «Пішохідний туризм»

5.      

01.04

09.00

Антонівський ліс

Оздоровчо-розважальна подорож до лісу.

Зразкова Студія образотворчого мистецтва, «Народна творчість»

"Виготовлення іграшок сувенірів"

«Декоративно-образотворче мистецтво»

6.      

01.04

18.00

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр  ім. Миколи Куліша

Вистава «За двома зайцями»

Театральні гуртки «АртКлас», «Ідея»

7.      

02.04

15.30

Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Практикум для лідерів шкільних екологічних клубів за напрямом  “Організатор масових заходів”. Тема «Методика підготовки ігрових програм та квестів ».

Лідери шкільних екологічних клубів

8.      

02.04

10.00

Дитяча обласна клінічна лікарня

Майстер-клас «Пасхальний кошик»

«Природа і фантазія»

9.      

02.04

10.00

Парк «Херсонська Фортеця»

Фенологічні спостереження.

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

 

10.  

02.04

15.30

Філія ХЦДЮТ

Майстер-клас з образотворчого мистецтва на тему: «Весняні дари»

Зразкова Студія образотворчого мистецтва,

«Народна творчість»

 

11.  

03.04

15.00

  Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Практикум для лідерів шкільних екологічних клубів за напрямом “Лідерство в учнівському колективі”. Тема: «Тренінг  здорового способу життя ».

Лідери шкільних екологічних клубів

12.  

03.04

11.00

  Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Майстер-клас «Майстерня великоднього кролика» в рамках роботи центру дозвілля «Асорті»

«Природа рідного краю»,

 «Юні охоронці природи»

13.  

03.04

15.30

Філія ХЦДЮТ

Майстер-клас на тему «Природа рідного краю»

Зразкова Студія образотворчого мистецтва

 

14.  

03.04

13.00

ТРЦ «Фабрика»

Розважальна програма для дітей

 «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

15.  

03.04

12.00

ТРЦ «Фабрика».

Розважальна екскурсія

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

16.  

03.04

10.00

Херсон

Екскурсія в військову вертольоту частину

Гурток «Джура»

17.  

03.04

12.00

Херсон

Екскурсія на метеорологічну станцію

Гурток «Географічне краєзнавство»

18.  

04.04

11.00

ТРЦ «Фабрика». Мультиплекс

Мультфільм «Вкрадена принцеса. Руслан та Людмила»

Театральні гуртки «АртКлас», «Ідея»

19.  

04.04

10.00

Гідропарк

Екскурсія до зоокуточка, акція «Допоможи тваринам зоопарку», годування тварин

«Природа і фантазія»

20.  

04.04

14.00

Дитяча обласна клінічна лікарня

Захід до Дня охорони здоров`я

«Моя майбутня професія»

21.  

04.04

10.00

ТРЦ «Фабрика»

Розважальна програма для дітей

 «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

22.  

04.04

15.30

Філія ХЦДЮТ

Майстер-клас на тему «Родинний оберіг»

Зразкова Студія образотворчого мистецтва,

«Декоративно-образотворче мистецтво»,

«Студія образотворчого мистецтва»

23.  

05.04-06.04

9.00

Херсонська область

Тренувальні виїзди до лісу

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм», «Юні туристи», «Джура»

24.  

05.04

10.00

Херсонський обласний художній музей ім.

О.О. Шовкуненка

Перегляд виставки

Зразкова Студія образотворчого мистецтва

25.  

05.04

10.00

ТРЦ «Фабрика»

Відвідування парку атракціонів.

Перегляд мультфільму для молодшого та середнього шкільного віку

Зразкова Студія образотворчого мистецтва

 

26.  

05.04

10.00

Гідропарк

Екскурсія до зоокуточка, акція «Допоможи тваринам зоопарку», годування тварин

клуб «Альбіон», «Юні охоронці природи»

27.  

05.04

10.00

Гідропарк

Екскурсія до зоокуточка, акція «Допоможи тваринам зоопарку», годування тварин

 «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

 

28.  

06.04

15.00

Філія ХЦДЮТ

Проведення фіналу конкурсу "Крок до успіху"

Вихованці гуртків декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва

29.  

06.04

12.00

Планетарій

Зіркове небо весни. Казкова подорож місяця.

Театральні гуртки «АртКлас», «Ідея»

30.  

06.04

9.30

Урочище «Ближній Карабай»

Одноденний виїзд на базу зеленого туризму «Чумацька криниця»

Гуртки «Екологічне краєзнавство», «Географічне краєзнавство»

31.  

06.04

10.00

Парк «Шуменський»

Фенологічні спостереження.

клуб «Альбіон»,  «Основи інформаційних технологій»

32.  

07.04

10.00

Парк Слави

Фенологічні спостереження.

 «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

 

33.  

07.04

11.00

Херсонський обласний академічний театр ляльок

Перегляд вистави «Кошеня на ім’я Гав»

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

34.  

08.04

9.00

 Олешківське лісництво

Участь у Чемпіонаті області на марафонських дистанціях

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм»

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87