План масових заходів на березень 2018

 

Дата

Час

Місце проведення

Захід

Учасники

1.      

04.03

9.00

м. Олешки

Участь у Чемпіонаті області за вибором

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм»

2.    

05.03

15.30

Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Практикум для лідерів шкільних екологічних клубів за напрямом  «Організатор масових заходів». Тема «Методика підготовки конференцій, зустрічей з цікавими людьми, виставок ».

Лідери шкільних екологічних клубів

3.    

05.03

13.00

ЗЗСО №54

Майстер-клас «Виготовлення листівки для мами»

«Природа рідного краю»

4.    

06.03

13.00

ЗЗСО №46

Майстер-клас «Виготовлення листівки для мами»

«Природа і фантазія»

5.    

06.03

15.00

Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Практикум для лідерів шкільних екологічних клубів за напрямом     «Лідерство в учнівському колективі». Тема: «Висвітлення роботи клубу в ЗМІ ». 

Лідери шкільних екологічних клубів

6.    

07.03

15.00

РЦ  «Old street»

Розважальний захід для дітей і батьків, присвячений 8 Березня

«В маминих долонях сонце»

Театральні гуртки «АртКлас», «Ідея», вокальні гуртки «Мелодія», «Унісон»

7.    

09.03

14.30

ЗЗСО №41

Конкурс шевченківської поезії «Поетичними стежками Шевченка»

Театральні гуртки «АртКлас», «Ідея»

8.    

10-11.03

9.00

Великі Копані

Участь у змаганнях з орієнтування (рогейн) «Відкритий кубок Федерації України»

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм»

9.    

12.03

 

ПДЮТ

Перший (відбірковий) етап міського конкурсу декоративно-прикладного мистецтва "Творчість.Фантазія.Мистецтво"

Школи району

10.  

13.03

15.00

  Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Практикум для лідерів шкільних екологічних клубів за напрямом «Інформаційно-просвітницька робота з використанням комп′ютерних технологій». Семінар-тренінг на тему: «Оn-line програми для створення мультимедійних презентацій. Програма Prezi».

Лідери шкільних екологічних клубів

11.  

13.03

10.00

Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості

Підведення підсумків міського етапу Всеукраїнських конкурсів «Зоологічна галерея» та «Юний дослідник»

ЗЗСО міста

12.  

14.03

11.00

Дитяча обласна клінічна лікарня

Тварини в нашому житті. Майстер-клас «Виготовлення лисички»

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

13.  

14.03-19.03

 

ПДЮТ

Міський конкурс декоративно-прикладного мистецтва "Творчість.Фантазія.Мистецтво"

Гуртківці декоративно-прикладного напряму

14.  

15.03

16.00

Обласна дитяча лікарня

Благодійний захід. «З добром у серці»

Театральні гуртки «АртКлас», «Ідея», вокальний гурток «Мелодія»

15.  

16.03

14.00

ЗЗСО №57

Районний етап міського фестивалю дитячих театральний колективів «Театральна весна»

Театральні колективи ЗЗСО Корабельного району

16.  

16-18.03

 

Олешківське лісництво

Участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування «Кубок Олешшя-2018»

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Водний туризм», «Юні туристи»

17.  

17.03

16.00

Палац молоді та студентів

Звітний концерт

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

18.  

19.03

17.00

Кімната школяра

Проведення дискусії на тему «День лісів»

клуб «Альбіон»

19.  

19.03

15.30

Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Практикум для лідерів шкільних екологічних клубів за напрямом  «Організатор масових заходів». Тема : «Методика підготовки конкурсів»

Лідери шкільних екологічних клубів

20.  

19–25.03

 

м. Київ

Школа громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін»

учні наукового товариства «Логос» ХЦДЮТ

21.  

19.03

14.00

ХЦДЮТ (для учнів ЗЗСО №5)

Театральна майстерня «Театр запрошує у гості»

 Театральні гуртки «АртКлас», «Ідея»

22.  

20.03

15.00

Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Практикум для лідерів шкільних екологічних клубів за напрямом     «Лідерство в учнівському колективі». Тема: «Написання статей, прес –релізів».

Лідери шкільних екологічних клубів

23.  

20.03

14.00

ХЦДЮТ (для учнів ЗЗСО №46)

Театральна майстерня «Театр запрошує у гості»

 Театральні гуртки АртКлас», «Ідея»

24.  

21.03

16.00

ЗЗСО імені Т.Шевченка

Благодійний захід. «З добром у серці»

Театральні гуртки «АртКлас», «Ідея», вокальний гурток «Мелодія»

25.  

21.03

15.00

ЗДО №77

Захід до  Дня лісу

«Рівний-рівному», «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

26.  

22.03

15.00

ЗДО №77

Захід до  Дня води

 

«Моя майбутня професія»

27.  

22-23.03

 

ХДУ, Кафедра олімпійського та професійного спорту Херсонського державного університету

ІІ тур ХІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції "ДИДАКТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ"

учні 8 - 11 класів ЗЗСО  м.Херсона та вихованці наукового товариства «Логос» ХЦДЮТ

28.  

23.03

10.00

Цюрупинське лісництво

Акція «Посади ліс»

ЗЗСО міста за згодою

29.  

23.03

 

ПДЮТ

Міський фестиваль дитячих театральних колективів «Театральна весна»

 Театральні гуртки «АртКлас», «Ідея»

30.  

24.03

 

м. Миколаїв

Всеукраїнський телевізійний конкурс «Обрій»

Народний ансамбль танцю «Едельвейс», вокальна студія «Унісон»

31.  

25.03

 

м. Київ

Всеукраїнський фестиваль «Dance-class»

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

32.  

25.03

10.30

м. Херсон

Участь у 7 етапі обласних масових змагань з елементами паркового орієнтування «Зелений стадіон»

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Юні туристи», «Пішохідний туризм»

33.  

25.03

11.00

Палац молоді та студентів

Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг»

Вокальна студія «Унісон»

34.  

27.03

8.30

Гімназія №1

Засідання «ЕкоВсезнайка» на тему «Така звичайна вода»

«Природа рідного краю»

35.  

27.03

15.00

Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт»

Практикум для лідерів шкільних екологічних клубів за напрямом «Інформаційно-просвітницька робота з використанням комп′ютерних технологій». Семінар-тренінг на тему: «Нетиповий PowerPoint».

Лідери шкільних екологічних клубів

36.  

28.03

12.00

Обласна бібліотека для юнацтва імені Б. Лавреньова

Засідання дискусійного майданчика «Зелений кінотеатр». Тема: «Вода – джерело життя»

«Юні охоронці природи»

37.  

30.03

 

м. Миколаїв

Регіональний конкурс сюжетного танцю та малих форм  «Dance-day 2018»

Народний ансамбль танцю «Едельвейс»

38.  

31.01

 

м. Миколаїв

IV Всеукраїнський багатожанровий фестиваль «Лиманські зорі»

 Театральні гуртки «АртКлас», «Ідея»

39.  

31.03

 

Палац молоді та студентів

Регіональний етап міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу «Світ талантів»

Вокальна студія «Унісон»

40.  

березень

 

ОЦНТУМ

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно- прикладного мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

Гуртківці декоративно-прикладного напряму

41.  

березень

 

ХДБХТ

Щорічний обласний конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Сміється писанка у всій її красі»

Гуртківці декоративно-прикладного напряму

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87