План масових заходів на травень 2017 року

Дата

Час

Місце проведення

Захід

Учасники

1.    

01.05.

-

м. Миколаїв

Гала-концерт Регіонального фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі»

Народний ансамбль танцю «Едельвейс», народний ансамбль танцю «Райдуга», народний театр-студія танцю «Віночок»

2.    

01.05.

14.00

Палац молоді та студентів

Звітний концерт народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Радість»

Народний хореографічний ансамбль «Радість»

3.    

05.05.

12.00

Палац молоді та студентів

Міський етап обласного конкурсу «Таврійський барвограй»

Творчі колективи Центру

4.    

05 -07.05

м. Львів

Відкриття та Гала-концерт Всеукраїнського конкурсу «Міні-містер, Міні Міс Україна»

Вокальна студія «Унісон»

5.    

06.05.

16.00

Філія ХЦДЮТ № 1

Урочистий захід до Дня Перемоги

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

6.    

05-10.05

м. Коростишів (Житомирської обл.)

Участь у командному Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

«Юні судді змагань»,

«Спортивне орієнтування»

7.    

07-09.05.

-

Миколаївська область

Пішохідний похід I ступеня складності

Гурток «Пішохідний туризм», «Водний туризм»

8.    

09.05.

18.00

Центральна площа

смт. Комишани

Концерт до Дня Перемоги

Народний хореографічний ансамбль «Радість»

9.    

09.05.

11.00

Меморіал пам'яті  (кладовище по вул. Сухарна)

Урочистий захід до Дня Перемоги

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

10.   

09.05.

10.00

Антонівське лісництво

Оздоровчо-розважальна подорож до Антонівського лісу

Студія образотворчого мистецтва

11.   

10.05.

ЗОШ № 4

Захід До дня мігруючих птахів

Гурток «Юні географи-краєзнавці»

12.   

10.05.

11.00

Херсонська обласна дитяча клінічна лікарня

Майстер-клас до Дня мігруючих птахів:  «Виготовлення поробки «Журавель»

Діти, які перебувають на лікуванні

13.

10-12.05

-

м. Львів

Всеукраїнська конференція «Україна очима дітей»

4 вихованці секцій МАН (ЗНЗ № 24, 53, 55, 56)

14.   

11.05.

14.00

Палац дитячої на юнацької творчості (вул. Петра Калнишевського, 2)

Міська дитяча екологічна конференція

Заклади освіти міста

(1 педагог + 2  учня від закладу)

15.   

12-14.05

 - 

«Зелені хутори Таврії»

Суддівство ІІ етапу Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму Херсонської області

Команди Херсонської області

16.   

12.05.

12.00

Центр екологічного виховання учнівської молоді  «Дивосвіт»

Захід до  Дня екологічної освіти в рамках проекту   «Еко-Всезнайка»

Учні ЗНЗ міста

17.   

12.05.

14.00

Кімната школяра

Захід до Дня екологічної освіти: «Міжнародні екологічні організації»

Клуб «Альбіон»

18.   

12.05.

15.00

Центр екологічного виховання учнівської молоді  «Дивосвіт»

Захід  до Дня екологічної освіти

Гурток «Рівний – рівному»,

учні ЗНЗ міста

19.   

12.05.

13.00

15.00

ЗОШ № 46

Майстер-клас до дня мігруючих птахів: «Виготовлення поробки «Журавель»

Гурток «Фітодизайн»

20.   

13.05.

-

м. Одеса

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва імені Павла Вірського

Народний театр-студія танцю «Віночок», Народний хореографічний ансамбль «Радість»

21.   

13.05.

16.00

Палац молоді та студентів

Звітний концерт народного ансамблю танцю «Едельвейс»

Народний ансамбль танцю «Едельвейс»

22.   

13.05.

14.00

ЗОШ № 45

До дня мігруючих птахів

Гурток «Юні географи-краєзнавці»

23.  

 14.05.

 10.30

 Мікрорайон ХБК
(ЗОШ № 50) 

Участь в обласних масових змаганнях з елементами паркового орієнтування «Зелений стадіон», VI етап

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Юні туристи»

24.   

14.05.

14.00

ХОАМДТ ім. Миколи Куліша

Урочистий захід до Дня Матері

Народний ансамбль танцю «Едельвейс», народний хореографічний ансамбль «Радість»

25.   

16.05.

15.00

Центр екологічного виховання учнівської молоді  «Дивосвіт»

Квест в рамках   обласного інноваційного проекту для учнівської молоді «Обласний профіквест «У  долонях степу і Дніпра».

Гурток «Моя майбутня професія»

26.   

17.05.

13.00

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва
ім. Б. Лавреньова

Захід до Дня мігруючих птахів

Учні ЗНЗ міста

27.   

18.05.

-

м. Запоріжжя

Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «МАН-юніор дослідник» (заочний)

3 вихованці секцій МАН (ЗНЗ № 33, 53, 55)

28.   

19-20.05

16.00

17.00

Філія ХЦДЮТ №1

Відкриті заняття для батьків

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

29.   

19-27.05

 

Урочистості з нагоди відкриття та проведення Міжнародного фестивалю «Мельпомена Таврії»

Творчі колективи Центру

30.   

20.05.

8.30-18.00

«Зелені хутори Таврії»

Одноденний виїзд та участь у зльоті гуртківців

Гурток «Джура»

31.   

21.05.

10.00

Антонівське лісництво

Оздоровчо-розважальна подорож до Антонівського лісу

Студія образотворчого мистецтва

32.   

21.05.

10.30

 

Гідропарк

Проведення та участь у Чемпіонаті області з трейл-орієнтування.

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Юні судді туристських змагань», «Юні туристи»

33.   

22.05.

 

14.00

Площа біля ККЗ «Ювілейний»

Участь у Всеукраїнському інформаційному турі  в Херсоні «Енергонезалежність - наша спільна справа»

Гурток «Рівний – рівному»

34.   

23.05.

 

14.00

ЗОШ № 46

Захід до Дня біологічного різноманіття «Тварини лісів Херсонщини»

Гурток «Юні лісівники»

35.   

27.05.

16.00

ХДАУ

Звітний концерт народного театру-студії «Віночок»

Народний театр-студія танцю «Віночок»

36.   

28.05.

10.00

Антонівське лісництво

Проведення масового заходу для гуртківців туристсько-краєзнавчого напряму  «Ми-туристи!»

Гуртки туристсько-краєзнавчого напряму навчання

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87