ОНОВЛЕНО!!! Переможці обласних етапів всеукраїнських екологічних конкурсів (І півріччя 2017-2018 н.р.)

Стали відомими результати обласного етапу Всеукраїнських конкурсів та акцій. Вітаємо всіх учасників та бажаємо перемоги на всеукраїнському етапі!

1. Підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Херсона в обласному етапі Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» у 2017 році
І місце:
- колектив гуртка «Юні лісівники» (керівник – Козуб Н.М.) Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.
ІІ місце:
- учнівський колектив (керівник – Ісай О.О.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 із поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
ІІІ місце:
- Досенко Вікторія, учениця 7-Б класу (керівник – Онопрієнко І.П.) Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради;
- Решетнікова Віолетта, учениця 8-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради.
Роботи переможців направляються до м. Києва для участі у III етапі Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» у 2017 році.

2. Підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Херсона в обласному етапі Всеукраїнської акції «Птах року 2017 – канюк звичайний»
ІІІ місце:
- вихованці гуртка «Юні екологи» (керівник – Маляренко Л.С.) Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім. В. Дробота Херсонської міської ради;
- вихованці гуртка «Зелена планета» (керівник – Гілевич Н.І.) Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради.
Лист подяки за активну участь в організації та проведенні агітаційно-пропагандистської роботи:
- вихованці гуртка «ЮНОП» (керівник – Зубко Н.І.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;
- учнівський колектив Херсонської загальноосвітньої школи І ступеня № 25 Херсонської міської ради;
- учнівський колектив 6 класу (керівник – Свириденко Л.О.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.
Лист подяки за оригінальність ідеї та естетичне оформлення матеріалів конкурсу та виготовлення поробок:
- Гогішвіллі Ганна, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
- Гагалінська Ганна-Марія, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
- Волосецька Крістіна, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
- Трикоз Катерина, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
- Нестерова Олександра, учениця 9 класу (керівник – Демченко О.В.) Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
- Черній Марія, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 херсонської міської ради;
- Кононенко Ірина, учениця 9 класу (керівник – Горбачова М.В.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської мови та інших іноземних мов Херсонської міської ради.
Лист подяки за творче осмислення фактичного матеріалу акції у поезії та прозі:
- Круковська Юлія, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради.
Ця акція дуже багата на учасників, тому для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської акції «Птах року 2017 – канюк звичайний» направляються тільки роботи, які посіли І місце.

3. Підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Херсона в обласному етапі Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу "Біощит" у 2017 році
IІІ місце в операції "Джміль":

- вихованці гуртка «Юні екологи» (керівник гуртка – Грищенко І.В.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради.
IІІ місце в операції "Махаон":
- Тищенко Ангеліна, учениця 9-А класу (керівник – Муржак Р.Г.) Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради.
Подяка:
- вихованці гуртка «Юні екологи» (керівник – Лисак Ю.А.) Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Херсонської міської ради.
Робота за напрямками походу «Біощит» повинна містити багато практичної та дослідницької роботи, чого бракує в наших звітних матеріалах, тому маємо тільки треті місця. На Всеукраїнський етап еколого-натуралістичного походу «Біощит» надсилаються роботи, які посіли I і II місця.

4. Підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Херсона в обласному етапі Всеукраїнської трудової акції «Кролик» у 2017 році
ІІ місце:
- учнівський колектив (керівник – Ісай О.О.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.
ІІІ місце:
- Кушнаренко Максим, учень Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 37 ім. В.Дробота Херсонської міської ради (керівник – Маляренко Л.С.).
Лист подяки:
- учнівському колективу (керівник Онопрієнко І.П.) загальноосвітньої школи I-III ступенів №26 Херсонської міської ради.
Роботи учасників, що посіли І та ІІ місця, направляються до м. Києва для участі у III етапі Всеукраїнської трудової акції «Кролик» у 2017 році.

5. Підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Херсона в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу школярів і учнівської молоді «Мій рідний край – моя земля» у 2017 році
І місце:
- вихованці еколого-натуралістичного напряму (керівник – Василенко Л.М.) Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
- учнівський колектив екологічного загону (керівник – Кулініч І.І.) Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б. Лавреньова Херсонської міської ради;
- колектив екологічного гуртка «Зелена аптека» (керівник – Гілевич Н.І.) Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.
ІІ місце:
- Величко Наталія, Тютюрай Вікторія, члени екологічного клубу «ЮНОП» (керівник – Зубко Н.І.), учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;
- учнівський колектив Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради.
Лист подяки:
- учнівський колектив (керівники – Мірошніченко Т.В., Куца І.І.) Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради. Роботи, які посіли І та ІІ місця, направлені до м. Києва для участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край – моя земля».

6. Підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Херсона в обласному етапі трудової акції «Парад квітів біля школи» Всеукраїнського проекту «Турбота молоді тобі, Україно!» у 2017 році:
І місце:
- учнівський колектив Херсонського навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради.
ІІ місце:
- учнівський колектив 6 та 7 класів (керівник Синіцька Ю.Г.) Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови ім.. Т.Г. Шевченка Херсонської міської ради;
- учнівський колектив 5-10 класів Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
- учнівський колектив 6 класу (керівник Липовяк Е.І.) Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І- ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня - колегіум» № 51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради;
- Бурдуленко Валерія, учня 8 класу (керівник Кандиба А.В.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.
ІІІ місце:
- вихованці гуртка «Зелена планета» (керівник Гілевич Н.І.) Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;
- учнівський колектив 5-8 класів (керівник Макарова А.О.) Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня» гімназія № 56 Херсонської міської ради;
- вихованці екологічного гуртка (керівник Горбачова М.В.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов;
- вихованці гуртка «Юний квітникар» (керівник Онопрієнко І.П.) Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
- вихованці клубу «ЮНОП» (керівник Зубко Н.І.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради.
Лист подяки комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за активну участь в обласному етапі трудової акції «Парад квітів біля школи»:
- учнівський колектив Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської ради.
Роботи переможців направлені до м. Києва для участі у III етапі трудової акції «Парад квітів біля школи» Всеукраїнського проекту «Турбота молоді тобі, Україно!» у 2017 році.

7. Підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Херсона в обласному етапі трудової акції «Плекаємо сад» Всеукраїнського проекту «Турбота молоді тобі, Україно!» у 2017 році:
Переможець у номінації «Зернятко-кісточка»:

- Величко Наталія, учениця 11 класу (керівник Зубко Н.І.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов.
Робота направлена до Національного еколого - натуралістичного Центру для участі у III етапі трудової акції «Плекаємо сад» Всеукраїнського проекту «Турбота молоді тобі, Україно!».

8. Підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Херсона в обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» у 2017 році:
І місце:
- учнівський колектив 4Б класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.
ІІ місце:
- колектив гуртка «Юний квітникар» (керівник Онопрієнко І.П.) Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради.
ІІІ місце:
- колектив екологічного гуртка «Зелена планета» (керівник Гілевич Н.І.) Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради.
Лист подяки комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за активну участь у обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів "Галерея кімнатних рослин":
- Пашкульський В., Данілевська В., учні 8-Б класу (керівник Синіцький Ю.Г.) Херсонської спеціалізованої школи №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.
Роботи учасників, що посіли І місце, направлені до м. Києва для участі у III етапі Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» у 2017 році.

9. Підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Херсона в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу навчально-дослідних земельних ділянок:
I місце:
- Ляшенко Марина, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності», учениця 10 класу Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради.
ІІІ місце:
- гурток «Ековарта», керівники вчителі біології Кулініч І.І., Ласька С.С., Митрошевська Т.В., Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавриньова Херсонської міської ради;
- учнівський колектив, керівник учитель біології Черненко С.Є., Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природного-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

10. Підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Херсона в обласному етапі трудової акції "Дослідницький марафон" Всеукраїнського проекту "Турбота молоді тобі, Україно!" у 2017 році:
І місце:
- Тужикова Вікторія, учениця 10 класу Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради.
ІІ місце:
- учнівський колектив 6-7 класів (керівник Черненко С.Є.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.
ІІІ місце:
- Спічак Вікторія, учениця 8-Б класу (керівник Ласька С.С.) Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради.
Роботи переможців направлені на Всеукраїнський етап трудової акції "Дослідницький марафон" Всеукраїнського проекту "Турбота молоді тобі, Україно!".

11. Підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Херсона в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер" у 2017 році:
ІІ місце:

- Єфанов Андрій, вихованець гуртка «Юний еколог» (керівник Маляренко Л.С.), Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім. В.Д. Дробота Херсонської міської ради.
ІІІ місце:
- Константинова Злата, учениця 9-А класу (керівник Кандиба А.В.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу і англійської мови.
Роботи учасників, що посіли І та ІІ місця, направлені на Всеукраїнський етап конкурсу "Юний селекціонер".

12. Підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста Херсона в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу школярів і учнівської молоді «Вчимося заповідувати» у 2017 році: 
І місце:
- Сушков Кирило, Величко Наталія члени клубу ЮНОП» (керівник Зубко Н.І.), учні 11 класу спеціалізованої школи I-III ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради.
ІІ місце:
- вихованці гуртків еколого-натуралістичного напряму Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.
Лист подяки за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати»:
- колектив гуртка «Юний еколог» (керівник Моісеєнко Г.М.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради.
Роботи, які посіли І місця, направлені до м. Києва для участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати».

З нетерпінням чекатимемо на підсумки ІІІ Всеукраїнського етапу!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87