Результати участі закладів загальної середньої освіти міста в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція"

№ п/п

Назва конкурсу

(номінація)

Місце в обл. етапі

Виконавці роботи

Клас, гурток

ЗЗСО

Керівник роботи

Всеукраї

нський етап

1.

«Стилізована ялинка»

ІІ

Пирог Орина

3-В

ЗЗСО №57

Завгородня Н.А.

 

ІІ

Радченко Анастасія

4

ЗЗСО №54

Зуєва Г.А.

 

ІІ

Макіїшин Павло

2-Б

НВК №48

Хандусь А.В.

 

ІІ

Семенов Владислав

4-В

ЗЗСО №47

Антонюк М.С.

 

ІІ

Потова Крістіна

10-А

ЗЗСО №47

Яланська Л.А.

 

ІІІ

Колективна робота

3-А

ЗЗСО №25

Тєлєганова О.С.

 

ІІІ

Іськова Анна

3-А

ЗЗСО №20

Альонова І.М.

 

ІІІ

Микитас Ярослав

2-А

ЗЗСО №20

Альонова І.М.

 

ІІІ

Богданов Данил

6-Б

ЗЗСО №47

Журбіна І.С.

 

ІІІ

Кушнар Катерина

3-А

ЗЗСО №47

Завальна С.В.

 

2.

«Норічний букет»

ІІІ

Руднєнок Олександра

6-А

ЗЗСО №45

Коваленко А.М.

 

3.

«Новорічна композиція»

І

Горєлов Тимофій

2-А

ЗЗСО №14

Курілко О.О.

 

І

Альонова Олена

9-А

ЗЗСО №54

-

 

І

Альонова Вікторія

8-А

ЗЗСО №55

-

 

ІІ

Чала Анастасія

7-А

ЗЗСО №21

Пономаренко Т.В.

 

ІІ

Поплавська Валерія

2-Б

НВК №48

Хандусь А.В.

 

ІІІ

Березенко Максим

2-А

ЗЗСО №47

Литвинчук Л.Л.

 

ІІІ

Мініх Денис

1-А

ЗЗСО №47

Грицаєнко В.Ю.

 

4.

«Новорічний вінок»

ІІ

Тимченко Діана

4-В

НВК №48

Галан Л.О.

 

ІІ

Блажеєвський Герман

2-А

НК №48

Хандусь А.В.

 

ІІ

Самаркін Кирил

7

ЗЗСО №47

Пирожок Т.А.

 

ІІ

Кузан Іван

1-Б

ЗЗСО №47

Грицаєнко В.Ю.

 

ІІ

Ворон Олег

2-А

ЗЗСО №47

Литвинчук Л.Л.

 

ІІІ

Ковач Сергій

5-Б

ЗЗСО №47

Дзиговська К.А.

 

5.

«Сюжетна композиція»

ІІ

Мехеда Світлана

2-Б

НВК №48

Хандусь А.В.

 

ІІ

Римарєва Злата

2-Д

ЗЗСО №20

Альонова І.М.

 

ІІ

Зіненко Максим

3-А

ЗЗСО №47

Завальна С.В.

 

ІІІ

Колективна робота

9-Б

ЗЗСО №41

Яків’юк С.А.

 

ІІІ

Бойчук Ілля

3-Б

ЗЗСО №47

Романцова О.В.

 

6.

«Флористична новорічна картина чи колаж»

І

Яків’юк Вікторія

8-Б

НВК №56

Ревко А.В.

 

ІІ

Нестерчук Денис

1-В

ЗЗСО №54

Горбачова М.В.

 

ІІІ

Мудрак Катерина

6-А

ЗЗСО №1

Коваленко І.В.

 

7.

«Новорічний подарунок»

І

Марчук Софія

4

НВК №8

Антонова М.О.

 

ІІ

Довженко Валерія

11-А

ЦОМ

Гнатюк Г.В.

 

ІІ

Дорохіна Катерина

2-А

НВК №48

Хандусь А.В.

 

ІІ

Приходько Анна

5

ЗЗСО №5

Коваленко І.В.

 

ІІІ

Павленко Аліна

3-В

ЗЗСО №20

Альонова І.М.

 

ІІІ

Левченко Руслана

3-А

ЗЗСО №20

Альонова І.М.

 

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87