Результати участі закладів загальної середньої освіти міста в обласних етапах Всеукраїнських конкурсів та акцій еколого-натуралістичного напряму

№ п/п

Назва
конкурсу

Місце в обл. етапі

Виконавці роботи

Клас, гурток

ЗЗСО

Керівник роботи

Всеукраїнський етап

1.

«Ліси для нащадків»

ІІ

Пласкальна Єлизавета

10-Г

ЗЗСО №30

Ісай О.О.

+

ІІ

Черниш Єлизавета

Секція МАН

ЗЗСО №5, ХЦДЮТ

Козуб Н.М.

+

2.

«Біощит»

ІІ

Богосюк Марина,
Коханик Даніїл

7-В

ЗЗСО №52

Синіцька Ю. Г.

-

ІІ

Колективна робота

«Юні охоронці природи»

ХЦДЮТ

Василенко Л.М.

-

ІІІ

Возова Софія

7-А, «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

ЗЗСО №4, ХЦДЮТ

Яблуновська О.В., Муржак Р.Г.

-

ІІІ

Перваченко Михайло

7

ЗЗСО №30

Герасимчук А.М.

-

3.

«Птах року 2019 – Грак»

І

Колективна робота

7 класи

ЗЗСО №26

Мачульська І.А.

+

ІІ

Колективна робота

7-А, 8-А, 8-В, 11-Б

ЗЗСО №52

Свириденко Л.О.

-

ІІ

Деркаченко Тимофій

11

ЗЗСО №37

Маляренко Л.С.

-

ІІ

Андруська Валерія

6

НВК №9

Зозуля О.В. 

-

ІІ

Андрієць Михайло,
Лучин Дмитрій,

Мажжухін Руслан

5-А, 6-А

ЗЗСО №30

Ісай О.О.

-

ІІІ

Кузмічова Маргарита,

Мартинчук Ілона

3-А

ЗЗСО №25

Тєлєганова О.С.

-

ІІІ

Колективна робота

«Екологія і світ»

ЗЗСО №46

Перевозчикова Л.В.

-

Подяка

Колективна робота

1-Б

ЗЗСО №25

Тєлєганова О.С.

-

Подяка

Колективна робота

4-А, 4-Б

ЗЗСО №37

Маляренко Л.С.

-

Подяка

Кондратьєва Анастасія

6-Г

ЗЗСО №1

Кравченко Ю. Д.

-

Подяка

Шавкутенко Даніїл

5

ЛЖЕП

Дригваль В.Л.

-

4.

«Парад квітів біля школи»

І

Колективна робота

Клуб «ЮНОП»

ЗЗСО №27

Зубко Н.І.

+

ІІ

Колективна робота

Екологічний гурток

ЗЗСО №54

Гормачова М.В.

+

ІІІ

Колективна робота

--

НВК №48

Баденко Т.В.

-

ІІІ

Колективна робота

«Зелена планета»

ЗЗСО №3

Гілевич Н.І.

-

Подяка

Амірасланова Сєвда

7-А, «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

ЗЗСО №4, ХЦДЮТ

Яблуновська О.В., Муржак Р.Г.

-

Подяка

Іванова Анна

6-А, «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

ЗЗСО №45, ХЦДЮТ

Коваленко А.М.,

Муржак Р.Г.

-

Подяка

Колективна робота

«Джерело»

ЗЗСО №18

Дзигунська О.В.

-

5.

«Плекаємо сад»

ІІ

Колективна робота

--

ЗЗСО №26

Копайгора В.О.

+

ІІ

Колоша Анастасія

7-А, «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

ЗЗСО №4, ХЦДЮТ

Яблуновська О.В., Муржак Р.Г.

+

ІІІ

Колективна робота

«Дослідники заповідних стежок»

ХЦДЮТ

Карпій С.З.

-

ІІІ

Бурдуленко Валерій

10-Г

ЗЗСО №30

Кандиба А.В.

-

Подяка

Колективна робота

5-А

НВК №48

Хаврусь І.М.

-

6.

«Дослідницький марафон»

І

Марченко Вероніка

8, секція МАН

ЛЖЕП, ХЦДЮТ

Домарацька С.І., Козуб Н.М.

+

ІІ

Колективна робота

7-Б

ЗЗСО №30

Черненко С.Є.

+

ІІІ

Шляхтенко Іван

9-В

ЗЗСО №52

Синіцький Ю.В.

-

7.

«Юннатівський зеленбуд»

ІІ

Колективна робота

11-Б

ЗЗСО №52

Свириденко Л.О.

+

ІІ

Колективна робота

«ЮНОП»

ЗЗСО №27

Зубко Н.І.

+

ІІ

Колективна робота

--

ЗЗСО №26

Копайгора В.О.

+

ІІІ

Колективна робота

Екологічний гурток

ЗЗСО №54

Горбачова М.В.

+

ІІІ

Зуєв Андрій

7-А, «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

ЗЗСО №4, ХЦДЮТ

Яблуновська О.В., Муржак Р.Г.

+

ІІІ

Миронець Єлизавета

6-А, «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

ЗЗСО №45, ХЦДЮТ

Коваленко А.М., Муржак Р.Г.

+

Подяка

Смик Віталій

10

ЗЗСО №37

Маляренко Л.С.

-

8.

«Галерея кімнатних рослин»

І

Колективна робота

«ЮНОП»

ЗЗСО №27

Зубко Н.І.

+

ІІІ

Солдатська Віолетта

7-А, «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

ЗЗСО №4, ХЦДЮТ

Яблуновська О.В., Муржак Р.Г.

+

ІІІ

Ворона Ліна

6-А, «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

ЗЗСО №45, ХЦДЮТ

Коваленко А.М., Муржак Р.Г.

+

ІІІ

Грушевенко Дарина,
Топіха Анастасія

11-Б

ЗЗСО №52

Свириденко Л.О.

+

ІІІ

Колективна робота

«Юний квітникар»

ЗЗСО №26

Онопрієнко І.П.

+

ІІІ

Колективна робота

Екологічний гурток

ЗЗСО №54

Горбачова М.В.

+

9.

Конкурс навчально-дослідницьких земельних ділянок

ІІ

Колективна робота

7-Б

ЗЗСО №30

Черненко С.Є.

+

ІІ

Колективна робота

«Ековарта»

ЗЗСО №20

Ласька С.С.

+

10.

«Вчимося за повідувати»

І

Коваль Богдан

6-В

ЗЗСО №30

Алексєєва Т.В.

+

Подяка

Колективна робота

8-А

ЗЗСО №51

Липовняк Е.І.

-

11.

«Юний селекціонер»

І

Ситнік Ярослав

8, секція МАН

ЛЖЕП, ХЦДЮТ

Домарацька С.І., Козуб Н.М.

+

 

ІІІ

Мішук Єгор

9

ЗЗСО №37

Маляренко Л.С.

-

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87