"Миколая дива чарівні"

Яскраве дійство до Дня Святого Миколая подарували дітям вихованці творчих колективів Центру: театральний колектив «АртКлас» та вокальний гурток «Мелодія» (керівник – Світлана Біневська), народний художній колектив ансамбль танцю «Райдуга» (керівник – Олена Добровольська), хореографічний колектив «Акварель» (керівник – Ольга Саганська).

Виставу «Миколая дива чарівні» переглянули понад 300 учнів ЗЗСО № 5, 41, 46, 54.
Юні глядачі мали змогу побачити казкову історію про маленьке Янголя, яке спустилося на Землю, щоб допомагати людям. Його знайомство зі Сніговою королевою та її слугами, маленькими ведмежатами та оленям, зустрічі з народами півночі, білосніжними сніжинками і малесенькими принцесами стали справжньою чарівною пригодою. На глядача чекали захоплива розповідь про життя святого Миколая та весела історія про підготовку подарунків для чемних і слухняних дітей і різочок – неслухам.
Свято «Миколая дива чарівні» подарувало усім глядачам незабутні позитивні емоції, а казкова історія вчила виважено ставитися до власних вчинків, бути добрими і щирими, навіть, у власних думках.

Зі словами вдячності організатори заходу звертаються до усіх, хто допомагав створювати казковий настрій та дарувати дітям свято: Церкві Християн (Таврійський мікрорайон) та Церкві Христа Спасителя (Корабельний мікрорайон), які люб’язно надали світлі, просторі зали з гарними сценами і якісним музичним обладнанням, творчим колективам Центру та батькам вихованців, які творили добро разом, щоб подарувати юним глядачам незабутні враження!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87