Святкуймо екологічно!

Ялинка, прикрашена десятками іграшок та гірляндами, подарунки у святкових обгортках, забиті їжею холодильники, більше світла, більше ілюмінації… Це все – звичні атрибути Нового року та Різдва. Усе красиво, усе помпезно, усе за протоколом. Але є інша сторона цього святкового настрою, яка може зробити його геть не святковим.

Після новорічно-різдвяних свят кількість сміття зростає на 30%, та й статистика звернень до лікарень шалено зашкалює. Саме тому, члени комісії з питань екології та формування здорового способу життя МУП та клубу «Дивосвіт» при комісії (куратор – Людмила Гусєва) розмірковували: «Як святкувати Новий рік екологічно?». Й допомогла їм у цьому методист еколого-натуралістичного напряму Аліна Лиманська, яка для майбутніх лідерів міста провела цікавий тренінг на розвиток креативного мислення. На згадку усі учасники виготовили новорічні іграшки в стилі «кантрі».

Малеча, вихованці гуртка «Природа рідного краю» (керівник – Аліна Лиманська), також з головою занурилась у передноворічні клопоти та дискутували про важку дилему: «Жива чи штучна ялинка на Новий рік?». Для цього юні природознавці ознайомилися з особливостями виготовлення штучних ялинок та вирощуванням ялинок на зруб під новорічні свята. Тож, зваживши усі «за» та «проти», дійшли висновку, що краще купувати ялинки в горщиках. А після бурхливого обговорення також виготовили екологічні новорічні іграшки.

Тож, святкуймо Новий рік екологічно!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87