Урок доброти

Про тепле ставлення до своїх домашніх улюбленців й не тільки говорили вихованці гуртка «Юні охоронці природи» (керівник – Лариса Василенко) під час Всеукраїнського уроку доброти, приуроченого до Всесвітнього дня захисту тварин, який відмічається 4 жовтня.

Як звати, якої породи, які мають звички та чим полюбляють ласувати домашні улюбленці? Дитячі розповіді свідчили про їх тепле ставлення до своїх чотирилапих підопічних, турботу та любов. А діти, які втратили свого собаку або котика багато років тому, досі з сумом згадують про них як про членів своєї родини.

Розвіяв сумні спогади аукціон, під час якого діти відповідали на питання: Які бувають «собачі» професії? Які існують породи собак та котів? До того ж, керівниця гуртка підготувала невеличку виставку буклетів та журналів про домашніх тварин, догляд за ними та опіку. Не обійшли стороною й питання щодо ситуації з безпритульними тваринами у нашому місті.

Маємо надію, що подібні уроки доброти, які цього дня пройшли і в інших гуртках Центру, у закладах освіти нашого міста та по всій Україні, додадуть ще більше добра по відношенню до наших чотирилапих друзів, адже ми відповідаємо за тих, кого приручили.

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87