Потужно й професійно

Одразу в трьох вагомих змаганнях здобули перемоги вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» під керівництвом досвідчених тренерів: Ірини Васіної та Олександра Щербини. З 18 по 23 вересня 2019 року в м. Києві проходили: Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, спринтерські дистанції), Кубок України (етапи, спринт, фінал) зі спортивного орієнтування (бігом ІІІ-IV ранг) та рангові змагання IOF (етап Кубку світу).

Змагання були особисто-командні, тому й перемоги – особисті й командні.
Збірна команда Херсонської області за результатами змагань стала другою, потіснивши потужні команди Харківської та Київської областей. Значний внесок у цю перемогу привнесли й вихованці Центру, п’ятеро з яких стали переможцями та призерами ще й особистому заліку.

Серед юнаків чемпіоном у естафеті в групі МІКС-16 та бронзовим призером в особистому заліку став вихованець Ірини Васіної, учень 9 класу ЗЗСО № 44, Скворцов Юрій.

Також бронзу у естафеті в групі МІКС-18 здобув Кражев Ігор, учень 11 класу Херсонської гімназії № 3, вихованець Олександра Щербини.

Ще одна вихованка Ірини Васіної, Литвиненко Анастасія, учениця 7 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б. Лавреньова, стала третьою в естафеті по групі МІКС-12.

Серед дорослих титулована вихованка Васіної Ірини, Цивільська Фея, студентка І курсу Херсонського національного технічного університету, стала не тільки бронзовою призеркою Чемпіонату України, а й бронзовою призеркою етапу Кубку світу!

Не відставали від своїх підопічних й тренери: Олександр Щербина вже вкотре став чемпіоном України у фіналі особистого заліку та дворазовим срібним призером в інших видах програми змагань.

Вітаємо тандеми переможців й бажаємо не здавати такі високі позиції!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87