Важливий вибір

Чи не одним зі складних виборів у житті є вибір майбутньої професії: так, щоб і до душі, й успішно! Цей вибір припадає на період навчання у старших класах й, іноді, у вирішенні цього питання не обійтись без допомоги дорослих. Тож, як зорієнтуватися на сучасному ринку праці?

На це та інші питання старшокласникам Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов допомогли знайти відповідь Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» та ГО «Мережа Освітніх Консультантів».
Сертифікований консультант ГО Лідія Чернечу-Смик пояснила присутнім підліткам як обрати фах з урахуванням інтересів, здібностей та особистих якостей; як користуватися оnline-консультаційною платформою та профорієнтаційним тестуванням. Окремо акцентувалась увага на якостях сучасного фахівця, серед яких: гнучкість та креативність мислення; вміння «переключатись» між завданнями (багатофункціональність, різносторонність); досконале знання своєї галузі (професії); швидкість вирішення поставлених задач; здатність до пошуку альтернативних вирішень; знання різних мов.

Учасники активно задавали питання та виявляли неабияку цікавість, адже попереду перед ними важливий вибір, який вплине на усе подальше життя.

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87