На заздрість всім!

Надрукувати

Неприховану заздрість оточуючих викликала стовідсоткова перемога та справжня родинна підтримка вболівальників клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – суддя міжнародної категорії Логвінченко Лілія Андріївна)  на Відкритих Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців «Tavria dance festival». Щорічно змагання проводяться на території ТРЦ «Фабрика» й щорічно кращих за спортсменів клубу «Латинос» просто немає!

Потужна підтримка вболівальників надихнула на найкращі результати цього турніру.
Двократними володарями І місця та Кубку Таврії стали: Стеценко Данило (гімназія № 1) та Кравченко-Скалозуб Карина (Олешківська гімназія); Ніколаєв Максим (ЗЗСО № 4) та Яценко Ангеліна (м. Одеса ЗЗСО № 77); Дишленко Артем (гімназія № 1) та Терещенко Дар’я (гімназія № 1).
Перше місце та Кубок Таврії також вибороли: Гусарчук Артем (ЗЗСО № 15) та Нілова Марія (Академічний ліцей ім. О.Мішукова); Сторончак Кирило (гімназія № 1) та Бурлакова Софія (Олешківська гімназія); Ковальчук Семен (ЗЗСО № 56) та Бойко Майя (ЗЗСО № 56); Масалітін Микита (ХНВК № 51) та Зганяйко Софія (ХСШ № 30).
Танцювальні пари: Новицька Дар’я (ХСШ № 30) та Колоколов Віктор (м. Одеса), Олексійчук Андрій (ХСШ № 30) та Тимошенко Єлизавета (Олешківська гімназія), Альохін Марко (гімназія № 1) та Гєтта Єва (гімназія № 1), Лапін Олександр (гімназія № 1) та Чергінець Кіра (гімназія № 1) – посіли ІІІ місця.
В категорії «Соло» І місце отримали: Тимощук Поліна (гімназія № 1), Перепелиця Діана (ЗЗСО № 54), Кулакова Кіра (ХНВК № 51); два ІІ місця посіла Семінака Світлана (гімназія № 1); ІІ місце – Кулакова Кіра (ХНВК № 51); ІІІ місцеЧергінець Кіра (гімназія № 1).
Сяючі очі вихованців, вдячність та підтримка батьків – найкраща подяка для тренера. Вітаємо клуб спортивного бального танцю «Латинос» та їх тренера зі 100% перемогою!!!