Результативна "О-Весна"

Вже вкотре вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» під керівництвом досвідчених тренерів Щербини Олександра Дмитровича та Васіної Ірини Валентинівни фінішують призерами на Міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування «О-Весна» та Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, що традиційно проходять у м. Трускавець.

Цьогоріч на старт змагань вийшло понад 800 спортсменів різного рівня підготовки та різних вікових категорій з усіх областей України та гостей із близького та далекого зарубіжжя. Наші вихованці та тренери – серед переможців:
- Цивільська Фея, учениця 11 класу ЗЗСО № 27, у перший та четвертий день змагань посіла два І місця; у відбіркових стартах до національної збірної України по групі «Еліта» (гр. Ж-21Е) спортсменка показала досить високі результати – V та VII місця;

- Скворцов Юрій, учень 8 класу ЗЗСО № 41, на середній дистанції серед 64-х спортсменів по групі Ч-16 посів І місце, виконавши кваліфікаційні нормативи та отримавши розряд кандидата в майстри спорту України (КМСУ).

Наші тренери теж «не пасли задніх». Щербина Олександр Дмитрович посів І місце на спринтерських дистанціях та ІІІ місце на довгих дистанціях. На Міжнародних змаганнях «О-Весна» тренер посів ІІІ місце, обійшовши 12 учасників групи Ч-60, серед яких було п’ятеро спортсменів зі Швеції та Фінляндії!

А Ірина Васіна всі чотири дні змагань була неперевершеною у своїй віковій групі Ж-35: чотири І місця!

Вітаємо! Ми пишаємося вами! Бажаємо успіхів у наступних змаганнях!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87