"Творчість. Фантазія. Мистецтво"

Дитячій фантазії у поєднанні з інноваційними та традиційними техніками декоративно-ужиткового мистецтва немає меж. В цьому можна було переконатися, відвідавши щорічну міську виставку-конкурс «Творчість.Фантазія.Мистецтво» у Херсонському Палаці дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради. Яскраві творчі «фарби» додали й роботи вихованців гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Центру.

Батік, біокерамічні ляльки, колажі, картини, вишиті стрічками – полонили журі та відвідувачів виставки. Окрему увагу привернули вироби з глини, які значно виділялись на фоні інших робіт учасників з усього міста, вихованців гуртка «Гончарство» (керівник – Катерина Сізьоміна).

А колекція їжачків, виконаних в техніці біокераміки вихованцями зразкової студії образотворчого мистецтва «Метелик» (керівники: Віта Лисенко, Олена Ліпшиць, Олеся Фахрадова), одразу завоювала прихильність журі конкурсу. Неповторністю та індивідуальністю відрізнялися колоритні картини з малесеньких клаптиків тканини, виготовлені вихованцями гуртка «Народна творчість» (керівник – Світлана Бандурська). «Терра» та «Кінусайга» - новітні техніки декоративно-ужиткового мистецтва, які освоїли вихованці гуртка «Флористика і живопис» під керівництвом Наталії Липи.

Перші враження є, й не тільки, тож, чекаємо на результати!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87