"Світ талантів. Південна Україна"

Гідно продемонстрували усі свої таланти хореографічні колективи на Регіональному дитячому фестивалі «Світ талантів. Південна Україна». Кожен колектив отримав чимало нагород в вікових категоріях.
Найвищі нагороди отримали виступи народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Радість» (керівник – Луньова Наталя Олексіївна): у віковій категорії «Дебют» – І місце, молодшій віковій категорії – Гран-прі та два І місця, середній віковій категорії – І місце.

Вихованці народного художнього колективу театру-студії народного танцю «Віночок» (керівник – Орлова Валентина Вікторівна) здобули два ІІ місця у молодшій та середній вікових категоріях, у старшій – два І місця.
Шість перемог за вихованцями народного художнього колективу ансамблю танцю «Едельвейс» (керівник – заслужений працівник культури України Якуба Світлана Валентинівна): ІІ місце у категорії «Дебют», І та ІІ місця у молодшій віковій категорії, І місце у середній, І та ІІ місця у старшій віковій категорії.
Третіми у змішаній віковій категорії стали вихованці народного художнього колективу ансамблю танцю «Райдуга» (керівник – Добровольська Олена Василівна). Також ІІІ місце посіло тріо: Онищенко Микита (ЗЗСО № 46), Фертак Ксенія (Херсонська гімназія № 1), Альонішко Поліна (Херсонська гімназія № 1).
Наймолодші учасники, хореографічний колектив «Акварель» (керівник – Саганська Ольга Олександрівна) посіли ІІІ місце, сольний виступ Кругленко Ольги (ясла-сад № 7) оцінено ІІІ місцем.

Вітаємо колективи та їх керівників з перемогами! Пишаємося вами!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87