Будуймо сімейне щастя вже зараз!

Питання підготовки до подружнього життя вже за шкільною партою є актуальним та нагальним. Саме тому, озброївшись знаннями отриманими під час відвідування семінару-тренінгу «Школа подружнього життя», методист еколого-натуралістичного напряму Василенко Лариса Михайлівна поспішила поділитися ними зі старшокласниками, представниками закладів загальної середньої освіти, членами комісії з питань екології та формування здорового способу життя МУП (керівник – Людмила Гусєва).

Перше заняття, що пройшло на базі центру екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт», стосувалось питань: «Як створити щасливу сім’ю?» та «Чи можна цьому навчитися?».

Про те, що питання щасливого подружнього життя є актуальним в наш, час свідчать наступні дані статистики:
- 72% молодих людей вважають, що сімейні цінності є найбільш значущими;
- майже 90% проблем, з якими звертаються до психолога, є проблеми сімейної сфери/
Проте:
- 65% сімей в Україні розпадається; - 50% дітей живуть у неповних сім`ях;
- пари, які живуть у громадянському шлюбі, розпадаються у 95% випадках;
- зі шлюбів, що не розпалися, тільки 10% живуть щасливо.
Виявляється, що одного бажання бути щасливим не достатньо для шлюбу, необхідно знати, як будувати це щастя, як берегти та ростити. Більшість сімей не можуть дати необхідних знань молодому поколінню, про це і свідчить статистика. Основна причина у тому, що для того, щоб стати щасливим, потрібно знати, як будується сімейне щастя. Та отриманні знання повинні стати переконанням, а це відбувається тоді, коли знання застосовуються на практиці, набувається досвід, знання працюють і дають позитивний результат: «Я знаю, що робити – я це роблю – я бачу як це працює – я отримую досвід – я упевнений, що саме так треба робити – я продовжую так робити».

Тож, вчимося будувати своє сімейне щастя вже зараз!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87