«Star Light 2019»

На паркеті одного з кращих бальних залів м. Києва зібралися найсильніші українські та зарубіжні пари, світові зірки для змагання у Міжнародному турнірі зі спортивних бальних танців «Star Light 2019» WDC AL Ukraine. Оцінювали танцюристів справжні легенди світового бального танцю, судді світового рівня.

Ці змагання дарували чудовий настрій, затишну атмосферу для учасників і незабутні емоції для глядачів! Як завжди, вихованці клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Логвинченко Лілія Андріївна)  показали найкращі результати не тільки серед танцювальних пар херсонських клубів спортивного бального танцю, а й серед титулованих пар з усієї України! Наші вітання переможцям, призерам та фіналістам! А їх у нас чимало:
- І місце посіли: Овчинніков Дмитро (ЗЗСО № 26, 4 кл.) та Перепелиця Діана (ЗЗСО № 54, 2кл.); Олексійчук Андрій (ЗЗСО № 28, 3 кл.) та Тимошенко Єлизавета (Олешківська гімназія № 1, 2 кл.);
- ІІ місце з сольним виступом посіла Чергінець Вероніка (гімназія № 1, 1кл.);
- ІІІ місцеЛапін Олександр (гімназія № 1, 5 кл.) та Чергінець Кіра (гімназія № 1, 5 кл.).
Четверте місце у фіналі за танцювальною парою – Сторончак Кирило (гімназія № 1, 11 кл.) та Бурлакова Софія (Олешківська гімназія № 1, 11 кл.), фіналістами турніру також стали Стеценко Данило (гімназія № 1, 6 кл.) та Кравченко-Скалозуб Карина (Олешківська гімназія № 1, 5 кл.).
Вітаємо вихованців та керівника клубу! Пишаємося вами!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87