Зі святом Миколая! (оновлено)

З першим снігом та морозами приходять в Україну зимові свята. Найочікуванішим та найрадіснішим для дітвори було і залишається свято Миколая. Творчі колективи Центру щорічно проводять святкові дійства для учнів закладів загальної середньої освіти міста.

Цьогоріч юні глядачі побачили яскраве дійство з лагідною колисковою від хореографічного колективу «Акварель» (керівник – Саганська Ольга Олександрівна), добрими піснями від солісток вокальної студії «Унісон» (керівник – Усатюк Ганна Євгенівна), веселими та запальними танцями народного художнього колективу ансамблю танцю «Райдуга» (керівник – Добровольська Олена Василівна) та народного художнього колективу театру-студії народного танцю «Віночок» (керівник – Орлова Валентина Вікторівна). А казкова вистава театрального колективу «АртКлас» (керівник – Біневська Світлана Анатоліївна) про добрі справи Миколая донесла до дітей думку, що треба вірити в чудес а святих і диво обов’язково здійсниться. Кульмінацією свята стала поява Святого Миколая та його помічників, які подарували дітям разом з солодощами віру у казку.

 

18-19 грудня у дитячому театральному колективі «Ідея» (керівник – Вовк Валентна Анатоліївна) відбувались справжні чудеса! Вихованці молодшої групи колективу вирушили у казкову подорож аби врятувати свято від рук злої королеви та визволити Святого Миколая. Діти розгадували загадки, розплутували казки, брали участь у різноманітних іграх та конкурсах, співали пісні та танцювали; і тільки завдяки щирій радості та дзвінкому сміху дітлахів зла королева поступилася та повернула дітям свято! Святий Миколай благословив усіх діточок теплими побажаннями та вручив солодкі подарунки!
Старшій групі дитячого театрального колективу «Ідея» цього року не довелось писати листа діду морозу, бо Дід Мороз сам надіслав листа вихованцям, в якому вказав про зміну умов його приходу та надіслав список завдань, які діти повинні були виконати, аби він порадував їх своєю присутністю. Здивовані такою дідовою примхою, діти з величезною ініціативою та радістю виконали усі забаганки Діда Мороза: взяли участь у веселих іграх та конкурсах, танцювали новорічні флешмоби, організували кумедну експрмт-виставу... І Дід Мороз не втримався... Не витримав й сам прийшов на такі веселощі! По закінченню на вихованців чекали цікаві подарунки, смачний солодкий стіл та святкова дискотека! Отакий він Дід Мороз 2018!

Зі сніжками, сніговою бабою та запальними танцями пройшло святкування дня Святого Миколая у вихованців гуртків декоративно-ужиткового мистецтва. Доповнили святкову атмосферу цікаві конкурси та ігри, а солодкого присмаку надали солодощі від Миколая.

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87