І знову високі результати!

Напередодні свят в нашому місті відбувся Чемпіонат України серед школярів та студентів та Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців. Найкращі результати та чемпіонські титули вже вкотре завоювали вихованці клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Логвинченко Лілія Андріївна). Як завжди, «Латинос» продемонстрував не тільки якісну підготовку спортсменів, а й дружність та підтримку в колективі, високий професіоналізм тренерів.

Танцювальна пара Стеценко Данило (учень 6 класу гімназії № 1) та Кравченко-Скалозуб Карина (учениця 5 класу Олешківської гімназії) завоювали одразу два І місця в різних категоріях. Діти, яким всього лише по 10 років, вже відомі не тільки в Україні, а й в світі (вони тільки-но повернулися з Чемпіонату світу, що проходив у Парижі, де увійшли в 10-ку найсильніших пар світу в своїй віковій категорії!).
Ніколаєв Максим (учень 7 класу ЗЗСО № 4) та Яценко Ангеліна (учениця 7 класу Одеської ЗОШ №77) стали Чемпіонами України по десяти танцям! До речі, партнерка Максима проживає у м. Одеса, але ця відстань не заважає дітям тренуватися й займатися двома танцювальними програмами одночасно!

Високий рівень підготовки продемонстрували Гусарчук Артем (учень 7 класу ЗЗСО № 15) та Нілова Марія (академічний ліцей при ХДУ), які у Відкритих Всеукраїнських змаганнях посіли І місце.
Не відстає від своїх старших одноклубників й малеча! За результатами Відкритих Всеукраїнських змагань Овчинніков Дмитро (учень 3 класу гімназії №1) та Перепелиця Діана (учениця 2 класу ЗЗСО № 54) посіли два І місця; Олексійчук Андрій (учень 2 класу ЗЗСО № 30) та Тимощук Поліна (учениця 2 класу гімназії № 1) – І та ІІ місця; Дишленко Артем (учень 2 класу гімназії № 1) та Терещенко Дар’я (учениця 2 класу гімназії № 1) – ІІІ місце.

Серед сольних виступів Тимощук Поліна посіла І та ІІ місця, Олексійчук АндрійІ місце, Овчинніков ДмитроІ місце, Перепелиця Діана І та ІІ місця, Дишленко Артем ІІ місце.
Вітаємо з численними перемогами! Натхнення вам, талановиті діти, та нових творчих здобутків!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87