З перемогою - з Парижа!

Щороку найкращі танцюристи з усього світу збираються у шикарному холі 5-зіркового готелю, що знаходиться в Диснейленді (м. Париж, Франція), для участі у Відкритому Чемпіонаті світу зі спортивних бальних танців (WDC AL Open World Championship 2018), що об’єднує змагання Відкритого Чемпіонату Світу в аматорських категоріях по латиноамериканській програмі (стандарт) та змагання за Кубок Fred Astaire серед професіоналів і аматорів.

Вже вкотре у ньому беруть участь й вихованці клубу спортивних бальних танців «Латинос» (керівник – Порощай (Логвинченко) Лілія Андріївна). З неймовірною експресією змагалися танцювальні дуети за титул Чемпіонів світу у європейській та латиноамериканській програмі, а оцінювали їх виступи найсильніші тренери світу, кожен з яких не просто гучне ім'я, а й ціла віха в історії бальних танців.
Величезний зал та святкове освітлення відразу надихали вийти на паркет та «запалити»! Й «запалили»! В категорії «Молодь до 21 року» Латина Fred Astaire Cup танцювальна пара Станіслав Ліпшиць (студент ХДУ) та Ангеліна Маркіна завоювали, в буквальному сенсі цього слова, V місце в фіналі! «Боротьба була складною, але це ще більше спонукає до перемоги!», – говорить Станіслав.


Наступає на п’яти досвідченій парі танцювальна пара десятирічок: Стеценко Данило (учень гімназії № 1) та Кравченко-Скалозуб Карина (учениця Олешківської гімназії), які пройшли 1/2 фіналу, увійшовши до 10 найсильніших пар світу у віковій категорії «Ювенали-2». Вітаємо танцювальні дуети та їх керівника з перемогами.

Бажаємо, щоб попереду було ще більше блискучих успіхів та яскравих перемог!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87