І знову в чемпіонах!

10 переможних стартів, 5 з яких є «чемпіонськими», – ось результат участі вихованців Васіної Ірини Валентинівни у Чемпіонаті України серед юніорів та юнаків зі спортивного орієнтування, що проходив 24-27 квітня 2014 року в м. Черкаси.
На середній дистанції змагань найкращими стали: І місце (Ж-12) - Цивільська Фея (6 клас, спец. школа № 27); (Ж-18) - Коваленко Анна (11 клас, спец. школа № 27).

Перемогу на спринтерській дистанції здобули: І місце (Ж-18) – Коваленко Анна; ІІ місце (Ж-12) – Цивільська Фея.
В естафеті на середній дистанції переможно фінішували: І місце (Ж-12) - Цивільська Фея; (Ж-18) - Коваленко Анна; ІІ місце (Ж-14) - Ракша Юлія (7 клас, спец. школа № 27); ІІІ місце (Ч-20) – Пікулін В’ячеслав (Херсонський національний технічний університет).
На найскладнішому етапі чемпіонату, змагання на довгій дистанції, Коваленко Анна (Ж-18) та Цивільська Фея (Ж-12) продемонстрували ІІІ результати

Вітаємо зі стабільно високими показниками!