На мікс-конференції

В рамках VIIІ Міжнародного Екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» 21 листопада 2018 року у приміщені Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара відбулася мікс-конференція «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України».

Організаторами конференції виступили: Херсонська торгово-промислова палата та управління освіти Херсонської міської ради. Допомагали у підготовці: комісія з питань екології та формування здорового способу життя МУП та Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.
Всього в конференції взяли участь 35 закладів загальної середньої освіти та 2 заклади позашкільної освіти.

Серед доповідачів мікс-конференції були й вихованці Центру:
- Романюк Ганна, вихованка секції МАН, учениця 11 класу Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради (керівник роботи – Борткевич Лариса Вікторівна) з доповіддю на тему: «Сучасний стан та перспективи вирощування товарної риби коропових видів у Високопільському районі Херсонської області»;
- Межуєва Дар`я та Зубченко Микита, вихованці гуртка «Юні охоронці природи» (керівник гуртка – Костіна Наталія Миколаївна) з доповіддю на тему: «Водна експедиція дельтою Дніпра»;
- Черниш Єлизавета, вихованка секції МАН, учениця ЗЗСО № 5 (керівник роботи – Козуб Наталія Марківна) з доповіддю на тему: «Формування екологічного мислення за допомогою екологічних ігор». Доповіді були цікавими та розкривали актуальні питання.

Вихованці та їх керівники отримали подяки від організаторів заходу.
Окрім цього, на конференції були підведені підсумки чисельних конкурсів в рамках Тижня екології, який проходив у закладах освіти з 12 по 16 листопада. Найяскравішим став конкурс на кращу поробку «Еко-іграшка», який на декілька днів перетворив Центр дитячої та юнацької творчості на справжній казковий світ. Понад 100 творчих робіт дітей, батьків та учнівських колективів закладів дошкільної та загальної середньої освіти оцінювало компетентне журі, якому було дуже непросто серед розмаїття цікавих ідей визначити 15 переможців у шести номінаціях. Кращі поробки будуть передані дитячим будинкам до дня Святого Миколая.
У конкурсі екологічних інсталяцій «Створи свій погляд на екологічні проблеми Херсонщини» взяли участь 17 робіт з дев`яти закладів загальної середньої та двох закладів дошкільної освіти. Три роботи отримали призові місця (ЗЗСО № 41, 57, ЗДО № 77) та три роботи відзначені подяками (ЗЗСО № 52, 48, 21).

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87