Приголомшливий фінал!

Синьо-жовті прапори майоріли серед переможців істинно англійських турнірів зі спортивних бальних танців: Imperial Championship та International Championships, які традиційно проходять в Англії (м. Гетвук та м. Брентвуд). Саме ці змагання збирають шанувальників бального танцю з усього світу. Цьогоріч під звуки латиноамериканської музики 153 пари з Англії, Америки, Франції, Китаю, Ізраїлю та багатьох інших країн світу боролися за звання Чемпіонів світу,

але до фіналу потрапили тільки 6 найкращих пар, серед яких пара з України, вихованці клубу спортивних бальних танців «Латинос» (керівник – Порощай (Логвинченко) Лілія) – Ліпшиць Станіслав (студент ХДУ, майстер спорту) та Маркіна Ангеліна, які в категорії «Молодь (21 року)» вибороли IV місце серед найсильніших пар зі всього світу!

До речі, цей танцювальний тандем створено зовсім недавно – пів року тому. Окрім цього, партнерка проживає у м. Одеса, але це не стало завадою у системі тренувань пари й такі приголомшливі результати не забарилися! 

Ще одна танцювальна пара клубу спортивного бального танцю «Латинос» прославила нашу країну та місто. Сторончак Кирило, учень гімназії № 1, та Бурлакова Софія, учениця Олешківської гімназії, увійшли до складу топ 24 найсильніших пар світу у віковій категорії «Молодь (до 21 року)»! Примітно те, що їм лише по 16 років.
Українські вболівальники, які перебували на змаганнях, не приховували своєї гордості та захоплення за успіхи наших пар.
Отже, танцювальні пари клубу «Латинос» вкотре довели свою високу майстерність та професіоналізм на змаганнях міжнародного рівня! Вітаємо вихованців та їх тренера! Пишаємося вами!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87