Про вплив ртуті

Національний молодіжний центр «Екологічні ініціативи», Всеукраїнська екологічна ліга (м. Київ), за сприяння Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації 25 вересня 2018 року організували громадські консультації щодо приєднання України до Мінаматської конвенції.

На заході були присутні представники державних, громадських організацій, закладів вищої освіти, методист еколого-натуралістичного напряму Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Василенко Л.М. та керівник міського учнівського наукового товариства МАН «Логос» Козуб Н.М.
Захід став складовою частиною проекту «Національний форум поводження з відходами на тему «Формування програм поводження з відходами для об’єднаних територіальних громад: кращі практики та проблемні питання» Національного молодіжного центру «Екологічні ініціативи» в рамках виконання Проекту ПРООН/ГЕФ.
Обговорювалися наступні питання:
1. Огляд Мінаматської конвенції про ртуть.
2. Презентація законопроекту проекту Закону України «Про ратифікацію Мінаматської конвенції про ртуть» та огляд переваг від ратифікації Україною Мінаматської конвенції про ртуть
3. Впровадження в Україні положень Мінаматської конвенції про ртуть: проблеми та перспективи.
Координатор проекту та організатор консультацій в Херсоні Олена Пащенко надала цікаві матеріали (буклети, журнали, листівки) на екологічну тематику для інформаційно-просвітницької роботи у закладах освіти. Методист ХЦДЮТ та керівник гуртка «Юні охоронці природи» Василенко Л.М. розповіла на занятті про різні види ламп, які ми використовуємо, правила поводження та утилізації люмінесцентних ламп, вплив ртуті на здоров`я дітей, безпечну поведінку у побуті.

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87