Наші орієнтувальники - у складі збірних України!

Щоденні тренування вихованців, їх наполегливість та майстерність тренера з кожним разом дають все кращі результати. Вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник – Васіна І.В.) за результатами участі у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів, що нещодавно відбувся у м. Чернігів, відібрані до збірних України!

За результатами чотириденних змагань: Цивільська Фея, учениця 10 класу ЗЗСО № 27, в групі Ж-18 посіла І, ІІ та ІІІ місця; Грязєв Богдан, учень 11 класу ТЛМ, в групі Ч-18 став першим та двічі третім; Петров Арсен, студент Херсонського морського училища рибної промисловості, двічі фінішував третім; ІІІ місце в групі Ч-21А посів Ракша Микита, студент Херсонського політехнічного коледжу.

Отримані результати дали змогу трьом херсонським спортсменам увійти до юніорської та юнацької збірних України, які представлятимуть нашу країну на Чемпіонаті Європи у Болгарії. Серед цих трьох – двоє наших вихованців: Цивільська Фея та Грязєв Богдан.
Окрім цього, Цивільська Фея за підсумками змагань стала переможцем у змаганнях на довгій дистанції та отримала право виступати за збірну України на Чемпіонаті світу серед юніорів, що проходитиме в Угорщині.
Тож, вітаємо вихованців та тренера з такими високими результатами! Бажаємо успішних фінішів на Чемпіонатах!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87