З Україною у серці!

Друк

Вже стало доброю традицією Центру проводити національно-патріотичну інтелектуальну гру «З Україною в серці». Цьогоріч захід був присвячений Міжнародному дню рідної мови. 
Чому у нас в Херсоні не так часто можна почути українську мову? На це питання дала відповідь методист КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради Побіреська Оксана Миколаївна.

Вона розповіла про сумні сторінки історії, коли українську мову намагалися знищити на державному рівні, й закликала відроджувати українську культуру та пишатися тим, що ми – українці.

Гуртківці різних напрямів змагалися у знанні українських прислів’їв, українських народних та сучасних пісень, власноруч створювали вишиванки. Цікавим виявилося завдання на місцезнаходження адміністративних областей України, для чого було використано велику карту без позначення відповідних одиниць. Це далося нелегко, тим паче, за короткий проміжок часу, але всі команди з гідністю впоралися з цим завданням.

По завершенню всі учасники гуртом заспівали пісню «Перлина Україна», щоб ще раз засвідчити, що ми – єдині, незважаючи на те, що кожна команда змагалася з супротивником за перемогу.