Такий до-о-овгий День безпечного Інтернету

Надрукувати

На майже двотижневик перетворився День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) в інформаційній еко-студії центру екологічної культури та виховання «Дивосвіт» під керівництвом Романа Муржака. Чому? Тому що було багато про що поговорити й було багато охочих це послухати!

Серед таких охочих виявилися юні інтернет-користувачі ЗЗСО № 4 та № 45, НВК № 15 та клубу «Дебати» (керівник – Наталя Костіна).
Керівник еко-студії завжди завзято підходить до цієї справи: проведено сім тренінгів для майже 120 дітей. Говорили про безпеку в соціальних мережах, безпечне використання Інтернет-простору, особливу увагу звернули на рекомендації Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі». Тож, про безпеку – понад усе!

 

Саме за такий підхід до справи створення найкращого Інтернету для всіх, зокрема дітей та молоді, Роман Муржак отримав сертифікат, що підтверджує організацію заходу в Україні до Дня безпечного Інтернету 2021.

 

Окрім цього, керівник інформаційної еко-студії взяв участь у Всеукраїнському уроці «Онлайн-синергія для найкращого Інтернету» та отримав цифровий бейдж. Захід відбувся в межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Google Україна і за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Ось це професійний підхід до справи! Тож, безпечного нам всім Інтернету!