ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ: день четвертий

Надрукувати

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ ТРИВАЄ - тому що ЦІКАВО!
Продовжуємо STEMити!
Не нудно про науки та закони, а цікаво, креативно та захопливо!
День ЧЕТВЕРТИЙ...

 «Хто такий інженер і що таке інженерія?» - з відповіді на це питання розпочалося заняття в гуртку «Юні друзі природи» (керівник – Лариса Василенко). Зацікавила дітей ідея виготовлення маски, яка несподівано увійшла в наше повсякденне життя та стала невід`ємною частиною нашого гардеробу. Але, перш ніж перейти до її виготовлення, вихованці порахували скільки коштів на місяць витрачає родина з трьох чоловік на придбання такої необхідної захисної речі. Виявляється, що сума сягає майже 800 гривень (за умови вчасної зміни через 2-3 години використання).
Дітей це дуже вразило, тому вони охоче взялися до справи: знімали мірки один одного, переносили їх на тканину, вирізали та збирали все до купи. На виготовлення однієї маски знадобилося 15-20 хвилин. Усі залишилися задоволені та залюбки фотографувалися.
Перший крок до інженерної справи зроблений, економічний ефект вирахувано!

"Круть-верть"...
Ні! Це не про наших вихованців 😀!
Це про випробовування законів аеродинаміки, що проводили вихованці гуртка "Юні охоронці природи" разом з керівником Мариною Романовою. А ще перевіряли силу Архімеда під час досліду "Аквалангісти". І як справжні охоронці природи вивчали "силу рослин". Захопливо та цікаво!