З турботою про талановиту молодь!

Напередодні свят нагороди та подарунки знайшли своїх героїв, а саме: вихованців гуртків науково-дослідницького напряму Центру. Херсонська Торгово-промислова палата сумісно з управлінням освіти Херсонської міської ради нагородило грамотами та подарунками вихованців-переможців всеукраїнських конкурсів, організованих як Малою академією наук України, так і Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді,

а саме: Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України (ІІ та ІІІ місця), Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» (І місце), Всеукраїнської акції школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків» (ІІ місце), Всеукраїнського конкурсу «МАН-Юніор Дослідник – 2020» в номінації «Еколог-Юніор» (ІІ місце), Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор-Ерудит Еколог».
Урочистості та святковості додала атмосфера новорічного заходу, організованого творчою групою Центру. Діти залюбки брали участь у конкурсах, співали та танцювали.
Маємо надію, що такий прояв турботи про талановиту учнівську молодь мотивує наших вихованців на подальші творчі звершення! Щиро дякуємо за це ініціаторам такої підтримки!

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87